Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skraj Lasu

Go down 
+9
Blair
Carmen
Shiboo
Diff
Etolepsed
Elys
Vallorth
Selene
Leitis
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 7:25 pm

-Samotność jest to rzecz, do której bardzo łatwo jest się przyzwyczaić. I znacznie łatwej się żyje, gdy nie jest się zmuszonym do samotności.- Uśmiechnęła się delikatnie jakby do swoich myśli.
Wcześniej przypisywała Shiboo rolę seryjnego mordercy, który chodzi po lasach nie chcąc być złapanym przez strażników. Teraz wydawało się to dziecinne i śmieszne. Sama sobie poprawiła humor. –Może będzie to niezbyt odpowiednie, ale chciałabym się ciebie spytać o zawód lub formę zarobku. Bo przecież musisz jakoś zarabiać, prawda?
Dlaczego o to spytała? Mozę jednak chciała się upewnić czy siedzący niedaleko niej mężczyzna nie jest przypadkiem jakichś człowiekiem wyciągniętym spod prawa. Może...
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 7:33 pm

- Zawód? Hah.. - zaśmiał się cicho. - Naprawdę sądzisz, że ktoś taki jak ja mógłby znaleźć pracę chociażby kilkaset lat temu? - zapytał trochę sarkastycznie i żartobliwie spoglądając na nią. - Uprzedzę Twe domysły i odpowiem. W tamtych czasach, ktoś taki jak ja, a konkretniej ktoś o wyglądzie podobnym do mojego, nie mógł nawet w spokoju pojawić się w mieście by nie zostać zaraz wyszydzanym lub by ktoś się na niego nie rzucił próbując go zabić, a co dopiero myśleć o znalezieniu jakiejkolwiek formy zarobku. - powiedział, przypominając sobie swą przeszłość. Patrzył nadal na Elys czekając na jej odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 7:50 pm

Selene przybyła samotnie do lasu w Tarlisji, tym razem także w celach czysto powiązanych z pracą. Czekało ją jakieś niby ważne spotkanie z którymś ze stosunkowo nowych klientów, a tu czekała na przybycie wyznaczonej godziny, postanawiając uzupełnić zapasy dość rzadkich tutaj roślinek. Lepsze to, niż siedzenie w domu i wpatrywanie się w ścianę. Kiedy eithne dotarła na skraj lasu, zmieniła zdanie. Tu też może tę chwilę przeczekać, stwierdziła.
- Dobry wieczór. - Przywitała się grzecznie z dwójką znajomych, opierając plecy o masywny pień drzewa. Uśmieszek rozjaśnił jej twarz.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 7:55 pm

Zmrużyła lekko oczy i była to jedyna jej reakcja na słowa Shiboo.
-A cóż w tym wyglądzie jest takiego, że ktoś mógłby chcieć się zabić? Czemu miałbyś być ofiarą innych? –Zaciekawiła się jego słowami. Dla niej mówienie o przeszłości zawsze było ciekawe. Sama miała tylko przebłyski swojego dzieciństwa i to nie całego. Choć i nawet te przebłyski czasami zdawały się jakby nie być jej. Jedyne, czego była pewna to teraźniejszość, ona musiała być jej.
Powitała przybyłą skinieniem głowy.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 7:58 pm

- Tamte czasy różnią się od teraźniejszości. Wtedy, hm.. - zamilkł na chwilę. - Ludzie bali się mnie. Niektórzy tylko dlatego, że wyglądam tak jak wyglądam. Niektórzy dlatego, że znali chociaż w małym stopniu mą historię. - zaraz kontynuował, mówiąc w taki sposób, żeby zachęcić Elys do zadawania pytań, jeżeli chce się dowiedzieć czegoś więcej.

Rozmawiając z Elys, zorientował się, że ktoś zawitał do lasu. Obróciwszy głowę zorientował się iż to Selene. - O, witaj ponownie, Sel. - powiedział dość tajemniczym tonem by brzmieć intrygująco, uśmiechając się mimo iż nie można było tego ujrzeć spod jego maski.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:09 pm

Także odpowiedziała czarodziejce skinieniem głowy, a demonowi z kolei posłała uśmiech, tak samo oszczędny, jak poprzedni. Po chwili przysłuchiwania się ich rozmowie, doszła do wniosku, że znów musieli rozmawiać o wzajemnej przeszłości. Niemal zaczęła żałować, że jej historia nie należy do zbyt niezwykłych. Szkoda, bo widocznie od kilku dni był to ulubiony temat do rozmów całego społeczeństwa Kayami. Selene ograniczyła się do skrzyżowania rąk na piersiach i leniwego rozglądania się po ziemi - zawsze była okazaj do poszukania jakichś białych kruków alchemii.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:17 pm

Elys zamilkła na moment, więc Shi postanowił wciągnąć w rozmowę również Selene. - A Ty, Sel, nie opowiedziałaś mi za dużo o sobie i swej przyszłości, a on mnie dużo wiesz. Może czas, aby to zmienić? - powiedział dość miłym tonem, chcąc ją zachęcić do rozmowy.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:23 pm

-Jak bardzo różniły się tamte czasy?- Nie mogła sobie wyobrazić krainy, w której tępiono ludzi za wygląd. Wiadomo, że zawsze społeczeństwo jakoś odpycha istoty mniej urodziwe jednak jeszcze nigdy nie słyszała o zabójstwach z tego powodu. Jej oczy nieco zaiskrzyły jakby ktoś rozpalił w nich ogień. To był znak zaciekawienia lub czegoś bardziej agresywnego.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:28 pm

- Zapewniam Cię, że bardzo. - odparł ponownie kierując wzrok ku Elys. - I nie chodzi wyłącznie o wygląd. - kontynuował, zmieniając jedynie trochę ton na bardziej tajemniczy. Zresztą, lubił mówić w taki sposób. - Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie zauważyłaś czym jestem? - zapytał teraz nieco zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:34 pm

A jednak także i jej przyjdzie zaraz zdradzić kilka sekretów swojej historii. A zresztą było jej to obojętne, zawsze żyła "tu i teraz", bez baczenia na odległą przeszłość. Chociaż już prawie dwadzieścia lat żyła w Kayami, nadal pamiętała doskonale prawie każdy dzień ze swojego życia w kraju ojczystym.
- No, dobrze, w końcu należy Ci się odrobina prawdy za te wszystkie przesłuchania, których, ostrzegam, jeszcze nie skończyłam. - Posłała mu nieco bardziej wylewny uśmiech, nadal mając na uwadze obecność Elys. - Więc, urodzona w już nieistniejące od lat kilkunastu Terre D'Igny. Na mapach sprzed kilku dekad możnaby ją jednak jeszcze znaleźć. Miałam normalną rodzinę, dobrze nam się żyło z tytułem szlacheckim mojego ojca. - Wzruszyła ramionami. - Jedyne, co niemile wspominam do liczne próby swatania mnie z tamtejszymi chłopcami, matka miała prawdziwą obsesję. - Tu parsknęła prześmiewczo. - Później przyszła zaraz, wojna i wszystko poszło w diabły. - Stojąc niewzruszenie ze zwykłym wyrazem twarzy, przywiązywała większą uwagę do ich wymiany zdań, niż do własnej opowieści.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:41 pm

- Wojna? Musiało to być dla Ciebie straszne.. - odparł współczująco. - Wiem doskonale jak się czujesz. W końcu sam mam za sobą wielką liczbę wojen. I to jednak bezsensowne wybijanie się nawzajem. - dodał. - Dobrze, że przynajmniej masz szczęśliwe wspomnienia.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:49 pm

Tym razem Selene uśmiechnęła się szczerze i szeroko, spoglądając na Shiboo. Znowu źle zrozumiał.
- Nie, nie, to nie tak. Kiedy wybuchła zaraza, miałam jakieś szesnaście lat, a wojnę rzozpętali władcy ościennych państewek kilka miesięcy później. Wszystkie dzieci i kobiety wywieziono do dalekich, w miarę spokojnych krajów. Ale wszystkie te krwawe bitki w rzeczy samej były bezsensowne... - Przyznała mu po części rację, po raz kolejny czując w sobie zalążek współczucia dla demona. Postanowiła więc ożywić nieco rozmowę.
- Szczęśliwe wspomnienia, hm? A spróbowałeś kiedyś znosić zaręczyny? Przygotowania do ślubu? Te wszystkie cholerne dyrdymały, na które nawet nie masz wpływu? Założę się, że nawet w sukience nie wytrzymałbyś dłużej, niż parę minut. - Uśmiechnęła się, kiedy w jej wyobraźni pojawił się taki widok. Co do poprzednich słów, były prawdziwe w każdym calu. Odeszła z ogarniętego wojną kraju na kilka tygodni przed potencjalną datą ślubu.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:54 pm

-Wiem, czym jesteś, ale co to ma do rzeczy? –Czasami zachowywała się jak małe dziecko, które nieświadomie stąpa po cieniutkim lodzie. Tak i teraz rozmawiała jakby nie do końca rozumiała słowa Shiboo. Co jakiś czas zerkała na Selenę jakby szukała u niej odpowiedzi.
-Jak można zabić kogoś z powodu jego rasy, przeszłości lub innych mało ważnych spraw? –Spojrzała teraz na Shiboo, czekała na odpowiedź i oby ona zaspokoiła jej ciekawość.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 8:59 pm

- Ja w sukience? Hah.. - zaśmiał się. - Nie założyłbym tego. - mówił żartobliwie, niestety wyobrażając sobie tą scenę. - Jak się domyślasz, nie miałem okazji tego spróbować. Rodzice od dzieciństwa wychowywali mnie na wojownik, więc nie miałem na to czasu. mówił, kpiąc lekko ze swych dawnych dziejów.

- W tamtych czasach ludzie nie tolerowali demów i wszystkie osobników tej rasy próbowali wytępić. - powiedział, czując się jakby rozmawiał z dzieckiem. - Ach, te stare czasy.. - powiedział kpiąc.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:06 pm

Ach, czasami Shiboo nie był zbyt dobrym towarzyszem do rozmowy, wszystko brał zbyt poważnie do siebie, zero dystansu. No, trudno, nie miała zamiaru się tym zamartwiać. Od zasady "Tu i teraz" były jednak jakieś odstępstwa, choć rzadko stosowane. Demona, jego dosłowność i małomówność, wbrew nawykom z przeszłości, akceptowała bez większych problemów.
-Nie wiesz, co tracisz, mój drogi. Cudownie byś wyglądał w, dajmy na to, odważnej, kusej spódniczce, nie uważasz? Na pewno niejeden poprosiłby Cię o rękę. - Zawtórowała mu śmiechem. Ta scena samoczynnie stanęła jej przed oczami. Potem jednak opamiętała się, przypominając sobie o obecności czarodziejki. Spojrzała na nią na kilka sekund w miarę wesołym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:15 pm

- Tak, haha.. - zaczął się śmiać. - Może do tej spódniczki, bluzeczkę, która właściwie nic nie zakrywa, hm? - mówił, nie ukrywając śmiechu. - Ale.. Mężczyźnie nie szczególnie mnie interesują. - powiedział tak jak zwykł, dość intrygująco, patrząc równocześnie na Sel.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:25 pm

- Bez przesady, Shi, nie popadajmy w skrajności. Nie pozwolę Ci się nigdy ubrać, tak jak ja.- Z trudem opanowała kolejny wybuch śmiechu, jakby zachęcając go do spojrzenia na swoją znów niekoniecznie chroniącą przed zimnem, ale bardzo kusząco skrojoną sukienkę, w miarę zresztą przyzwoitą. Pomimo wszystko, nie wyglądała na ladacznicę - wszystko w jej wyglądzie wrzeszcało wręcz na obserwatora: "Jak ja Ci wyciągnę łapsko gdzie nie trzeba, to przez dwa dni się z ziemi nie podniesiesz, kochasiu".
Okzało się, że jednak potrafił ciągnąć tę jednak dość żałosną wymianę zdań. Co robić, jak już dziewczyna na coś wpadnie, najpierw mówi, potem myśli. Kilku niedoszłych narzeczonych tak się właśnie nabawiła. W ramach słabego żartu. Zwruszyła nieznacznie ramionami, posyłając tamte wydarzenia w niepamięć.
- I dobrze, inaczej niestety czułabym się nieco nieswojo, obdarowując Cię wczorajszymi "prezentami". - Znów zastosowała ich "prywatne nazewnictwo" dla pewnych minionych wydarzeń. Jej nie zależało, ale bała się wzbudzić w demonie niezręcznych uczuć.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:31 pm

- Mam nadzieję, choć sam sobie bym nie pozwolił. - odpowiedział, widząc co sugeruje Sel, co spowodowało jedynie, że się uśmiechnął. - Hm.. Czyżby spodobało Ci się obdarowywanie mnie "prezentami", hm? - zaczął znów mówić tym swoim "tajemniczo-intrygującym". Użył również tego słowa, mimo że nie krępował się mówić otwarcie, o tym co między nimi zaszło.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:40 pm

A żebyś wiedział, że tak, ty podstępny... - Nie dokończyła własnej niewypowiedzianej myśli, jakby w obawie, że mógłby ją odczytać. Pewnie wbrew jego przypuszczeniom, nie podeszła i nie obdarowała go następnym podarunkiem. Jedynie nadal stała bez ruchu, patrząc bez zmrużenia oka prosto na Shiboo. Patrząc po pozycji księżyca na niebie, zbliżała się pora jej spotkania z dyskretnym klientem.
- A Ty? Lubisz je przyjmować? - Spytała dość dwuznacznym tonem. - Teraz muszę się pożegnać, jednak za parę godzin możemy znów się spotkać, jeśli masz taką ochotę. Może zdecyduję się na kolejny "upominek" dla Ciebie... - Odeszła, machając jedynie na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 9:43 pm

- A co gdybym lubił? - zapytał, mimo że akurat spodobało mu się to. - W takim razie poczekam. - odpowiedział ulubionym tonem. - Do zobaczenia, Sel.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 10:12 pm

(Wybaczcie) Znika.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyCzw Wrz 03, 2009 10:36 pm

Został sam. Usiadł pod drzewem, pod którym siedział przychodząc tutaj i czekał. Ciekaw był czy Sel wróci.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyPią Wrz 04, 2009 12:28 am

Dzisiaj niestety nie wróciła. No, ale cóż. Czas na mnie.. pomyślał podnosząc się. Gdy wstał otrzepał płaszcz, stał przez chwilę, lecz w końcu ruszył przed siebie i zniknął gdzieś między drzewami.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyPon Wrz 07, 2009 7:01 pm

Ponownie zawitał do lasu. Dziś miał na to ochotę, po prostu. Przyszedł i jak zwykle usiadł pod drzewem obserwując okolice, tym razem dość leniwym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 EmptyPon Wrz 07, 2009 7:08 pm

Przyszedł czas na kolejną wizytę Seleny w lesie Tarlisji. Tym razem cele tej wyprawy były czysto rekreacyjne: eithne nie miała potrzeby, ani ochoty uzupełniania alchemicznych zapasów. Przez chwilę błąkała się między drzewami, aż dotarła na małą polankę. Stała tam w milczeniu, aż znalazłą sobie atrakcyjne i dość mocne drzewo. Po kilku sekundach już siedziała na jego konarze, nie zwracając uwagi na cokolwiek pod nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skraj Lasu - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skraj Lasu
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Skraj lasu
» Wyprawa Eshainy i Zeishi do Lasu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tarlisja :: Dúrtawar(Las)-
Skocz do: