Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skraj Lasu

Go down 
+9
Blair
Carmen
Shiboo
Diff
Etolepsed
Elys
Vallorth
Selene
Leitis
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 7:55 pm

-Kim jesteś?
Jego wygląd, zapach i zachowanie nie pasowały do żadnej z ras które znałam. Cóż... przez czas mojej nieobecności musiało przybyć tu wiele nowych istot. Oparłam się plecami o pień drzewa przyglądając się poczynaniom nieznajomego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:00 pm

Spojrzał podejrzliwie na Carmen.
- Daikoku, miło mi. - powiedział i usiadł podpierając się pod pień jednego z tutejszych drzew. Wyjął z kieszeni swój napój i napił się troche Odetchnął i wyciągnął się wygodnie.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:03 pm

Kiwnęła głową.
-Tak odpoczynku. A raczej chwili na przymknięcie oczu. –Rzekła przyglądając się przybyłej dziewczynie. Z pewnością jej nie znała. Od razu rozpoznała w niej elfkę, spiczaste uszy, długie włosy i ten kształt twarzy. Wręcz na pewno była to elfka.
-Jak sam wiesz, znalezienie w tych okolicach porządnego odpoczynku graniczy z cudem. Zadowolę się chwilą ciszy, którą tutaj spędziłam. –Siedzenie na drzewie i patrzenie na wszystkich z góry nie bardzo przypadło jej do gustu. Zeskoczyła zwinnie z gałęzi i usiadła koło Shiboo, tak by było im łatwiej rozmawiać.
-Czy twój humor jest lepszy niż dotychczas?
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:05 pm

Mimo iż Dai już wcześniej pochwalił się znajomością mojego imienia, o wiele lepiej się czułam przedstawiając się.
-Carmen, mi również miło cię poznać.
Z kieszeni wyciągnęłam lizaka. Włożyłam go do ust i zmrużyłam lekko oczy zadowolona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:07 pm

- Och... - poruszył się na widok lizaka. Wstał i wybiegł bez pożegnania. Musi biec do domu po lizaka.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:07 pm

Gdy Elys zeskoczyła z gałęzi i usiadła obok Shi, ten zwrócił się w jej stronę.
- Tak, tutaj nieczęsto uda się odpocząć w samotności. - odparł. - Mój humor? Hm. Tak, dziękuję. Samotne chwilę spędzone w mej grocie mogą zdziałać cuda. Właściwie tylko tam udaje mi się odzyskać spokój ducha. - odpowiedział, lekko zdziwiony tym pytaniem, gdyż nie spodziewał się, że Elys poruszy tę kwestię.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:14 pm

-Oh
Tylko tyle miałam do powiedzenia widząc wybiegającego Daikoku. Zaciekawione spojrzenie utkwiłam więc w parze siedzącej na ziemi. Poruszyłam lekko lizakiem przesuwając nim po swoim języku, tak by dokładniej poczuć jego słodki smak.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:22 pm

-To dobrze. –Odpowiedziała, lecz sprawiała wrażenie bardzo zamyślonej. Po chwili wstała jakby ktoś ją zawołał.
-Wybaczysz mi, jeśli sobie pójdę? Musze coś jeszcze załatwić, a jest to sprawa niecierpiąca zwłoki. Powiedziała z delikatnym uśmiechem, który tym razem był widoczny spod wielkiego kaptura. Dziewczyna machnęła dłonią na pożegnanie i szybkim krokiem odeszła z tego miejsca.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:27 pm

- A mam wybór? - odparł, lecz ona zdawała się nie zwracać na to uwagi. - Żegnaj więc. - rzucił jeszcze tylko w stronę odchodzącej Elys. - Jeszcze się spotkamy. - powiedział do siebie.

Lecz po chwili jego uwagę zwróciła pewna elfka siedząca niedaleko. Spojrzał w jej stronę, przyglądając się chwilę. Wstał i podszedł do niej.
- My się nie znamy, prawda? - mówił do siedzącej przed nim kobiety, która miał lizaka w ustach. - Zwą mnie Shiboo.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:32 pm

Wyjęłam lizaka z ust i uśmiechnęłam się. Czyżby kultura powróciła na te tereny? Niewiarygodne!
-Witaj, ja jestem Carmen
O ile się nie myliłam był to demon. Pierwszy demon jakiego spotkałam od bardzo długiego czasu, przyjrzałam się mu więc dyskretnie nieco bliżej.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:35 pm

Usiadł na ziemi, lecz nie za blisko Carmen, gdyż dopiero co się poznali. Zauważył, że przyglądała mu się. - Cóż Cię tutaj sprowadza, Carmen? - zapytał, po czym znów oparł brodę na dłoni, kierując wzrok ku rozmówczyni.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:40 pm

Osunęłam się po pniu drzewa siadając. Podciągnęłam kolana owijając wokół nich ramiona, jakby je przytulając.
-Ciekawość. Postanowiłam wrócić na te tereny po długiej tułaczce. A Ty co robisz w tej krainie?
Odwzajemniłam jego spojrzenie
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:43 pm

- Przybyłem tu nie mając się gdzie podziać. - opowiedział. - Pozwól, że zapytam, skąd pochodzisz? - powiedział, chcąc zacząć jakoś rozmowę.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:50 pm

Rozmowa? To do mnie niepodobne. Najwyraźniej długi czas spędzony w samotności dał mi się we znaki...może stałam się dzięki temu bardziej towarzyska? Może...
-Moja pamięć niestety nie sięga tak daleko. Mieszkałam kiedyś w jednej z elfich wiosek, jedyne co wiem, to fakt, że nie miałam rodziców. Zgineli gdy byłam mała.
Urywki wspomnień mignęły przed oczami. Wzdrygnęłam się odganiając je, nie chciałam pamiętać.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:52 pm

Selene znów przybyła do lasu, tym razem nie w celu zażycia świeżego powietrza. Dziś jej apteka dostała dość duże zlecenie, wymagające zużycia całego zapasu liści zebranych tu wczoraj. Już zamknęła, w razie czego Vilain i tak jakoś sobie poradzi, teraz znowu uzupełniała swoje alchemiczne zapasy. Kiedy dotarła do dość odległego od Melred lasu, dostrzegła kilku znajomych. Uśmiechnęła się, troszkę ucieszona ich obecnością.
- Witajcie, Elys, Shiboo i... Ty, nieznajoma. - Nie znała tej elfki, więc od razu się przedstawiła: - Jestem Selene.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:55 pm

- Nie lubisz wspominać, prawda? - zapytał Carmen, który sprawiała takie wrażenie. - Znam doskonale to uczucie. - dodał.

Usłyszał znajomy głos. Odwrócił wzrok i ujrzał Selene. - Witaj znowu, Selene. - przywitał miłym tonem Selene.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 8:59 pm

-Owszem, nie lubię
Zgodziłam się z nim. Nie trzeba było być spostrzegawczym by widzieć moją niechęć do zwierzeń, jednak pomimo tego i tak niewiele osób to zauważało. Uniosłam głowę by lepiej widzieć przybyłą tu osobę.
-Witaj, Carmen
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:04 pm

Przez chwilę eithne obserwowała rozmawaiającą dwójkę i znowu utwierdziła się w przekonaniu, że ma pecha do zamkniętych w sobie milczków. Nie chcąc im przerywać (w końcu rozmawiali, to niekulturalne przecież), postanowiła się zająć swoim zadaniem. Nie bacząc na strój, ani towarzystwo, wspięła się na drzewo i, usiadłszy okrakiem na gałęzi, zaczęła wybierać z bogatej korony drzewa co zdrowsze i ładniejsze liście.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:15 pm

Przyglądał się przez moment poczynaniom Selene. - Selene chyba jest zajęta. - powiedział dostatecznie głośno, by ta mogła go usłyszeć. Spojrzał znów w kierunku Carmen. - Próba odesłania w niepamięć całej przeszłości nie zawsze się ma sens. Cóż, sam dopiero niedawno to zrozumiałem. - powiedział.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:23 pm

Zadarłam głowę do góry by widzieć co wyprawia nowo poznana kobieta
-Proszę, delikatnie
Wiedziałam, że Selene miała jakiś cel w zrywaniu tych liści, jednak nie lubiłam patrzeć jak zadaje się roślinom niepotrzebny ból. Mój wzrok wrócił na dół gdy ponownie swoją uwagę skupiłam na siedzącym niedaleko towarzyszu
-Staram się skupić na tym co jest teraz... i budować przyszłość, tak by była lepsza od tego co było kiedyś. Niekoniecznie muszę zapomnieć, jednak gdy o tym nie myślę jest znacznie lepiej. A Ty Shiboo skąd pochodzisz?
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:25 pm

Chciała dać im nacieszyć się spokojną rozmową, Shiboo jednak nadal zwracał na nią uwagę. Uśmiechnęła się z delikatnym niedowierzaniem. Uśmiech zarezerwowany był niestety dla rosnącego stosiku liści w jej dłoni, nikt z obecnych na ziemi nie miał go dojrzeć. Jeśli chciał, by się przyłączyła, proszę bardzo. W końcu ile można zbierać liście w samotności, zwłaszcza, kiedy zwykle jest się bez przerwy otaczanym zajmującym towarzystwem? Bez wahania jakby położyła się na gałęzi, by spojrzeć na czubek głowy mężczyzny siedziącego na ziemi tuż pod nią.
- Prawda, nie przyszłam tu w celach towarzyskich, a kiedy usłyzałam, że już rozmawiacie, nie chciałam przerywać. Jeśli jednak chcesz, mogę się przyłączyć. - Posłała Shiboo zadziorny uśmieszek, po czym zlazła zwinnie z gałęzi. Trochę zdziwiły ją słowa Carmen, więc tylko uśmiechnęła się do niej uspokajająco. Teraz zaczęła się przysłuchiwać. Także była ciekawa pochodzenia tajemniczego Shiboo, którego nigdy nie chciał jej zdradzić.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:32 pm

- To czy się przyłączysz zależy od Ciebie, Selene. - powiedział, obserwując jak ona schodzi z drzewa, po czym ponownie skierował wzrok na Carmen.
- Skąd pochodzę? Hm. Moja ojczyzna, Starożytne Cesarstwo Japonii, zniknęło z mapy świata wiele stuleci temu. Obecnie, po nim nic się nie zachowało. - powiedział, widząc również zainteresowanie ze strony Selene.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:40 pm

Kuroi wyłoniła się z wnętrze lasy ciągnąć za sobą trzymany w dłoni płaszcz. Na jej twarz widniał lekki uśmiech, była z czegoś ogromnie szczęśliwa. Przeciągła się szybko i spojrzała na wszystkich tu obecnych. Jakoś nikogo nie poznawała. Czyżby nigdy ich nie widziała na własne niebieskie oczka? Przeczesała placami włosy i skinęła głową na powitanie. Zarzuciła sobie płaszcz na ramiona i położyła dłonie na biodrach.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:41 pm

Selene słuchała uważnie, siadając na trawie. Stosik liści kładąc obok siebie, podciągnęła do siebie kolana i objęła je ramionami, przez które przewieszony swobodnie był czarny szalik. Dopiero teraz eithne przypomniała sobie, że należy on do Shiboo. Posłała mu uśmiech mający wyrażać "Tak, nadal go mam", a później, jak gdyby nigdy nic owinęła się nim szczelniej.
- Tęsknisz za swoim krajem? - Zapytała. Sama dobrze znała uczucie utraty ojczyzny, choć była za młoda, kiedy do tej straty doszło, by dobrze je zrozumieć.
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 EmptyNie Sie 30, 2009 9:43 pm

Ze słów demona wynikało, że żył bardzo długo. Dłużej niż ja... co było dziwne, choć były momenty gdy nie miałam kontaktu ze światem zewnętrznym, więc wiele mogło mi umknąć. Mhm, tak, nic nie jest pewne. Oparłam brodę na kolanach wpatrując się w Selene i Shiboo przełączając się z trybu rozmowy na obserwację, przynajmniej chwilowo

/z/w do sklepu ^.^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skraj Lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skraj Lasu
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Skraj lasu
» Wyprawa Eshainy i Zeishi do Lasu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tarlisja :: Dúrtawar(Las)-
Skocz do: