Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:42 am

Szybciutko zabrał Mu obrazek i wręczył 100 talarów
-Mój - Mruknął tylko i uciekł do łóżeczka - Nie chcę dzisiaj spać samemu... - Mruknął raczej do siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:46 am

// Spokojnie Nina...nie dam się! Aaa Saiuchna...doświadczenie jakieś? :P

- Yay...dziękuję
Uśmiechnął się i schował pieniążki.
- Mmm...w sumie ja też nie chcę spać samemu..
Zaszeptał i wstał z ziemi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:48 am

>
Cytat :
Artyści
Za każde jednorazowe zlecenie/jeden portret dostają 20 pkt. dośw.
<

-Łóżko mam duże i na pewno wygodne - Uśmiechnął się kusząco odsuwając trochę i robiąc miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:51 am

(miałeś spać u mnie! ;< nawet azylek masz zalatwiony ;<<)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:53 am

///Ah.... xD Mam słabą pamięć do takich rzeczy...Ajć :/ hmm juuutro ;] Niech Sai się pocieszy. Ninkusiu i tak wiesz że Cię kocham <3

- Ale...
W sumie czemu nie. Jako tako ufał Saiowi. Niby mu krzywdy nie zrobi.
- Ale dobrze.....Na jedną noc.
Podszedł nie pewnie do łóżka i usiadł na samym końcu na skrawku . Okrył się ogonkiem i rozglądał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:56 am

(pfffffffffffffff ;x pożałujesz tego, zobaczysz ^^ i to nie jest groźba, bo ja ci nic nie zrobię xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:56 am

Dłonią chwycił skrawek pościeli, tuż obok zwierzołaka i zanim zdążył się zorientować już spał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:58 am

Spojrzał na Saia. Wszedł na łóżeczku i ułożył się w kąciku by tylko nic mu nie groziło. Otulił się ogonkiem i zamknał oczka. Zasypiał powoli.

//Ninuuś...<3 Jak ja Cię kocham ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:21 pm

Obudził się czując czyjeś ciepełko. Dziwnym trafem w obejmował Shakę, widać bidulek przytulił się do niego w nocy... Demonowi to nie przeszkadzało, głaskał Go sobie delikatnie po główce i czekał aż się obudzi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 4:39 pm

Powoli kiciak dochodził do siebie. Ogonkiem delikatnie objął sobie nóżki. Powolutku otworzył oczka i poczuł że jest przytulony do kogoś. Spojrzał na Saiuko i zaspanie się uśmiechnął oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 7:45 pm

-Jak się spało - Zapytał odwzajemniając uśmiech. Ręką usunął parę długich kosmyków włosów z Jego twarzyczki by lepiej widzieć te różnokolorowe oczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 7:54 pm

- Dobrze
Uśmiechnął się i liznął sobie łapkę. Ogonkiem przejechał po twarzy Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 7:58 pm

-Zastanawia mnie tylko.. Jakim cudem znalazłeś się przy mnie, wtulony w moje ciało? - Spojrzał na Niego nieco złośliwie, tak bardzo od niego uciekał a teraz spędził noc w jego ramionach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:00 pm

- Nie wiem....
Podrapał się łapką za uszkiem.
- Chyba przez przypadek.
Zaszeptał i owinął się ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:06 pm

-Już się mnie nie boisz - Uśmiechnął się szaleńczo kładąc dłoń na Jego udzie i masując je delikatnie. Chciał się podroczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:10 pm

- Mmrrr...
Zamruczał bo mu to sprawiło przyjemność.
- Wiesz...pierwsze wrażenie nie było za dobre, ale po spotkaniu z Niną, Blair i Tyraelem uświadomiłem sobie że nie jesteś wcale taki zły.
Uśmiechnął się słodko i usiadł skrzyżnie na łóżeczku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:14 pm

-No widzisz - Uśmiechnął się miło i ziewnął szeroko - To co masz zamiar dzisiaj robić? - Zapytał patrząc na Niego lekko przymglonymi oczętami

>dłuuugie z/w<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:17 pm

- A nie wiem...Jeszcze nie myślałem o tym.
Powiedział szeptem.
- Mmm....Mam dzisiaj lenia
Bez pardonu położył się na łózeczku i patrzył na Saia, leżąc oO.


// Yhm :3 //
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:42 pm

Spojrzał na kotka z góry przysuwając się do Niego na dosyć niebezpieczną odległość...
-Chcesz zostać cały dzień ze mną w łóżeczku? - Nachylił się nad Nim dłonią gładząc Jego bok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:43 pm

- Mmmm...
Kiciak zamknął oczka, nie wiedział o czym mowa. Shaka lubił pieszczochy ;3.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:52 pm

>już powinienem szybciej odpisywać :saiOO: <

Jego dłoń powędrowała na wewnętrzną stronę Shakowych ud i jakoś dziwnie się tam zadomowiła.
-Lubisz pieszczoty? - Zadał raczej retoryczne pytanie uśmiechając się nieco dziko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:55 pm

Rozłożył uda oO
- Mrrrr...Kocham pieszczoszki...
Ogonkiem jeździł po twarzy Sai'a. Otworzył oczka i spojrzał na twarz Saiuko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 8:58 pm

Zdziwił się lekko, taki młody i taki podatny na wszystko... Sai nie wiedział czy młody się nie domyśla co ma się stać czy raczej nawet nie wie o takich sprawach
-Wiesz że mogę teraz zrobić z Tobą co tylko zechcę? - Przybliżył swą twarz do Jego na bliskość oddechu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 9:00 pm

- A co ze mną zrobisz?
Spytał się z uśmieszkiem na twarzy <3 .
- Mrrr...podrap mnie za uszkami i po brzuszku *_*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 EmptyNie Lut 22, 2009 9:04 pm

Jedna rączka wylądowała na główce drapiąc Go za uszkami a druga gdzieś poniżej brzuszka...
-Co tylko zechcę - Odpowiedział na Jego pytanie składając delikatny pocałunek na Jego wargach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 25 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 25 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: