Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:36 am

(aww, biedny Sai'uś x* to idź spać, a nie się w monitor gapisz x**)

- Nie to miałam na celu - mruknęła do Du i uśmiechnęła się widząc, że demon zasnął. A niech sobie śpi. - Shaka, zostajesz? - zapytała. Ona sama zaraz zaśnie na stojąco, a nie była pewna, czy Sai chciałby ją na noc w swojej sypialni. Skoro ma kotka..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:37 am

(tuuliii!!)

Przykrył demona i opatulił kołdrą. Sam tak siedział. Wstał i podszedł do okien. usiadł na parapecie patrząc co się dzieje na horyzoncie, a przede wszystkim, patrząc na gwiazdy.
-Nie wiem jak wy, ale ja chyba wyjdę na spacer.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:41 am

- Nie opuszczę Cię Nina...
Powiedział kiciuś i nie miał zamiaru zostawić jej nawet na sekundę samej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:43 am

- Yh, ile razy ja to słyszałam - mruknęła patrząc wymownie w sufit. - Więc idziesz? Nie chcę, żeby coś znowu rozwaliło mi pół komnaty, bo cię zabieram - westchnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:46 am

- Mhm....
Mruknał. Złapał za dłoń Nine oO i ownął obie dłonie ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:48 am

- Idź na spacer Du. - mruknęła do drugiego futrzaka. - Dobranoc - dodała jeszcze biorąc Shakę na ręce i znikła z nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 1:50 am

-Branoc.
Mruknął i westchnął. Może rzeczywiście spacer się przyda. Założył czarne futro i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:05 pm

No i w końcu wrócił. Zamknął za sobą drzwi i usiadł na parapecie. Zerkając na Saia... Aż w końcu pogrążył się widokowi za oknem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:09 pm

Otworzył oczy spoglądając na Du nagle coś go wzięło.. Zacisnął dłoń na pościeli
-Przytul mnie - Mruknął cicho, ledwo słyszalnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:15 pm

Spojrzał na niego. Posłusznie niemal natychmiast pojawił się obok niego. Podłożył dłoń pod jego głowę i położył sobie ją na udach. Nachylił się nad nim i przylgnął policzkiem do jego policzka. Oparł jedną dłoń na torsie demona.
-Co się dzieje?
Przy tym delikatnie gładząc go po głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:19 pm

Zamknął oczy ciesząc się Jego obecnością. Sam nie wiedział co teraz poczuł ale nie chciał być sam w tej chwili...
-Brakowało mi Ciebie - Mruknął cicho wtulając policzek w Jego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:23 pm

Ugryzł się w język. Ale te słowa go rozkleiły. Mimo delikatnego uśmiechu, kilka łez spłynęło spod oczu, z czego dwie natrafiły na policzek demona.
-Nawet nie wiesz ile te słowa dla mnie znaczą.
Objął jego szyję i przylgnął najmocniej jak mógł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:29 pm

Objął Go czule zwinnie zmieniając pozycje tak aby teraz kotek miał oparcie na torsie demona a we włosach buszowałby Mu nosek Sai. Ręką zaczął Go spokojnie głaskać bo głowie a drugą tulił do siebie mocno
-Wybaczysz mi? - Zapytał cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:31 pm

[strasznie słodko ;d aż mdli]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:35 pm

Na początku zaczął mruczeć. Gdy usłyszał pytanie demona ucichł. Dobre pytanie. I znowu sprzeczka. Coś mówi że tak, coś mówi że nie, a coś mówiło żeby go zamordować. Czyli... Serce, umysł i upierdliwa bogini siedząca z nim w ciele.
-Zależy ci?
Zapytał wciskając twarz w jego klatkę piersiową. Zacisnął dłonie w pięści.

(Nikt ci nie każe czytać ;*)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:40 pm

-A jak myślisz? Gdybym miał Cię gdzieś nie leżałbyś teraz w moich ramionach - Szepnął Mu delikatnie na uszko, wszystko robił delikatnie co trochę kłóciło się z jego naturą, ale cóż. Taki był
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:43 pm

-Wybaczam.
Podniósł głowę patrząc mu w oczy. Czy marzenia się spełniają? Zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:50 pm

-Ciesze się - Pochwycił Jego bródkę w dłoń i przymykając oczy, złożył na młodziutkich ustach słodki pocałunek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 9:54 pm

Zamruczał... Ogon owinął się wokół nogi Saia. Uchwycił głowę demona w dłonie i nie czekając na nic wpił swój język między jego wargi rozpoczynając namiętny taniec...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:02 pm

Pieścił Jego języczek swym własnym rozchylając pewnie usta by chłopak mógł jeszcze bardziej kosztować tych przyjemności.. Jedną z dłoni wsunął chłopakowi pod ubranie gładząc nagie plecy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:08 pm

Nie przerywał mruczenia. Wplótł dłoń w jego włosy delikatnie masując go opuszkami palców po głowie. Łaskotał go delikatnie po podniebieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:20 pm

(ej nie masz bogini bo bogów już nie ma o.O)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:25 pm

Pojawiłam się i kopnełam zwierzołaka w tyłek - Sai pomożesz mi, czy może zamierzasz sie przenieść do królestwa nosicieli robactwa? - Zarzuciłam łańcuchy na Du. Jeśli Sai stanie w jego obronie, to będzie jak zdrada demonów - Zawsze możesz męczyć go w lochach jakimś prętem i kajdankami.. - Usmiechnęłam sie kpiąco i spojrzałam z pogarda na zwierzołaka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:28 pm

(ale AKu, on jest waszym niewolnikiem >_>)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 EmptyWto Lut 24, 2009 10:28 pm

Spojrzał groźnie na Akumu - Zostaw Go, jest własnością demonów a teraz moją. Mogę się z Nim zabawiać jak tylko mi się podoba, a wsadzenie go do lochów tylko przerwie moją zabawę - Kiwnął palcem obluzowując trochę łańcuchy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 30 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: