Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:42 pm

Prychnął. Kucnął przy brzegu i zaczął robić ślady na tafli wody palcem. Miał w nosie co się dzieje dookoła niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:43 pm

[nasze, nie nasze xd co za różnica.]
Rzucił ciastkiem w króla. Była to pewnego rodzaju forma strzeżenia. Zawrócił się na pięcie i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:44 pm

Spojrzała dziwnie na "tego drugiego".
- I się owych kłopotów boisz? - zadrwiła.

( Sai, ja Cię nie będę biła, ja Cię zabiję! Ubiję na śmierć i zjem! )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:47 pm

Chwycił ciastko w zęby i uśmiechnął się drapieżnie. Gdy król znikł, swym wzrokiem obarczył Ill (chora!) Zjadł ciastko, oblizał się i pomlaskał
-A co? Nie mogę się bać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:49 pm

Przyjrzała mu się.
- Wielkie i złe demony się nie boją, one straszą - oceniła. - Ale cóż, widać jestem straszniejsza od ciebie. - skuliła się i skoczyła lekko w jego kierunku robiąc "Bu!", po czym zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:50 pm

Zrobił bardzo przestraszoną minę, krew mu z nosa poleciała a on sam upadł na ziemię jak kłoda
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:51 pm

Z niejakim zdziwieniem wymalowanym na twarzy patrzyła na zaistniałą przed chwilą scenę. Odsunęła się na bezpieczną odległość od wampirzycy, wiedząc, że nawet jakby chciała to nic jej nie zrobi.
- Koniec świata - przewróciła oczami patrząc na króla2
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:54 pm

Pojawił się obok Sil. Pochłaniał teraz wzrokiem drugiego króla. Ileżby dał, aby spędzić z tym kretynem chociaż jedną noc.


Ostatnio zmieniony przez Reno dnia Sob Gru 20, 2008 9:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:54 pm

- A nie mówiłam? - Stanęła w pozie gwiazdy filmowej na czerwonym dywanie. - Nie bez kozery pracuję jako etatowe straszydło. Skorzystała z uśmiechu numer trzy. - Jak tak dalej pójdzie zdobędę nagrodę Stracha Roku.
Posłała Sai' owi cmoka.
- A pan przestraszony, to kto? - spytała, przypominając sobie, że nie miała okazji się dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:57 pm

Wstał i przyłożył dłoń do ust. Ziewnął. Powieki przymknięte do połowy, nudził się, był zmęczony, za dużo się działo. Więc sobie poszedł w siną dal.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 9:58 pm

Krew wyparowała a Sai powstał ignorując wszystkie spojrzenia
-Sai, Król - Otrzepał się po czym spojrzał chłodnawo na poddaną
-Już dosyć czasu jestem tu najsilniejszy, co prawda jestem zbyt piękny aby być strasznym dlatego teraz niech inni będą straszniejsi - Nie miał pojęcia co mówi, widać coś mu się stało w główkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:05 pm

Już niewiele brakowało by popukać się palcem w głowę z niedowierzania.
- Cyrk na kółkach... - mruknęła.
Odgarnęła włosy z ramion i przycupnęła przy drzewie. Ciągle spoglądała na któreś z nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:07 pm

A że Sai go ignorował - było mu na rękę. Rzucił się na króla, szybki numerek i już go nie było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:08 pm

... Został zgwałcony na oczach innych
-No to teraz muszę Was zabić... - Zmaterializował Zangetsu... Był śmiertelnie poważny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:10 pm

[szybki numerek - okradłem cię z 10 talarów xd ;*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:11 pm

- Saiuko - powiedziała spokojnie, cholera wie skąd, znając pełne imię demoniego króla. Nie miała zamiaru nic dodawać. Ot, powiedziała, by się nieco uspokoił. A że był silny i był królem? A jakie to miało znaczenie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:13 pm

[ xDD ]


- Cholera, czy to jest normalne? - spytała w prawdzie pewnie jakąś część kosmosu, ale miała nadzieję, że ktoś prędzej czy później odpowie jej na to pytanie. Choć miała wrażenie, że już ją zna.
Uśmiechnęła się nieznacznie i oparła o drzewo.
- Ja jestem swoja - uniosła ręce w geście bezradności, przewracając oczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:32 pm

Pyk. Pojawił się. Otrzepał koszulę z niewidocznego pyłu i uśmiechnął się nieziemsko pięknie.
- Witam - skierował się ku nieznanej demonicy. - Kjell - skłonił się lekko i czekał, aż ta się przedstawi.

(Matko, przez was i ja głupieję :<)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:38 pm

W dniu dzisiejszym nowości nie było końca. Zwróciła się do kolejnego demona, który zaszczycił ich skromne grono swoją obecnością.
- Silyenne - odpowiedziała.
Przez chwilę wertowałą wzrokiem jego postać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:44 pm

- Miło mi - wyprostował się i poluźnił krawat. Przycupnął na brzegu jeziora, siadając po turecku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:46 pm

- Nie wątpie - przyznała skromnie po cichu.
- Mnie również - dodała po chwili.
Czuła się zmeczona. Dawno nie widziała zgromadzenia tylu nie do końca normalnych wydarzeń w jednym miejscu, i chyba ją to wszystko stanowczo przerastało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 10:47 pm

- Illya - odparła. Jak wszyscy, to wszyscy.
Zdała sobie sprawę, że otaczają ją same demony. Odetchnęła głęboko. Gdyby jednak miała tyle rozumu, żeby się czegokolwiek obawiać, to pomyślałaby sobie "Żadnych gwałtownych ruchów, nie prowokuj ich!". Jednak była sobą, więc drwiła sobie z niebezpieczeństwa. A jak nadchodziło? Cóż, walczyła z nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 11:02 pm

- No, fajnie - podrapał się w tył głowy, patrząc na obecnych. - To lecę - machnął ręką i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 11:03 pm

Korzystając z okazji - zarzuciła na Sil łańcuchy. Była Łowcą, mogła wiekami czekać na swoją ofiarę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 EmptySob Gru 20, 2008 11:06 pm

- No by Cię szlag! - fuknęła do wampirzycy.
Wierciła się, próbując w jakikolwiek sposób się oswobodzić. Cholernie jej to nie szło, ale próbować warto.
- A już miałam sobie iść - bąknęła ponuro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 18 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: