Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Śnieżna Łąka

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 10:24 pm

Westchnął... Nie chciał nikogo obciążać tą informacją.
-Nie.
Powiedział stanowczo, jak prawdziwy książę.
-Są sprawy, o których nikt nie powinien wiedzieć. A wie już o tym za dużo osób.
Patrząc na neigo, jednak coś jak by w nim pękło.
-Ale skoro obiecujesz... Jest coś takiego jak plucie krwią... Pluje... Pluję... Aż większość krwi wypluję, przy tym towarzyszy osłabienie, d czasu do czasu.
Wbił wzrok w swoje buty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 10:31 pm

Pokiwał głową, trawiąc chwilę tą informację. To wydawało się być takie niesprawiedliwe - dlaczego jego rozmówca musi chorować? Fakt, Yori też za wesoło nie ma, ale jest zdrowy. No, w gruncie rzeczy zdrowy.
- Wiesz, nie pamiętam za bardzo swojej mamy... - zaczął. - Ale wydaje mi się, że chorowała na coś podobnego. Ostatnio o tym zacząłem myśleć, bo wcześniej po prostu tego nie zauważyłem. A teraz wiem, że gdyby nam powiedziała... mi powiedziała, to mógłbym jej pomóc. Może częściej bym siedział w domu i jej pomagał. - głos mu lekko zadrżał. - I myślę, że powinieneś powiedzieć komuś, kto może ci pomóc. Nie złamię obietnicy, bo wtedy jaki byłby ze mnie żołnierz? - uśmiechnął się słabo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 10:35 pm

-Jesteś kochany...
Prawie oczka mu się zaszkliły i przytulił się do niego... A właściwie wtulił. Możliwe że między nimi była niewielka różnica wzrostu.
-Chyba jesteś pierwszą osobą, której tak zaufałem.
Mruknął mu do ucha.
-A teraz chodź, nie będziemy tu przecież marznąć....
Chwycił go za nadgarstek i radośnie pociągnął do biegu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 10:38 pm

Nie zdążył nic powiedzieć, bo Dulce pociągnął go do radosnego biegu (xD) Słowa chłopaka wzruszyły Yori'ego i z jakiegoś powodu on również mu ufał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 10:40 pm

-Na tym pustkowiu przecież nawet nie ma czego pilnować...
No i pobiegł z nim do zamku...

z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyWto Paź 21, 2008 8:19 pm

Ocknęłam się. Było bardzo zimno. Rozprostowałam zmarznięte skrzydła i wzniosłam się w powietrze.
[zt]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyCzw Paź 23, 2008 8:14 pm

przyszedł... w starym, ale bardzo dobrze prezentującym się płaszczu... Stał i patrzał niewiadomo gdzie....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptySro Paź 29, 2008 9:33 pm

Pojawiła się. Wokół niej momentalnie stopniał śnieg, a dym, który towarzyszył jej teleportacji, leniwie osuwał się w dół zbocza. Dziewczyna zmrużyła karminowe oczy. Temperatura w górach spadła znacznie poniżej zera. Jej czerwony płaszcz falował na zimnym wietrze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptySro Paź 29, 2008 10:07 pm

nagle się pojawiła i zdezorientowana upadła na tyłek
- co? gdzie? jak?
I zaczęła mówić coś po elficku... uniosła wzrok w górę i popatrzyła na ... pod kaptur Miss Colette
- ... Mea...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptySro Paź 29, 2008 10:09 pm

- Co do tego baru... - w mig odczytała ostatnie myśli elfki.- To widocznie chciałaś się przenieść w momencie, kiedy ja się gdzieś przenosiłam i wrzuciło cię tam, gdzie ostatnio byłam.
Westchnęła. Pomimo to, jej twarz nie przedstawiała żadnych uczuć, a karminowe oczy wpatrywały się z lodowatą obojętnością w Calipso.
- Co z tymi obrazami? - rzuciła, a temperatura wokół jeszcze bardziej się obniżyła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptySro Paź 29, 2008 10:13 pm

jakby się teraz rozpłakała to by zamarzła -.= Rozejrzała się poddenerwowana za obrazami... niestety jeden wylądował w sniegu i ... przełknęła slinę
- Tu... tu są
Wstała podnosząc obrazy
- Poniszczyły się... Przepraszam...

Śnieżna Łąka - Page 6 Ir1e7k Śnieżna Łąka - Page 6 Tagac2
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptySro Paź 29, 2008 10:18 pm

Skrzywiła się lekko.
- No nie powiem, ujęłaś co trzeba. Ale i tak musisz poprawić. - powiedziała w końcu. - Tym razem, gdy dotkniesz znamienia, to przeniesie same obrazy do mnie, Ciebie już nie. Ale nie martw się, jeśli coś mi się nie spodoba, to cię dorwę.
Uśmiechnęła się wrednie i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyCzw Paź 30, 2008 4:40 pm

Westchnęła i wzdrygnęła się lekko
- ... no to trzeba poprawić...
Przypatrzyła się obrazą. Z wielką szkodą, ale musiała to zrobić. Wróciła jakimś cudem do domu -.=

<z/t>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 7:52 pm

Szedł brudny przez zaspy, zakopując się co chwila, badz wpadając w kilkumetrowe doły przysypane śniegiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 7:57 pm

Gdy demon przedzierał się przez zaspy, pojawiło sie przed nim piekne i niewinne dzieciątko, które wyciagnęło do niego swoje malutkie i słodziutkie rączki.
- Papa? - Przemówiło swoim przymilnym głosikiem i spojrzało na niego z góry. (dzieciątko ma 2 metry)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:01 pm

Zatkał uszy. Rozejrzał się w obawie, że 'słodki' głos dzieciątka wywołał lawine.
- Papa? - Popatrzył na brzydiego wieloluda, po czym obejrzał się za siebie nie widząc nikogo, kogo moznaby nazwać 'papą'. - Papu? Głodny... - Wytrzeszczył oczy O_O. Wyobraził sobie siebie na rożnie, a jeszcze niedawno przysmalił go Urcan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:04 pm

Dzieciątko wzięło Reno w rączki, niechcacy go ściskając i wpatrywało sie w niego uporczywie.
- Papa?

- 3 pkt. życia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:10 pm

- Dam ci jeść jak mnie puścisz. - Demon, gdyby mógł, zapewne schowalby się do swojej kieszeni i tyle by go wielkie dziecko widziało. - Wiem, dam papu jak zaniesiesz mnie do karczmy, o tam, na górze. - Wskazał oddalone o pół dnia miejsce. - Chyba rozumiesz po mojemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:11 pm

Dzieciątko ścisnęło go mocniej i jeszcze bardziej wbiło w niego wzrok.
- Papa?

- 2 pkt. zycia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:13 pm

- Tak, papa! - Rzucił wreszczie to, co chciał usłyszeć ten przerośniety berbeć. - A teraz zanieś Pape do karczmy, tam gdzie wcześniej pokazywałem, a później zobaczymy. - Zmarznięty i ściśniety, brudny Reno miał nadzieje, że to poskutkuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 8:16 pm

Dzieciątko rozpłakało się i przytulając do siebie swojego pape, poszło w kierunku karczmy.

+ 15 pkt. dośw.

MISJA ŚNIEŻNA ŁĄKA ZAKOŃCZONA.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyPią Lis 07, 2008 11:34 pm

Przyszedł... Drewno się jeszcze paliło...Otworzył butelke... I wypił połowę, po czym troche wylał na ranę przypalając ja sobie... Wydał z siebie niemiłosierny krzyk... Nawet Nina nie była w stanie wymusić z niego takiego krzyku... Po chwili było po wszystkim... Tak mu się bynajmniej wydawało, gdyż upadł na snieg, patrząc w gasnący płomień... Gdy płomień zgasł... On... odszedł... znaczy sie... stracił przytomność....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyNie Lis 09, 2008 8:57 pm

Odzyskałem przytomność... Rozejrzałem sie... Spojrzałem na ranę... Ciało trochę osmalone i lekko zwęglone, ale nic mi nie jest... Wstałem, otrzepałem się ze śniegu i wybiegłem stąd...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyWto Lis 11, 2008 7:26 pm

Przyszedł na łąkę. Był ubrany w biały płaszcz, który bez problemów go grzał. Zaczął krążyć po terenie bez większego sensu. W końcu usiadł, a następnie się położył. Zaczął się zastanawiać nad kolejnym czarem. Jego strój nawet w najmniejszym stopniu nie posądzał by go, o używanie czegoś gorszego od czarnej magii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 EmptyWto Lis 11, 2008 7:28 pm

Przyszła tu za swym wilkiem w czarnym długim płaszczu.
*Czyżby pierwsza niewinna istota na mej drodze?*- spytała samą siebie, widząc w oddali postać w białym płaszczu leżącą gdzieś tam. *A może coś jej jest?*
Ruszyła wolno w kierunku postaci.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Śnieżna Łąka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Śnieżna Łąka   Śnieżna Łąka - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Śnieżna Łąka
Powrót do góry 
Strona 6 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: