Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:19 pm

Mitsu spojrzała niepewnie na demona.-Nie całkiem nieźle wyglądasz w tym świetle demonie- spuściła głowę i uśmiechnęła sie pod nosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:20 pm

Szturchnęła lekko Saia w bok. Spojrzała na Grację:
-Witaj- odparła do niej z nutką ciepła w głosie. Mik również spojrzała na Mitsu i uśmiechnęła się jakby zadowolona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:22 pm

-Bo już myślałem że masz coś z oczkami - Spojrzał takim ciepłym i martwiącym, i sztucznym za razem, spojrzeniem na upadłą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:26 pm

Yori z niejakim zaniepokojeniem obserwował całą sytuację. Wolał się ulotnić, nim do czegoś dojdzie, a mianowicie, nim przekona się, że nie tylko on się zmienił. Nie poznawał bowiem Mikuko, zdaje się, ona też go nie kojarzyła. No cóż, trudno. Uśmiechnął się ponuro.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:28 pm

-Oh, nie potrzebna troska- powiedziała z przekonaniem i spojrzała kątem oka na demona.
-Poza tym, też Cię bardzo lubię- mruknęła ciszej i spuściła głowę uśmiechając się pod nosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:30 pm

Usiadłam w pewnej odległości od towarzystwa, a tygrys ułożył się obok mnie, łeb kładąc na moich nogach. Zachowywaliśmy oboje czujność, nigdy nie wiadomo bowiem, co się może wydarzyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:30 pm

Spojrzał się dziwnie na upadłą, sugerował że to ironia dlatego zignorował Jej słowa - Czy to nie ten mały bachor którego prawie zabiłem parę lat temu? - Spytał nie wiadomo kogo patrząc na Yuri - Taa to ten... Ostatnio mi zwiał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:32 pm

Podniósł wzrok i chwilę wpatrywał się w twarz Mikuko, puszczając jego słowa mimo uszu. Był trochę zawiedziony, on go pamiętał, a Mikuko? Pokręcił głową, z dziwnym wyrazem twarzy. Hm, a więc jedyną nadzieją jest Shadow. O ile ją to gdzieś znajdzie - słyszał bowiem plotki, że zniknęła. Yori wybrał chyba zły dzień, by tu wrócić. Chwilę stał jeszcze przy brzegu, po czym odszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:34 pm

-Nie wiem- mruknęła do Saiuko;
-Aczkolwiek jestem pewna że już kiedyś był w moich szeregach- odparła zanurzając się w przemyślenia i wspomnienia. Zwierzołak już odszedł ale ona musiała go jeszcze odszukać i porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:41 pm

Siedziała nadal na ziemi. Ale już nie wpatrywała wzroku w królową i demona tylko obserwowała horyzont.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:42 pm

-Uciekł - Mruknął cicho i tak z nudów zaczął gapić się na Mik
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:47 pm

Spojrzała na Saiuko pytająco. Chciałaby wiedzieć czy demon ma jakieś plany albo problemy a jeśli okazałoby się, że nie to usiadłaby na ziemi, ponieważ stanie stawało się już nieco męczące.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 6:59 pm

Przyszedł chyba sam, nie oglądał się za siebie, więc nie wiedział. Machnął rękę nieznacznie do obecnych
- Witam... - uśmiechnął się beztrosko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:01 pm

- Witaj - skłoniłam głowę delikatnie i uśmiechnęłam się pogodnie. Siedziałam wyprostowana, gładząc Hadesa po futrze na karku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:03 pm

- Mógłbyś zaczekać - mruknęła łapiąc go za ramię. Rozejrzała się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:03 pm

Spojrzała na upadłego i machnęła do niego ręką machinalnie. Sytuacja tutaj była z góry skazana na nudę. Westchnęła cicho i zniknęła bez słowa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:06 pm

- Co tam u Ciebie? - zapytał Grację, uśmiechając się nieznacznie.
- A co do twoje treningu? Może teraz? - zapytał spokojnie, zerknął na dziewczyną za sobą.
- Jakoś doszłaś, więc raczej źle nie jest - odpowiedział
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:08 pm

- Nie jesteś jakiś szybki - mruknęła. Usiadła na ziemi patrząc na nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:12 pm

- W porządku. - wstałam, gestem dłoni na razie nakazując Hadesowi pozostanie na miejscu - dziś tylko ja. Hades dołączy innym razem... A u mnie jak na razie spokojnie. - uśmiechnęłam się wdzięcznie. Pewniej ujęłam swoją laskę w dłoniach. Witaj - przywitałam upadłą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:14 pm

Przyszedł.
- Witam. - powiedział i stanął nad jezioriem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:15 pm

Wstała, podeszła do jeziora zamoczyła ręce i obmyła twarz po czym odleciała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:16 pm

- Jak chcesz może popatrzeć, rób jak uważasz - zwrócił się do Miyako
- Albo i nie... Tobie też się trochę ruchu przyda, wstawaj... - mruknął, ale stał już obok Gracji próbując zadać cios z pięści na poziomie jej brzucha. Obserwował dokładnie ruchy wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:18 pm

Zwinnym piruetem uniknęłam ciosu, stanęłam na chwilę by przywitać Lawlieta
- Witaj, panie. - uśmiechnęłam się wdzięcznie i starym zwyczajem dygnęłam z szacunkiem przed królem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:21 pm

Pojawiła się obok wampira.
- Lawliet! - powiedziała radośnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 EmptySob Paź 18, 2008 7:23 pm

Wstała powoli.
- Czego ode mnie oczekujesz? - mruknęła stając za nim.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 3 z 30Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: