Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Śnieżna Łąka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:46 pm

Pojawiła się, zahaczyła o jakoś wystający kamień i runęła z hukiem w śnieg. Nie zawiłe spotkanie z zimnem. Podniosła się lekko i nawet nie otrzepując ubrania usiadła w puchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:47 pm

Traf chciał, że runęła obok mnie. I byłem w połowie w śniegu. Spojrzałem na nią, po czym się uśmiechnąłem.
- Czy za dwie minuty masz zamiar iść spać?
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:51 pm

Spojrzała na chłopaka i mruknęła niezadowolona.
-Nie odzywaj się tak do mnie.
Wstała powoli, teraz już otrzepała ubranie i skrzyżowała ręce na biuście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:54 pm

Wstał i podszedł troche bliżej do niej
-Przepraszam jeśli cie... Uraziłem. I dobry wieczór, tak wogóle...
wiedział że nie można było tego nazwać urlopem, no ale cóż...
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:56 pm

-Jassne, jasne.
Mruknęła i przyjrzała się dokładniej zwierzołakowi.
-Ty też masz włochate uszy?
Spytała bez jakiegokolwiek zastanowienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyPią Lis 28, 2008 11:59 pm

Kaptur na szczęści zasłaniał moje uszy...
- Po części. Ogon tez posiadam, mimo że nie powinienem. Moją druga formą jest... jest coś wam dość bliskiego...
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:04 am

-Nam? Wampirom?
Spytała, choć ją to nie ciekawiło. Odezwała się słabość do futerka, miała wielką chęć zdjąć mu ten kaptur, ale udało się jej powstrzymać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:06 am

- Tak. Wam, wampirom.
Chwila namyślenia.
- Wam wampirom. Sam jestem po częsci wampirom, więc raczej nam, wampirom, no ale mniejsza...
Przeciągnął się lekko, odchylając się przy okazji do tyłu, co zaowocowało spadkiem kaptura...
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:12 am

Dziewczyna natychmiast zachichotała. Szybko chwyciła jego kaptur, żeby go nie założył. Zawsze podobało się jej wszystko, co futszaste.
-Uszaście.
Znów zachichotała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:17 am

Stał tak przez chwilę lekko oszołomiony, po czym otrząsnąwszy się lekko,zaśmiał się, po czym ogonkiem, który bądź co bądź też był futrzasty, przejechał jej po oczach.
-Jesteś pewna, że uszaście?
zaśmiał sie znowu
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:21 am

Przetarła dłonią oczy.
-Futrzaście.
Poprawiła się i chwyciła jego ogon.
-Teraz jest mój!
Oświadczyła z wesołym uśmiechem, ale widać, że mówiła na serio. Nie miała zamiaru mu oddać ogonka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:24 am

-Taaa... To ja chcę w zamian...
chwila namysłu...
- No właśnie... Co ja mogę chcieć w zamian?
Będąc w takiej pozycji, przewrócił się, nie mogąc utrzymać równowagi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:25 am

Pojawił się za zwierzołakiem - Może życie? - Szepnął szczerząc się złowieszczo
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:28 am

Ponieważ trzymała jego ogon sama także się przewróciła.
-Ałajć!
Pisnęła, gdyż uderzyła bokiem uda o twardy kamień ukryty pod cienką warstwą śniegu. Widząc demona wstała i szybko zniknęła. Nie lubiła lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 12:32 am

[kuroi, durna jest rozejm demony-wampiry >_>]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 4:22 pm

Spojrzał na niego...
- Życie? Nie, jakos mnie to nie interesuje.
Mruknąłem, po czym wstałem i otrzepałem się ze śniegu.
-Dozobaczenia
po czym odszedłem.
<zt>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 5:12 pm

Więc i on znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 2:05 am

Przyszła z Ramzesem.
- Walka wręcz? - zapytała patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 2:07 am

Skinął głową bez słowa, idą obrócony do niej plecami. Wysłał jej w myślach, aby zaczynała. W sumie nie bał się jakiś gorszych obrażeń, szybko je regenerował.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 2:25 am

Nie lubiła zaczynać, ale cóż poradzić? Szybko przemieściła się tak, aby być tuż obok niego. Jednym kopniakiem podcięła mu nogi, mając nadzieję, że to go powali na ziemię. Gdyby jej się to jednak nie udało, stanęła w pozycji obronnej.

//nienawidzę zaczynać >_>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 2:51 am

5 pd Oo

Podskoczył delikatnie do góry w pięknym stylu omijając amatorski atak, który dla niego akurat taki był. Wylądował na jeden z nóg, natychmiast próbując uderzyć Ninę z pół obortu (chuck xD). Czekał na reakcję upadłej. Gdyby to się nie udało po prostu ten odskakuje do tyłu i złośliwie się uśmiecha do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 2:57 am

Wydała z siebie niewyraźny dźwięk oznaczający niezadowolenie, kiedy udało mu się uniknąć jej niesamowitego ataku (xD). Domyślając się co zamierza zrobić odskoczyła nieco do tyłu starając się zablokować cios ręką. Jeśli jednak blokada by się nie udała, upadła zrobiła unik. Jeśli jednak i to by się nie udało to po prostu dostała po twarzy oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 3:11 am

10pd, bo się już bardziej postarałaś

No została opcja z dostaniem po twarzy, ponieważ ze swoimi umiejętnościami może i zablokowała cios, ale i tak ten dosięgnął twarzy. Jedyne co zrobiła to zmniejszał moc uderzenia. Chłopak stanął już normalnie i spojrzał na leżąca upadłą na ziemi, w tym momencie nie było żadnej taryfy ulgowej. Był to trening i tyle, tak on to traktował.

- 2hp
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 3:16 am

I bardzo dobrze, że tak to traktował. Dokładnie o to jej chodziło. Powoli podniosła się z ziemi dysząc ciężko i popatrzyła na niego z delikatnym uśmiechem. Zbliżyła się do niego i wykonała 6 szybkich kopnięć prosto w jego żołądek. Miała nadzieję, że choć raz trafiła ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 EmptyNie Lis 30, 2008 3:20 am

7pd

Chłopak się tylko cofał w tył, bez większych trudności blokując cios za ciosem. Jednak gdy miał nadejść ostatni, potknął się o jakiś kamień tracąc koncentrację, a tym pozwalając się uderzyć. Zgiął się w pół, co jak co, ale takie uderzenie nie było niczym przyjemnym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Śnieżna Łąka - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Śnieżna Łąka
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: