Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 2:26 am

*Spojrzał przerażony na Sai'a po czym polizał go po policzku uśmiechając się lekko*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 2:27 am

Pojawiłam się złapałam Wratha za ręke i zniknęłam z nim
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 2:28 am

Wyszczerzył się zadowolony samotnością i walnął na łóżko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 2:33 am

Jakaś niewidzialna siła zwaliła go z łóżka, a Akumu absolutnie nie miała z tym nic wspólnego <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 2:39 am

Nie zwaliła, jedynie mogła Saia w dupę pocałować o
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 1:47 pm

Pojawiłam się. Po upewnieniu sie, że demon śpi i nic mi nie zrobi namalowałam śpiącemu Saiowi członka na policzku. Zniknęłam z głupim wyszczerzem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 1:49 pm

Nie spał, on nie śpi, nie potrzebuje... Chwycił AKI-CHRZAN za rękę i bezceremonialnie Jej ją odciął uśmiechając się głupio.
Przykuł Ją do łóżka rUsoFFymi kajdFankami z puFFkiem i zniknął

>Sai mówi że wciąż tu jesteś! Pisz pisz pisz x> <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptySob Lut 21, 2009 6:40 pm

Nigdzie mnie nie przykuł bo zniknęłam ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 3:33 am

Pojawił się na łóżku leżąc. Był zmęczony ot co
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:00 am

Pojawił się w zamku oO. Zapukał do komnaty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:01 am

Komnata sama się otworzyła a demon podparł na łokciach by zobaczyć swego gościa. Na twarzy miał wymalowane zmęczenie ale w pozytywnym znaczeniu, oczka mu się kleiły i świeciły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:05 am

Kiciak wszedł do komnaty zamykajac za sobą drzwi. Podrapał się delikatnie za oszukiem. W dłoni miał kartkę i ołówek. Zauważył Sai'a i zaniemówił.
- Em....ja chyba pomyliłem komnaty...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:08 am

-No wiesz, wejść na strzeżony teren demonów to nie lada wyczyn - Mruknął sennie po czym ziewnął szeroko i przetarł oczka piąstką.
-Widzę chcesz brać przykład z piękna wyższego - Zauważył widząc kartkę i ołówek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:11 am

- No...tak....Miałem narysować kogoś...ale nie mogłem rozczytać kogo...
Tak wymyślił na szybko, bo po co miał mówić że zapomniał kim był Saiuko xD
- Mmmm....obiecasz że nie zrobisz mi krzywdy ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:12 am

A czy on wyglądał na kogoś kto mógł teraz zrobić krzywdę? Jego szczupły tors odkryty przez niesforną koszulę, zaspany wręcz uroczy wyraz twarzy i te włosy w nieładzie...
-Nie - Potwierdził sennie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:17 am

-Mmm
Patrzył na niego. Chciał coś zarobić.
- Dobrze...to jak mam cię naszkicować?
Spytał z uśmiechem i ruszył lewym uszkiem i ogonkiem jeździł w lewo to w prawo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:18 am

-Jak tam chcesz, tak czy inaczej będę wyglądał dobrze - Było mu w tej chwili wygodnie więc mógł zacząć rysować nawet i teraz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:24 am

//Czyli bez nagości ? Uff....xD

- Mhm...
Usiadł skrzyżnie na ziemi i patrzył na Saiuko. Zaczął delikatnie go szkicować. Czasem zakrył sobie twarz swoim puszystym i długim ogonkiem by mieć lepsze spojrzenie na Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:27 am

Leżał sobie myśląc nad paroma sprawami... Oczy miał otwarte patrząc się w jakiś punkt
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:29 am

Uśmiechnał się promiennie do Saiuko. Widać było że kiciak starał się ze wszystkich sił by obrazek wyszedł. Zbliżał się ku końcowi swojej pracy. Spojrzał na sufit,po chwili na Saia. Zaznaczał delikatne cienie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:31 am

Spojrzał na Niego obojętnie niecierpliwiąc się już. Ile można czekać na głupi obrazek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:35 am

Jeszcze ostatnie kreski i ...koniec.
- Skończyłem...
Powiedział cichutko Shaka i schował ołówek. Patrzył na Saiuko.
- Podejdź proszę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:37 am

Pozbierał się i na czworakach podreptał do uszastego, też mu coś... Mały miał czelność kazać mu robić takie rzeczy!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:40 am

Pokazał mu obrazek i uśmiechnął się.
- Jak Ci się podoba Sai ?
Ruszył prawym uszkiem. W sumie to nawet Sai wydawał mu się aktualnie całkiem normalna istotą i kiciak już się go nie bał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 EmptyNie Lut 22, 2009 4:42 am

(nie ufaj mu! on luubi kociaki aż za bardzo x_X x**)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 24 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: