Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:24 pm

Teraz był trening, mogła poczekać z przywitaniem. Podczas walki mogła tym przypłacić życiem. Gdy myślała, że uniknęła ciosu, dostała rękojeścią katany w bark.
- Nie trać czujności, podczas walki przypłaciłabyś to życiem... - westchnął i skinął głową do króla wampirów.
- Zaskocz mnie - powiedział spokojnie, stojąc teraz 2m za wampirzycą.

-2 życia, +3 doś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:24 pm

Skinął głową do Gracji i spojrzał na Col.
- Och, witaj, dawno Cie nie widzialem - powiedział uśmiechając sie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:26 pm

Pojawiła się koło L'a.
- L'uś - cmoknęła go w policzek - Cześć książę - mruknęła do Ramzesa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:28 pm

Cofnęła się o pół kroku i popatrzyła na niego podejrzliwie. Ostatnio taki nie był.
- L? - spytała niepewnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:34 pm

- Ninuś. - poczochrał ją po głowie i podszedł powoli do Col.
- Coś nie tak? - zapytał podchodząc coraz bliżej, aż po chwili był tuż prz niej i stali twarzą w twarz. Po chwili uśmiechnął sie szeroko i wepchał jej do buzi lizaka.


Ostatnio zmieniony przez Lawliet dnia Sob Paź 18, 2008 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:35 pm

Złapała patyczek od lizaka i wyciągnęła go.
- Już się zaczęłam martwić, że znowu popadłeś w jakąś amnezję - powiedziała powoli.
Cały czas przyglądała mu się uważnie. Po chwili zniknęła.


Ostatnio zmieniony przez Colette dnia Sob Paź 18, 2008 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:37 pm

Skinęlam głową do Colette. Cios w ramię trochę zabolał, lecz nie skrzywiłam się ani nie skomentowałam go. Zamilkłam. Słowa były teraz zbędne. Namierzyłam upadłego wykorzystując swoje zmysły. Trzymając w jednej ręce swoją laskę i opierając je przedramię, doskoczyłam do niego z zamiarem podcięcia mu nóg kijem. Jednak tuż przed zadaniem ciosu zmieniłam zamiar i drugą ręką chwyciłam w połowie rozpędzony kij, obróciłam nim i wymierzyłam cios końcówką w bok jego głowy. Natychmiast też piruetem okrążyłam go i ponownie uderzyłam go rozpędzonym kijem, tym razem w jego bok. Skoczyłam do przodu w celu uniknięcia ewentualnego ataku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:40 pm

Pojawiła się siedząc na piasku po turecku, z opartą na dłoni głową. Chyba nie spieszyło jej się do przerywania im rozmów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:44 pm

Podszedł do Arc i tycnął ją.
- Uśmiechnij się. - powiedział dając jej lizaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:45 pm

Wzięła lizaka w dłoń i przyjrzała mu się, obracając patyczek w palcach.
-Nie-odparła po chwili z przekornym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:47 pm

No i zrobiła chyba tak jak chciał młody upadły, zaskoczyła go. Nie zdążyłby uniknąć ciosu w głowę, ani go zablokować bronią. Zastawił się rękę, przyjmując właśnie na nią cios. Nim ta zdążyła zadać następny cios, złapał mocno za kij i pociągnął go mocno, próbując w ten sposób wybyć Grację z równowagi. Odskoczył w bok i pstryknął palcami, nie patrzył czy się przewróciła czy nie. Ale z ziemi wyskoczyły pnącza, formując kilka żywych drzew. Było ich dokładnie cztery, nie były zbyt inteligentne, więc dobrym planem mogła je pokonać. Drzewa zaatakowały ją. Zerknął na Ninę
- Witaj...
Szybko znów skupił się na treningu wampirzycy.

-1 życia, +5 doświadczenia


Ostatnio zmieniony przez Ramzes dnia Sob Paź 18, 2008 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:49 pm

Uśmiechnął sie do niej.
- Uśmiech to podstawa!. - powiedział posyłając wszystkim słodkie całusy i znikł zostawiając za sobą różowy pyłek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:52 pm

- Wreszcie wyglądasz jak człowiek - wystawiła język do wampira i pomachała do Arc
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:52 pm

Znudzona tym, że nie zwracała na nią uwagi, a sam kazał jej wstać dźgnęła go sztyletem w plecy. Niezbyt mocno. Odskoczyła do tyłu. Oblizała jego krew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 7:57 pm

-Dlatego go nie ma-mruknęła pomachała Ninie i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:03 pm

Trzymałam kij mocno i pewnie w rękach, więc poleciałam szarpnięta za niego. Na chwilę straciłam równowagę, lecz wykorzystałam to na plus. Wykonałam przewrót w przód, natychmiast wstałam i zamachnęłam się kijem, celując w coś, co szumiało obok mnie i starało się mnie atakować. Skoczyłam i odbiłam się od nich, wykonałam salto podpierając się kijem o ziemię i zaatakowałam Ramzesa z góry. Cały czas trzymałam laskę w ręku, tak więc i teraz, spadając dokładnie na upadłego, którego cały czas namierzałam zmysłami, zamachnęłam się w powietrzu, celując w jego głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:08 pm

Skupić się nie mógł, bo nałożnicy się zachciało dźgania... rozbolały go plecy, więc tylko ochronił się tarczą ze światła przed Gracją, która opadła na ziemię, nie doznając większych szkód. Drzewce też znikły, a ten pomasował się po plecach
- Jak Ci ten sztylet zaraz wbije, to zobaczysz - mruknął, potrafiła być denerwująca. Trudno teraz było o dobrą służbę. Zerknął na Ninę
- Co tam u Ciebie? - zapytał, uspakajając się

+10 za całokształt, plus to co przedtem miałaś, jeżeli nie wliczyłaś.. Na dziś starczy ^^"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:12 pm

- Ach, nic ciekawego. Byłam tu i tam - wzruszyła ramionami. Miała jakieś dziwne przeczucie. Usiadła na trawie i z nudów obserwowała trening.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:14 pm

Upadłam na ziemię i wstałam prawie natychmiast. Otrzepałam ubranie i uśmiechnęłam się delikatnie. Skinęłam głową do księcia.
- Witaj - usmiechnęłam się do Niny i usiadłam obok Hadesa. ten natychmiast ułozył łeb na moich nogach.

/zmiana planów jednak XD /
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:17 pm

"Wszyscy uciekają, uh. Może ja tak odstraszam"
Podrapał się po głowie, nawet nie próbując blokować myśli. Przysiadł się obok Niny, opierając się rękoma za sobą
- Nic ciekawego? Raczej nie, jeżeli gdzieś byłaś - odparł, ból ustawał, a rany oraz zadrapania zagoiły się. Westchnął patrząc na Grację
- Uh, trochę chyba zawiodłem twoje oczekiwania - wyszczerzył się rozbawiony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:21 pm

-Nie boję się ciebie - mruknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:25 pm

- Nie. - odparłam spokojnie - Na razie przynajmniej mam jeszcze obie dłonie i nie jestem pokiereszowana, a to już dobrze. Z każdym treningiem oboje nabierzemy wprawy... - uśmiechnęłam się pogodnie. Usiadłam prosto, kierując głowę w stronę upadłych. Głaskałam Hadesa, który mimo mojej czynności nadal pozostawał czujny i bacznie obserwował anioły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:27 pm

- Za długo by opowiadać - ziewnęła - Ale jestem zmęczona - skrzywiła się nieco czując intensywny zapach innej kobiety - A ty co ostatnio robiłeś? - zapytała przyglądając mu się uważnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:32 pm

- Wczoraj włóczyłem się po ogrodzie, no i spotkałem tą wredotę... dalej nic nie pamiętam, jedynie, że się obudziłem w łóżku, a ona leżała obok - mruknął, sam z chęcią by się dowiedział co się działo. Ale się domyślał, westchnął cicho pod nosem i wstał, odchodząc daleko od Niny. Nie chciał psuć jej humoru sobą. Zsunął się po drzewie bezwładnie, siadając pod nim i przymknął oczy. Miał powoli dość tej całej mieszanki genetycznej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 EmptySob Paź 18, 2008 8:37 pm

- Nie pamiętasz? - wybałuszyła na niego oczy. [Cham!] - Jak to nie pamiętasz? - podeszła do niego i go stuknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 4 z 30Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: