Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg wodospadu

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPią Cze 12, 2009 12:59 pm

Woda wygląda na czystą, ale czy aby na pewno i wodospad nie został skażony? Dla spragnionego-lepiej uważaj, co pijesz.
Koło pozostałości po starym wodospadzie rośnie nieco więcej roślinności niż w innych zakątkach Kariny. Lecz jednocześnie kręci się tu też dość dużo różnych dziwnych stworzeń, więc każdy przybyły powinien się mieć na baczności, gdyż niebezpieczeństwa czyhają na niego ze wszystkich stron.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyCzw Cze 18, 2009 8:22 pm

Siadła na brzegu wodospadu, a raczej tego co z niego zostało. Czuła się samotna w tak dziwnym miejscu ale potrzebowała trochę świeżego powietrza a nie tego które tworzyło miasto. Często myślała nad tym kim była zanim poznała swoją ciotkę. Znów te myśli do niej napłynęły, rzucając kamykami starała się zrozumieć co stało się wcześniej. Czy rodzina ją porzuciła na pastwę losu?? Czy może została zabrana siłą ? Wiele było tego typu myśli, a Moria siedziała i analizowała każdy szczegół z tego co pozostało w jej pamięci...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:07 pm

Stanął na szycie wodospadu. Z tego miejsca jest doskonały widok na okoliczne miasta. Na splugawioną ziemię oraz na piękne istoty u dołu. Siedziała tam Moria, a może raczej drzemała. Tyrael uśmiechnął się i przykucnął by móc przyjrzeć się jej z oddali. Na jego ustach za widniał uśmiech. Zeskoczył w dół delikatnie lądując na ziemie by nie zrobić hałasu i tak szybko jej nie zbudzić. Zbliżył się do niej, lewitując nie za wysoko nad ziemią.
Przykucnął przy niej opadając na ziemie i przeczesał ręką jej miękkie włosy.

-Wstawaj śpiochu. -Szepnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:13 pm

Zerwała się na równe nogi wyjmując z za pasa nóż kuchenny który czasem brała ze sobą. Odwróciła się do człowieka który zakłócał jej spokój. Wyprostowała rękę kierując ostrze w stronę jego szyji. Oczy z fioletowych zmieniły jej kolor na ostry szkarłat.
- Kim jesteś? Czego chcesz?
Zapytała poważnie z nutką lekkiego zdenerwowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:19 pm

Chłopak cóż, uśmiechnął się szeroko. Nie spodziewał się takiej reakcji. Od czego trzeba zacząć. Ostrze w jej rękach nie pasowało do reszty.

-Jestem Tyrael. -Wyciągnął rękę przed siebie w ramach zawarcia przyjaźni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:28 pm

Spojrzała na niego nieufnie. Ostrze zaświeciło gdy chowała je za pasek.
-Jestem Moria Abrushen i nie życzę sobie więcej takich pobudek.
Powiedziała chłodno jak przystało na dziewczynę wychowaną w rodzinie z tradycjami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:31 pm

-A więc wybacz za moje zachowanie Morio.

Ukłonił się lekko. Czuł, że pamięta takie imię. Była dobrze wychowana. To trzeba przyznać.

-Odważna jesteś śpiąc tutaj. A tyle się dookoła dzieje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:37 pm

Poprawiła włosy i coś co można było nazwać tuniką na wzór sukni.
- Lubię to miejsce jest tu spokojniej niż w innych miejscach. Nie boję się tu przebywać jestem zaradną kobietą i wiem kiedy mogę mieć kłopoty.
Przetarła chustką bransoletki i spojrzała na Tyraela
- A ty co robisz w takim miejscu sam? Szukasz kłopotów??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:39 pm

-Kłopotów ? One same mnie znajdują. Szukam tutaj pięknych księżniczek, które mogę uratować.

Rękę włożył do kieszeni i usiadł na zniszczonej, skalnej ławce. Spojrzał w jej oczy, swoimi krwisto czerwonymi ślepiami. Na twarzy było widać spokój. Czemuż miałby się obawiać kogoś. I tak nikt go tutaj nie zna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:43 pm

Siadła naprzeciw niego.
- Dziwni ludzie w tym kraju..
Stwierdziła krótko. Złapała za kawałek drewna który leżał obok opony na której siedziała. Wyciągnęła z torebki ołówek i zaczęła szkicować kwiatek. Nie wiedzieć czemu zawsze miała taką potrzebę by rysować to co widzi jak by miało zaraz zniknąć jej sprzed oczu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:45 pm

-Jaki kraj, tacy ludzie. Nie zmienisz tego. Szkicowanie to twoje drugie życie zgadza się ?

Zapytał. Przypomniało mu się co nieco z przeszłości. Może to akurat ta, której szukał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:50 pm

Szybkim ruchem nadgarstka dodała kilka linii.
- No cóż można to tak nazwać.
Zamyśliła się chwilę
- Kiedyś może tak ale nie teraz świat jest zbyt blady i fałszywy by sztuka rysowania mogła nadać jemu barw tęczy. Można oglądać wszystko wokół ale to znika dlatego chcę zatrzymać takie chwile wlewając je w co się da, papier, drewno, kamień..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:52 pm

-Obrazy, szkice jak i wspomnienia zostają.

Po tych słowach powstał z ławki i ukłonił się.

-Wybacz, muszę odejść. Miłego dnia.

Odszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyNie Cze 21, 2009 6:57 pm

Gestem ręki pożegnała swego rozmówcę.

Odłożyła na bok drewienko z rysunkiem i schowała ołówek do torby. Siedziała tak wpatrzona w miasto tonące w mroku nocy. Ułożyła się wygodnie i przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:40 pm

Przyszedł nad brzeg rozejrzał się i zauważył jakąś postać. Podszedł spokojnie i uśmiechnięty stanął tuż nad nią
-Witaj-rzucił krótko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:44 pm

Zerwała się na równe nogi. Czyżby znowu zasnęła?? Spojrzała na nieznajomego nieprzytomnymi oczami.
- Witam ... yy kto ty??
Zapytała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:45 pm

-Jestem Sasuun-uśmiechnął się do niej-można się ee..dosiąść?-zapytał odgarniając włosy z czoła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:50 pm

Usiadła na oponie na której dotychczas spała i wskazała ręką by usiadł.
- Jestem Moria Abrushen
Odpowiedziała z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:51 pm

Usiadł obok niej i rozejrzał się
-No to ten...miło mi-rzucił z uśmiechem i po chwili dodał-Ładny widok..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:56 pm

Spojrzała na niego rozbawiona
- Widać jesteś bardzo rozmowny..
Stwierdziła krótko. Widać było, że chłopak jest zdenerwowany, nawet ją to trochę śmieszyło ale starała się być w miarę poważna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 6:58 pm

-Taaa..-rzucił i zagapił się na nią
-Co cie tak bawi?-zapytał wkońcu nie wytrzymując-Ubrudziłem się gdzieś czy coś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 7:01 pm

Nie wytrzymała, po jego słowach wybuchła śmiechem.
- Przepraszam, ale zachowujesz się tak jak byś miał pierwszy raz doczynienia z dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 7:03 pm

-Nie no wiesz co? Jestem poprostu kulturalny-powiedział udając oburzenie i pokazał jej język.
-Poprostu czekam aż rzucisz jakiś temat-dodał po chwili ciszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 7:06 pm

Zmierzyła go wzrokiem
- Ciekawe... więc mów kim jesteś i co robisz w życiu??
Mówiąc to założyła nogę na nogę, a ręką podparła podbródek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu EmptyPon Cze 22, 2009 7:10 pm

-No więc...jestem takim jakby-zaczął i urwał-Nie no to może ty coś o sobie powiedz-dodał po chwili najwyraźniej nie chcąc mówić czym sie zajmuje.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg wodospadu Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg wodospadu
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Pozostałości wodospadu-
Skocz do: