Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 9:05 pm

- Mm....
Odwzajemnił pocałunek.
- Lu...Lubisz płeć męską?
Spytał kiciak, delikatnie mrucząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 9:09 pm

-Lubię obie - Końcówką języka polizał Jego dolną wargę a rączkę zabrał
-Ale mam też swoją wartość - Ograniczył się jedynie do miziania za uszkami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 9:16 pm

- Mrrr....
Oblizał sobie usta oO.
- Ah.....to pomiziaj mnie po brzuszku ;3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 9:54 pm

Pojawiła się siedząc na parapecie.
- Co ty robisz mojemu kotkowi? - zapytała oskarżycielskim tonem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 10:27 pm

-Miziam za uszkami? - Spytał niewinnie. Przecież on nic złego nie robił a Ta go musiała o coś oskarżać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 10:30 pm

- Pewnie - wywróciła oczami. - Doskonale wiem, że masz słabość do futrzaków i ich ogonków - uśmiechnęła się nieco ironicznie. - Uważaj na niego. Zawsze bierze to, na co akurat ma ochotę - powiedziała do Shaki. Oparła się plecami o zimną szybę i obserwowała to niewinne mizianie za uszkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyNie Lut 22, 2009 10:35 pm

Mruczał, lecz usłyszał głos Niny i szybko się ocknął z transu kizia-mizia xD. Spojrzał na Saia i Nine.
- Mrrr....on tylko mnie mizia....
Shaka delikatnie ogonkiem połaskotał Saia po twarzy xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 12:34 am

Zmrużył oczka mając coś futrzastego na twarzy. Jak prosił zaczął Go miziać po brzuszku
-Widzisz? Tylko miziam. Jestem niewinny - Spojrzał na Ninę buntnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 1:56 am

- Mhm...Sai to fajna osoba
Powiedział ot tak i zamruczał bo poczuł dłoń na bruszku <3
- Mrrrr *_*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:34 am

Zapukał do drzwi, lub bardziej dosłownie walnął w nie krzesłem aby się upewnić że ktoś mu otworzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:36 am

Drzwi otwarły się same a Sai spojrzał na gościa uśmiechając się pod nosem
-No cóż to, dwa kotki mi się dzisiaj trafiły - Puścił oczko Du nie zaprzestając pieszczot kizi-mizi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:39 am

- Mrrr....
Delikatnie lewą ręką , orientalnie dotknął uda Saia, a ogonkiem wślizgnął się pod jego koszulkę. Mruczał xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:39 am

Krew go zalała i w ów fiołkowych oczach które zawsze tryskały spokojem, nadzieją i wybaczeniem zaiskrzyła chęć mordu.
-Nie kpij sobie ze mnie.
Mruknął zdjął z siebie czarne futro i zwyczajnie zrzucił na ziemię, po czym siadł w fotelu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:41 am

-Uch zrobiłem coś nie tak? - Zapytał Du spoglądając łobuzersko na Shakę, jego rączka również powędrowała z brzuszka niżej..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:43 am

- Mrrr.....
Przybliżył się bliżej Saia i łapka Shaki powędrowała do wewnątrz a ogonek łaskotał Saia po brzuszku. Kiciak otworzył oczka. W sumie to wiedział co robi oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:45 am

-Wykorzystałeś, o mało nie zabiłeś... Torturowałeś... Wymieniać dalej?
Zaczął oglądać swoje paznokcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:47 am

Zatrzymał rękę kici spoglądając teraz na Du. Widać chłopak nie był w humorze...
-Kochałem, całowałem, obdarowywałem czułością i dawałem schronienie w mych ramionach - Mruknął cicho pokazując na miejsce obok siebie, aby to Dusiek się do niego przyślimtoczył
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:48 am

Usłyszał słowa Saia. Przestał na chwilkę. Oparł się o poduszkę. Leżał patrząc na Saia i Du.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:51 am

-Dlaczego formujesz słowa jak ci to pasuje? Nie mów jak się czułem, tylko co robiłeś... Ah tak... Znalazłeś kolejny cel. Nie chcesz go spłoszyć. Wiesz że kiedyś bym za tobą w ogień skoczył? Teraz... Nadal istnieje taka możliwość. Zapewne teraz czujesz się syty jak nigdy... Bo jak kojarzę to poniekąd czerpiesz radość z czyjegoś bólu, racja?
Wysunął ostre pazury i zadrapał "przypadkiem" fotel robiąc dziurę w obiciu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:55 am

-A co byś powiedział na to że znów wziąłbym Cię w ramiona? Obdarzył ciepłem, bliskością... Pomógł zasnąć... Pocałował - Przymknął lekko oczy patrząc na Du. Tak na pewno nie był w humorze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:57 am

Shaka natomiast obserwował obojga, nie chciał się wtrącać, bo jeszcze by oberwał od Du, w końcu go nie znał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 2:59 am

Krew zalewała... I tak się kontrolował całkiem dobrze.
-Spełnienie marzeń... Ale marzenia się nie spełniają.
Uśmiechnął się przeuroczo, fakt że sztucznie... Oddech uspokajał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 3:01 am

Nagle zerwał się z łóżka, stanął przed Du i pociągnął Go za rękę aby Ten wylądował wprost w objęcia demona
-Już wszystko dobrze - Szepnął Mu na uszko obejmując czule
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 3:05 am

Patrzył na nich. Nie mruknął nawet oO :D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 EmptyPon Lut 23, 2009 3:07 am

-Wiesz co... Tak jak myślałem że moja dusza zmiesza się z boginią i nie będzie chaosu... Tak się okazuje że chyba już nie wytrzymam i przejmie kontrolę.
Wyszeptał mu do ucha, tak żeby kotołak nie usłyszał go. Nie wtulał się w demona, jednak także nie odepchnął go od siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 26 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 26 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: