Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skraj Lasu

Go down 
+9
Blair
Carmen
Shiboo
Diff
Etolepsed
Elys
Vallorth
Selene
Leitis
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:48 pm

Zadarła do góry głowę, by patrzeć mu w twarz. W końcu był wyższy.
-A jakim sposobem mam to zrobić?-spytała uśmiechając się nieznacznie.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:51 pm

Położył paluszek na jej ustach. Posłał jej szarmancki uśmiech.

-Tylko bez całowania, diablico. - Zamruczał, by specjalnie ją pokusić do tego. ^^

Spojrzał w jej oczka z góry, bo był wyższy jak na faceta przystało.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:53 pm

Zagryzła dolną wargę i nie namyślając się długo postanowiła zrobić mu na złość. Stanęła na palcach i pocałowała go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:53 pm

- Mimo wszystko i tak nie wiesz o mnie za dużo, droga Selene. - powiedział tajemniczo, z lekką nutą sarkazmu. - Choć demon, to nie do końca odpowiednie słowo, w końcu kiedyś.. - tutaj zamilkł, by wzbudzić jeszcze większą ciekawość w Selene.

Widząc scenkę rozgrywającą się między Liselle, a nieznajomym mężczyzną powiedział - Demonice z natury są nie przewidywalne.. - brzmiało to jednak dość sarkastycznie.


Ostatnio zmieniony przez Shiboo dnia Nie Sie 30, 2009 10:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:54 pm

Jako samotnie wędrująca elfka musiałam nauczyć się bronić. Drobne rozmiary i niewiele siły nadrabiałam zwinnością i szybkością, niestety do obrony miałam na razie tylko nóż... a może aż, bo niedawno nie posiadałam jeszcze nic. A więc stałam oparta o drzewo. Milczałam nie chcąc zwracać na siebie większej uwagi niż była potrzebna.
Skrzywiłam się zniesmaczona. Gierka którą toczył wampir z demonicą była okropna. Westchnęłam zrezygnowana. A już myślałam, że do Kayami powróciła kultura.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 10:58 pm

Oj, chyba wampirowi się spodobało ? Przez chwile przeciągnął pocałunek, lecz potem. Przerwał tak szybko jak się zaczął. Spojrzał groźnie na nią i rzekł.

-Smaczne usta masz, ale nie rozpędzaj się. Takie jak ty jem na śniadanie. -Wyszczerzył ząbki.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:00 pm

- Specjalnie to robisz... - Stwierdzeniem, nie pytaniem, podtrzymywała tę rozmowę, nadal nachylając się do ucha Shiboo. Nagle wpadł jej do głowy pewien całkiem niezły, w jej opinii, pomysł, który, jak sądziła także i jemu się spodoba.
- Pamiętasz, jak ci proponowałam krótki spacer, który później nie doszedł do skutku? - Mając taką nadzieję, kontynuowała: - Co ty na to, bym na właśnie takim spacerze, w Twoim towarzystwie, dochodziła do dalszych wniosków? Towarzystwo i tak doskonale zajmuje się sobą nawzajem. - Tu zerknęłą dyskretnie na demonicę zwartą z nieznanym jej mężczyzną. Czekała na odpowiedź Shi z zaczepnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:04 pm

-Hmh. Ciekawa jestem co możesz zrobić demonicy. Raczej mnie nie zabijesz, w końcu jestem nieśmiertelna.-zaśmiała się cicho patrząc gdzieś w bok. -Może przejdziemy się gdzieś?
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:05 pm

- Taka już ma natura.. - powiedział. Cóż, propozycja Selene była niespodziewana, ale intrygująca. - Hm. Skoro chcesz, zgodzę się. - powiedział spoglądając na nią.
Wstał i czekał na Selene. - Więc prowadź. - powiedział. Teraz kierując spojrzenie ku dobrze bawiącej się parze powiedział: - Nie pogrywaj sobie z nią tak, Wampirku. Takie jak ona potrafią nieźle dokopać. - dodał. Zdążył spojrzeć jeszcze na Carmen. - Do zobaczenia, Carmen. Pewnie niedługo znów się spotkamy.
Powrót do góry Go down
Lorcan
Podróżnik
Podróżnik
Lorcan


Liczba postów : 85
Registration date : 27/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 30

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:06 pm

-Mogę zrobić wiele innych rzeczy. Mogę wykorzystać cię fizycznie i psychicznie... Tyle wyborów. Prowadź dokąd tylko chcesz. -Powiedział otwarcie. Nie przejmował się jak to odbierze. Uwielbiał mówić szczerze, może to jego zaleta ?
Powrót do góry Go down
Carmen
Hodowca
Carmen


Liczba postów : 42
Registration date : 30/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 40

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:07 pm

-Do zobaczenia
Rzuciłam do wychodzącego Shiboo. Nie chcąc zostać w towarzystwie wampira i demonicy dłużej niż to konieczne sama również wyszłam
Powrót do góry Go down
Blair
Szlachcic
Blair


Liczba postów : 38
Registration date : 20/08/2009

Karta postaci
Srebrniki: 25

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:09 pm

-Proszę bardzo. Rób co chcesz.-roześmiała się cicho. -Raczej wątpię być mógł jakoś zdziałać. Wzięła go za rękę i wyszli.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:12 pm

Z nieco złośliwym uśmiechem wyciągnęła w górę prawą rękę, sugerując, by pomógł jej wstać. Lewą zebrała z trawy zebrane wcześniej liście.
- Pójdziemy na plażę, tam najlepiej mi się myśli, więc większa będzie szansa, że rozwikłam jeszcze jakieś zagadki o Twojej osobowości. - Oznajmiła tonem uprzejmym,a jednocześnie nieznoszącym sprzeciwu. - Drogę znasz równie dobrze, jak ja, może nawet lepiej. - Uśmiechnęła się, czekając, aż poda jej rękę. Mogła wstać sama, ale ryzykowała utratę szala, albo liści. Wolała obudzić w nim jeszcze więcej z ludzkiej natury.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:14 pm

Widząc wyciągniętą rękę Selene, podał jej swoją, gdyż wiedział, że ona na to liczyła. - To Ty zaproponowałaś spacer, więc prowadź. - powiedział, pomagając jej wstać.
Powrót do góry Go down
Selene
Właściciel
Selene


Liczba postów : 250
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 55

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:17 pm

Podziękowała mu uśmiechem, poprawiając szalik na ramionach.
- Proszę bardzo, nie wiń mnie jednak, jeśli się zgubimy. - Uśmiechnęła się do Shiboo. Carmen pomachała przyjaźnie na "do widzenia" i odeszła, usiłując przypomnieć sobie drogę do plaży.
Powrót do góry Go down
Shiboo
Podróżnik
Podróżnik
Shiboo


Liczba postów : 260
Age : 32
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki:

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyNie Sie 30, 2009 11:19 pm

Ruszył zaraz za Selene. Również machnął Carmen na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:00 pm

Leciała w postaci nietoperza dosyc spory kawałek, by w końcu wylądować na jednej z niższych gałęzi. Wybrała drzewo blisko dróżki prowadzącej do serca lasu. Tym sposobem mogła dostrzec wszystkich, którzy zmierzali w tym kierunku. Musiała coś upolować.
Małe zwierzęce oczka, mimo iż były żółtej barwy, powoli zmieniały kolor bardziej na czerwony.
Była głodna... i to bardzo. Musiała się pozywić krwią z żywej istoty, bo w tym przypadku nawet własnymi zapasami w butelce by się nie najadła.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:01 pm

Pojawił się w pozycji upadłej - "głowa na ziemi tyłek w gorze".
- aua - stwierdził w wstał.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:04 pm

Od razu, gdy zauważyła chłopaka przemieniła się z powrotem w siebie. Siedziała na gałęzi z nogą założoną na nogę.
- Teleportacja ci nie służy.
Zachchotała. Jakoś intuicja jej podpowiadała, że Vall ruszy za nią.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:07 pm

- No cóż... - podskoczył do gałęzi i oparł się leciutko o wampirzyce odsłaniając szyje.
- Czasem boli ale ma tez swoje plusy.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:10 pm

- Pewnie tak...- wymamrotała.
Całą swoją uwagę skupiła na widocznym skrawku jego szyi i wpatrywała się w niego wygłodniałym wzrokiem.
- Ja jednak preferuję latanie. Wygodniejsze, nie męczy i można pooglądać widoczki. No i łatwiej wypatrzyć potencjalną ofiar... to znaczy osobę godną rozmowy.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:14 pm

- Hmmm, więc szukasz ofiary... to znaczy osobę godną rozmowy ? - Przypatrzył się jej wnikliwie, uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:17 pm

- Coś w ten deseń.
O dziwo uśmiechnęła się szeroko.
- Wiesz co? Dziwi mnie fakt, że już się mnie nie boisz... chyba, że udajesz- przyjrzała mu się wnikliwie, lecz po chwili jej wzrok powrócił do apetycznie wyglądającej szyi- nie przejmujesz się faktem, że mogłabym się na ciebie rzucić i zagryźć?
Przejechała paznokciem po jego karku.
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:21 pm

- hmmm wtedy udawałem... bo wiesz zdradzę tak pięknej wampirzycy jak ty... - Przypatrzył się jej i wtulił się w nią.
- w rzeczywistości nie jestem taki niewinny i bezbronny wiesz bo ja strasznym demonem jestem. - Popatrzył się z małym wytrzeszczem oczu, który momentalnie znikł.
- hihi ;* - wtulił się mocniej.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 EmptyWto Wrz 01, 2009 9:27 pm

- Jasne, już umieram ze strachu.
Przewróciła oczyma i wytknęła mu język.
- I nie spoufalaj się tak. Ja chcę tylko twojej krwi.
Przychnęła demonstracyjnie odwracając głowę i odsunęła się od niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skraj Lasu - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj Lasu   Skraj Lasu - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skraj Lasu
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Skraj lasu
» Wyprawa Eshainy i Zeishi do Lasu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tarlisja :: Dúrtawar(Las)-
Skocz do: