Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:08 am

-To się nazywa niewinna zabawa w szachy dwóch znudzonych kociaków.
Zarumienił się nieświadomie siadając na łóżku. Przeciągnął się rozleniwiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:10 am

Pocichutku wszedł do komnaty, oczywiscie nie było cichutko >.< . Niewidocznie doczłąpał się do łózka z Du i Saiuko. Oczywiscie widac było go oO xD I tykał palcem Du. Chciał z nim uciec xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:12 am

-Więc zabawialiście się mną hmm? - Przymknął lekko oczy chwytając Jego podbródek w dłoń i nakierowując Jego usta na swe, spragnione
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:14 am

Uwodzony przez demona, a zarazem macany przez Shakę -,- I co tu wybrać? Beztroski wieczór czy spełnienie marzeń? Marzenia <3 Zignorował zwierzołaka, był zbyt zafascynowany tym co roi Sai.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:18 am

[mam zakończyć ten bal? ;d %^@$%^@$% zwierzołaki.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:19 am

- Du...on Ci zrobi krzywdę...Uciekaj...
Szeptał do niego i tykał palcem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:20 am

Wybrał Saia, a dzięki temu demon wygrał... W nagrodę Du otrzymał delikatny pocałunek złożony na Jego powabnych ustach, przedłużony chwilę by dać Mu jak odrobinę więcej przyjemności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:23 am

-Szkoda że nie wiesz co to miłość.
Liznął demona w podbródek. Po czym spojrzał na Shakę.
-Jak skrzywdzi... To trudno. Dla takich chwil jestem w stanie poświęcać zdrowie.
Obdarzył zwierzołaka ciepłym i uspokajającym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:26 am

- Żartujesz?!
Powiedział niemalże krzycząc. Spojrzał na Saiuko i na Du oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:29 am

-Sam czasem chciałbym wiedzieć - Mruknął Mu cicho na uszko dłonią wędrując po Jego nagich plecach, powoli i przyjemnie
-Nic Mu nie zrobię, co Ci znowu Nina nagadała? - Skierował do drugiego z kociaków
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:32 am

Zamruczał przymykając powieki. No i wyprężył się.
-Shaka. Nie żartuję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:35 am

- Troszkę mi powiedziała...Nie boję się Ciebie.
Kiciak mimo małego wzrostu i postury, serce miał odważne. Pokazał Saiowi język xD.
- Du...Du...oprzytomniej! To demon! To egoiści....Miau... :(
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:39 am

Jeden paluszek ułożył na ustach Shake by po chwili pogładzić Go po policzku
-Nic Wam nie zrobię, Nina kłamie bo sama jest o mnie zazdrosna. Choć nie ukrywam że większość z tego pewnie było prawdą - Uśmiechnął się przepraszająco
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:43 am

- Tak, jestem o ciebie niesamowicie zazdrosna słodki demonku - pojawiła się z rękoma skrzyżowanymi na piersiach i opierała się plecami o ścianę. - Shaka, co ja ci do cholerci mówiłam? - mruknęła patrząc wymownie w sufit. - A ty, byłbyś tak łaskaw posprzątać po swoim smoczusiu? - te słowa skierowane były do Sai'a. Ziewnęła cicho. Była już nieco zmęczona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:46 am

Siedział dalej... Uśmiechnął się do Niny.
-Miło cię widzieć. A po za tym... Co w tym złego że powiedziałem mu coś z swojego życiorysu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:48 am

Odepchnał dłoń Sai'a
- Du mi troszkę powiedział o Saiu a Nina? Nic...Nina jest dla mnie wszystkim co mam a Du jest przyjacielem i jeśli on nie może mnie bronić to ja go będę bronił.
Pazurki kiciusia stały się groźne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:48 am

Puf i się posprzątało... Choćby sama tego nie mogła zrobić pff
-Przestań Go ograniczać... - Fuknął do Niny by przytulić Du do siebie, tak jakby obawiał się że Jego też mu zabiorą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:53 am

Spojrzała na Du nieco nieprzytomnym wzrokiem.
- Nic. - odpowiedziała tłumiąc ziewnięcie. - Dziękuję szanownemu panu - skłoniła się lekko przed Sai'em. - Cóż, zazdrość to zazdrość mój drogi, nad tym się nie panuje - uśmiechnęła się słodko. - Nie moja wina, że ostatnio tak bardzo mnie rozpaliłeś - westchnęła teatralnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:55 am

- Mmm....
Kicia podszedł do Niny i szarpnał ją za rękaw.
- Musimy ratować Du....
Ogonkiem delikatnie smyral Nine po nóżkach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:57 am

No to został przytulony. Mimo to... Zaufać bezgranicznie nie mógł. Sai wyczerpał już limit dawno temu. No i za bardzo nie wiedział co począć.
-Shaka. Nie musisz. Naprawdę.
Uśmiechnął się ciepło do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 12:59 am

-Och to chyba znowu się sama zadowalałaś myśląc o mnie bo ja sobie tego nie przypominam - Fuknął kąśliwie wiadomo do kogo. Nie miał zamiaru wypuszczać z objęć swego Du
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 1:06 am

- Ach, nie przypominasz sobie? - uniosła brew. - Biedaku, na starość ci pamięć szwankuje - stwierdziła troskliwie i spojrzała na Shakę. - Z tego, co widzę nic mu się nie dzieje. Narazie. On sam się uratuje jeśli będzie chciał. Zresztą i tak jest własnością demonów, z tego co pamiętam. - powiedziała - A uwierz, że ja pamięć mam dość dobrą, w przeciwieństwie do niektórych - tu rzuciła Sai'owi wymowne spojrzenie. - Nie przyszłam tutaj, aby się z tobą kłócić drogi Sai'u, bo ja w przeciwieństwie do ciebie nie rzucam słów na wiatr - uśmiechnęła się delikatnie. - I nie chcę ponownie z tobą drzeć kotów - dodała i po chwili dotarło do niej, jakże niefortunnego zwrotu użyła w tej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 1:09 am

-Masz niezwykłą pamięć.
Zagwizdał z podziwem.
-Fakt, jestem własnością demonów, przyzwyczaiłem się do tego że jestem traktowany jak przedmiot... Oups, a jednak żyję.
Wyrwał się z uścisku Saia. Jędza musiała mu przypominać. Usiadł na kancie łóżka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 1:11 am

- Miau!?
Spojrzał na Nine T_T
- Co to miało znaczyć skarbie ?
A użył sobie takie zwrotu <3 Poczuł się pewniej.
- Mmm Du....uważaj na siebie...
Zaszeptał sobie pod nosek i owinał ogonek wokół nóg Niny i przytulił się do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 EmptyWto Lut 24, 2009 1:33 am

Zasnął tak nagle

>źle się lekko czuję i jedyne co mogę robić to leżeć i gapić się w monitor ;< <
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 29 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 29 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: