Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa Shadow

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 EmptyPią Kwi 10, 2009 8:18 pm

Wszystko by dobrze poszło, proch znalazłaś, jednak nie było czym podpalić.
G: Po w ten sposób...
R: Trudno osadzić...
G: Kto jest kim...

Po czym w twoją stronę poleciało jakieś wiadro i wpadło Ci na głowe.

-2pż
+10pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 EmptySob Kwi 11, 2009 1:57 pm

Po co ja miałabym osądzać kto jest kim. Wzruszyłam ramionami ciągle trzymając w dłoni butelkę z materiałem. Czym podpalić? W pewnym momencie nastała ciemność. Zamroczyło mnie na chwilę. Gdy się zorientowałam co się dzieje, zdjęłam szybko wiadro z głowy. Czemu wiadro? Zmarszczyłam brwi i dotknęłam głowy. Po prawej zauważyłam stary, brudny kominek, w którym jeszcze się paliło. Rzuciłam się tam biegiem z butlą w dłoni. By możliwie odwrócić ich uwagę w stronę pary poleciała reszta shurikenów, jakie miałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 EmptySob Kwi 11, 2009 2:55 pm

Plan był dobry. Gdy zajęli się odskakiwaniem od shurikenów, Tobie trafiła się idealna okazja. Fakt, faktem że w kominku ledwo co jeszcze się tliło, ale kilka iskier wystarczyło by podpalić zawartość butelki.

+10pd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 EmptySob Kwi 11, 2009 4:55 pm

Zaraz po tym jak do bandytów doleciały shurikeny, już leciała w nich butelka z palącym sie 'lądem'. Ja za to dobiłam szybko za ladę, gdzie chwyciłam katanę i sztylety, które tam zostawiłam. Czekałam na wybuch, który powinien nastąpić, gdy tylko butelka znalazła się w pobliżu pary. W końcu materiał palił się bardzo szybko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 EmptySob Kwi 11, 2009 5:02 pm

Krótko zwięźle i na temat. Przestraszyłaś ich co nie miara. Rozdzielili się. A wybuch ognia spowodował że jakaś belka stropowa się zawaliła. Gdyby nie lada zleciała by Ci prosto na głowę. "Rolnik" uciekł natomiast "Gospodyni" została przywalona jakimś kredensem, co za tym idzie, unieruchomiona.

+8pd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyprawa Shadow - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Shadow   Wyprawa Shadow - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa Shadow
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wyprawa Rin
» Wyprawa Tyraela
» Wyprawa Blair
» Prywatna wyprawa Nageto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Miasto kupców :: Rynek-
Skocz do: