Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:30 pm

Odsunęła się trochę, gdy ją pocałował.
- Jesteś - powiedziała - Zwykłe "przepraszam" nie sprawi, że będę udawać iż nic się nie stało - uwolniła się z jego ramion i ruszyła wolnym krokiem do przodu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:42 pm

- Wiem... sam nie wiem co mówię... - wbił wzrok w ziemię
- Żałuję tego... ale nie ma słów, którymi mógłbym tak po prostu zrekompensować tego, czego dałem Tobie doświadczyć - popatrzył za nią
- Zależało mi na twoim szczęściu, chciałem Cię chronić od takich rzeczy - zaśmiał się z własnej głupoty
- Sam Ci to zafundowałem, więc usunę się najlepiej na bok. Może i jestem tchórze, idiotą, głupkiem i kto wie jeszcze czym, ale mimo wszystko miło było Cię poznać - uśmiechnął się, zwracając głowę ku górze. Nie chciał jej zatrzymywać, przy kimś innym będzie jej lepiej. To go tak cieszyło? Nie wiedział.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:49 pm

Odwróciła się na pięcie. Podeszła do niego szybkim krokiem i spoliczkowała go.
- Jak jeszcze raz będziesz gadał takie głupoty to nie ręczę za siebie - powiedziała przytulając się do niego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:53 pm

Spoliczkowany popatrzył na nią, jeżeli chciała potrafiła być niebezpieczna. Przytulił ją przepraszająco
- Zapamiętam sobie, przepraszam - odpowiedział
- Tęskniłem, szukałem Cię, a Ciebie nie było...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:54 pm

>BUAHAHAHAHAHA<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptySob Paź 18, 2008 11:57 pm

> Szai! ty cichaj xD apropo... czemy skype nie zrobiłeś "guzika"? xD <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:01 am

<bo mi się nie chciało xP tylko uważaj na Ninję! Bo zrobi Ci jeszcze dzieciaka i będzie Cię nim straszyć!
PS: teraz oficjalnie jesteś zastępczym tatusiem Nyappyego x] <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:03 am

> Nyap to twój wytwór, a do tego jest demonem <.< A w ogóle, czemu jestem oficjalnie jego tatusiem ~~" // Leń ;d <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:05 am

>Dziecko zawsze idzie do matki a jeżeli matka ma męża/partnera wtedy ten ma się opiekować bachorem, haha HAHAHAH hahaHAHAHAHAHA <kaszel> <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:05 am

- Już lepiej nic nie mów - przytknęła mu palec do ust i spojrzała mu w oczy. Nie chciała za chwilę usłyszeć jak to sobie ją zastąpił tamtą upadłą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:08 am

> Coś Ci nie wyszedł ten śmiech, a co Ny to nie wiem xd w ogóle, Nina zawsze może zabić Ramzesa czy coś takiego <

Przytaknął głową, wiedząc o co chodzi. Popatrzył w jej oczy, myśląc jak mógł coś takie zrobić. Ciarki go po plecach przeszły, a zaraz po tym okrył ją skrzydłami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:19 am

(oj skończcie już, bo się ze mną UFO łączy przez te wasze głupoty! oO)

Uśmiechnęła się lekko i odwróciła do niego plecami opierając się nimi o niego.
- Mógłbyś mnie trenować? - spytała łapiąc jego dłonie w swoje i obejmując się nimi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:24 am

(UFO nas obserwuje... oO)

Zastanowił się przez chwilę, myśląc czy coś stoi na drodze jej prośby
- Raczej mógłbym, jeżeli masz taką ochotę to tak - uśmiechnął się nieznacznie, w końcu jak trenował Grację to ją też mógł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:30 am

- Powiedzmy sobie szczerze. Potrzebuję treningu. Przecież jestem beznadziejna - mruknęła cicho i ziewnęła - A ty jesteś całkiem niezłym trenerem, jak tak cię obserwowałam - dodała odchylając lekko głowę by móc na niego spojrzeć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:34 am

- Każdy zaczynał od zera, nawet ja - pokiwał nieznacznie głową
- Um, jedynie w tym jestem dobry - odparł, a raczej mruknął. Dmuchnął jej w grzywkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:39 am

- Tak, tak książę - wystawiła mu język - Nie czochraj mnie. Wiesz ile czasu zajmuje, żeby tak wyglądały? - powiedziała żartobliwie i zmierzwiła mu włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:44 am

Tym razem dmuchnął sobie we włosy
- Ja moje też układałem - uśmiechnął się złośliwie
- Nie żebym Ci kazał czy coś, ale pytam. Czy mogłabyś dotrzymać mi towarzystwa podczas snu. W sumie przydałby Ci się odpoczynek po tym wszystkim, no ale twoje zdanie ważniejsze - skłonił głowę w wyrazie szacunku i wytknął język.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:50 am

Kiedy wytknął język, dotknęła go czubkiem swojego.
- Znowu w domu twoich rodziców?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:55 am

- Niee.... w dużej, własnej komnacie. No i zapewne czystej... służba to pedanciki - stwierdził, przedtem muskając jej język swoim. Uśmiechnął się lekko
- Więc?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 12:58 am

Wepchnęła mu swój język do ust i pocałowała namiętnie.
- Pokaż - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyNie Paź 19, 2008 1:00 am

Odwzajemnił pocałunek
- Dobrze - przytaknął jak posłuszny chłopiec i zniknęli.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyWto Paź 21, 2008 5:49 pm

Pojawiła się przy jeziorze. Z zamyślonym wyrazem twarzy usiadła na brzegu. Zanurzyła powoli swoje stopy w zimnej ale jednak bardzo przyjemnej wodzie. Skierowała przymknięte oczy w stronę słońca, tak by blask ogrzał jej skórę.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyWto Paź 21, 2008 5:51 pm

*Zaszedł ją od tyłu, twarz była zasłonięta kapturem by mógł bronić się przed słońcem...położył rękę na jej ramieniu...już miał się schylić by ją ukąsić, lecz powstrzymał się i usiadł obok w milczeniu...i z poczuciem winy dlaczego jest taki słaby i nie chce tego zrobić*
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyWto Paź 21, 2008 6:01 pm

Nie drgnęła nawet, gdy obca dłoń spoczęła na jej ramieniu. Przeszła już wystarczająco wiele by nie bać się takich zaczepek. Jako dość doświadczona mogła wyczuć, jakiej jest rasy. Lecz i to nie specjalnie ją ruszyło. Była na to obojętna, chociaż gdyby starał się ją ugryźć mogłaby zareagować inaczej. W końcu otwarła oczy by przyjrzeć się nieznajomemu. Mógł się, chociaż powitać a nie łapać ją za ramię.
Wpatrywała się w niego przez chwilę.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 EmptyWto Paź 21, 2008 6:03 pm

*Spojrzał na nią i zaiskrzyły żółte ślepia*

-Witam.

*Lekko ukłonił głowę*

-Wybacz że chciałem cię ugryźć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 6 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: