Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Andergraundowy apartament Saia

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyWto Cze 23, 2009 8:49 pm

Bardzo duży apartament, którego willą nazwać niemożna bo jest on pod ziemią. Znajduje się blisko powierzchni, ma sporo pokoi i kilka wejść w tym parę tajnych. Apartament ten charakteryzuje się szklanym dachem w obszernym salonie, salon jest wybudowany pod zbiornikiem wodnym więc gdy wejdzie się do tego pomieszczenia, można odnieść wrażenie że jest się pod wodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:10 pm

Pojawiliśmy się w salonie, z którego można było podziwiać ładne widoki. Uśmiechnęłam się, ale przed chwilą mi się przypomniało, że ten demon pobrudził mi moją bluzkę.
- Mógłbyś trochę bardziej uważać na moje ubrania?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:12 pm

-To Ty mnie pierwsza pobrudziłaś więc to Twoja wina - Rozwalił się na podłodze by cieszyć wzrok swym boskim sufitem, ach kochał to miejsce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:13 pm

- Ale to tylko Ty miałeś być brudny - pokazałam mu języczek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:15 pm

Pryfnął i złośliwie pociągnął Ją za rękę sprawiając aby leżała na nim, nie wiedział jak ale jakoś to zrobił i o.
-Ale ja jestem Twoim panem i ja mówię że to Ty pierwsza zaczęłaś - Również wystawił Jej jęzor
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:20 pm

No i trochę sobie spadłam z tej kanapy.
- No może i jesteś moim panem, i może to ja zaczęłam pierwsza, ale to Ty mnie pobrudziłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:21 pm

-Milcz - Pocałował Ją namiętnie i... Zasnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 10:23 pm

yyyy... a to co to miało niby być?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 11:52 pm

A to oznaczało żem musiał iść -,-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptyPią Cze 26, 2009 11:59 pm

No tyle to się akurat domyśliłam :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:27 am

-Yoruuu, znajdź jakiegoś kogoś, uwiedź go lub ją i zmuś do zapłacenia, wiesz jak - Gapił się w ciemną wodę nad jego głową
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:31 am

Zauważyłam, że się obudził
- hmm... myślisz, że potrafię?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:34 am

-Uwierz mi, potrafisz - Yoru cieszyła się lubością Saia więc co najmniej każdy jeden facet którego pociągają kobiety powinien się Nią zainteresować, Sai jest po prostu zbyt boski.
Demon nie mógł się już powstrzymać i zaserwował Jej delikatny pocałunek, ostatnio spodobały mu się takie czułości
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:36 am

Odwzajemniła pocałunek, a później cicho powiedziała.
- Wiesz jesteś jakiś taki inny dzisiaj, hmm... jakby to powiedzieć.. - szukała odpowiedniego słowa - już wiem! Jesteś taki... delikatniejszy - dokończyła po chwili wahania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:38 am

-A to źle? - Spojrzał w Jej oczy by dłonią po chwili delikatnie głaskać Jej ciemne włosy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:40 am

- Nieeeee, wręcz przeciwnie, bardzo dobrze ;) Czyli co, jutro mam spróbować kogoś uwieść?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:45 am

-I nie zapomnij ściągnąć zapłaty - Ucałował Ją w czółko i przytulił do siebie. Ach jak dobrze jest mieć zabaweczkę z którą można robić cokolwiek się zachce
-Jeżeli będziesz miała jakieś problemy to pamiętaj że nikt nie może Cię skrzywdzić.. Oprócz mnie oczywiście - Dmuchnął Jej złośliwie we włosy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:48 am

-Uhmm - kiwnęłam potakująco główką. Po chwili można było usłyszeć mój oburzony głosik, kiedy popsuł mi moją fryzurę.
- A jak Ci się podobał Panie pomysł ze śmietaną?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:49 am

-Średnio.. Nie było ani lizania ani ssania, całowania ani nic. Zwykła śmietana i już - Wytknął Jej język w złośliwym geście. Jej oburzenie skwitował wielce złowieszczym wyszczerzem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:51 am

- Ohhh a wybaczysz mi ten nietakt, że nie wykonałam żadnej z wyżej wymienionych przez ciebie rzeczy? - spytałam z udawaną obawą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:53 am

-No nie wiem - Przeciągnął patrząc w sufit. Ciekawy był Jej reakcji
-Może sprawisz abym wybaczył? No wiesz, małe przekupstwo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 12:56 am

- Mhmm... małe przekupstwo? No niech będzie... - obróciłam się, i moja usta znalazły się tu koło jego. Najpierw tylko je delikatnie musnęłam, a następnie pogłębiłam pocałunek. Dłonie zanurzyłam w jego włosach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 1:00 am

Oddał się Jej pieszczotom, w końcu to Ona go miała przekupić. Na chwilę przerwał pocałunek
-Liczę na dalszy rozwój sytuacji - Wymruczał patrząc na Nią figlarnie, te Jej złote oczy naprawdę przyciągały Jego uwagę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 1:03 am

Przesunęłam nieco głowę, tak, że moje usta znalazły się koło jego ucha.
- A jak wyobrażasz sobie ten dalszy rozwój sytuacji? - szepnęłam przygryzając mu leciutko ucho a następnie przesuwając języczkiem od ucha ku jego szyi


Ostatnio zmieniony przez Yoru dnia Sob Cze 27, 2009 1:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia EmptySob Cze 27, 2009 1:05 am

-To Ty mnie przekupujesz więc to Ty prowadź - Demon wręcz nie mógł się pozbyć tego zadziornego, złośliwego uśmieszku z twarzy
-Lecz liczę na dużo - Mruknął tajemniczo oddając się Jej zabiegom
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Andergraundowy apartament Saia Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia Empty

Powrót do góry Go down
 
Andergraundowy apartament Saia
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Apartament Sasuuna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Centrum miasta :: Mieszkania-
Skocz do: