Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:03 am

*jeśli uzależnisz mi siostrzyczkę to Cię wykastruję >< *
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:03 am

- Wiesz, że lubię krew? - mruknęła i przybliżyła się, ale nic więcej nie zrobiła. Śpiąca obok Ill przypominała idealnie, jak to się może skończyć. - A co proponujesz? - spytała obserwując strumyczek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:06 am

// On sobie zrobi tutaj taki harem i wszystkie będą piły jego krew :D:D

Spała, jak dotąd snem kamiennym. Teraz poruszyła się niespokojnie i westchnęła cicho, wciąż będąc w objęciach Morfeusza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:08 am

-Wino? - Zapytał a między nimi wparował szereg różnego rodzaju win, wszystkie powyżej 200 lat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:10 am

(ja się nie dam xd)
- Może być - powiedziała kładąc głowę na jego ramieniu i dalej obserwowała strumyczek. Drażnił ją i kusił. Delikatnie starła krew paluszkiem, a potem wsadziła mu ten zakrwawiony paluszek do buzi. - Proszę oblizać - szepnęła mu do ucha, które było akurat całkiem niedaleko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:14 am

Butelka sama się otwarła a do nich przyleciały dwa kieliszki. Sai subtelnie oblizał Jej paluszek pieszcząc go swym jęzorkiem..
Wino rozlało się do dwóch kieliszków a jeden z nich odnalazł swą drogę do Niny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:18 am

Mruknęła cicho czując języczek pieszczący jej paluszek. Uśmiechnęła się lekko do demona i zabrała palca. Wzięła kieliszek w dłoń i upiła trochę.
- Całkiem dobre - stwierdziła rozkoszując się jego smakiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:22 am

Upił trochę ale wniebowzięty nie był
-Takim czymś się nie upiję - Mruknął cicho spoglądając na Illy. Próbował przekazać jej dar nad panowaniem nad swym snem lecz nie wiedział czy uda mu się to w obecnej sytuacji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:29 am

- A chcesz się upić? - mruknęła wtulając twarz w jego szyję. - Tak się zastanawiam, jakby to było, gdyby nasze drogi się nie skrzyżowały - powiedziała cicho całkiem przypadkowo muskając jego delikatną skórę wargami podczas wypowiadania tych słów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:34 am

Przymróżył lekko oczy czując Jej wilgotne usta na swej skórze
-Może.. A Ty masz w tym jakiś cel? - Pogłaskał Ją po włosach sącząc powoli wino
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:39 am

- Raczej nie. Chociaż może jest.. - odpowiedziała i znowu niechcąco podrażniła jego skórę wargami. - Ja się nie upijam od tamtego wydarzenia - przyznała się. Odkąd pijana poszła z nim do łóżka, nie była pijana ani razu. Bała się tego o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:40 am

-Ale ostatnio było przyjemnie - Tym razem mruknął cicho, ledwo słyszalnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:43 am

// mrużyć, mruuużyyć.

O ile samego daru nie udało mu się przekazać, dziewczyna wyraźnie się uspokoiła. Złapała tylko pościel i zacisnęła dłoń.
- Nie idź - powiedziała przez sen i ponownie zamilkła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:45 am

- Nie byłam pijana - zaśmiała się cicho. Odsunęła się na chwilkę, aby upić trochę z kieliszka i ponownie wtuliła twarz w jego szyję. Tym razem wargi miała mokre od wina. - Dobrze, że te zawroty głowy to przez to świństwo, które wypiłam, bo więcej dzieci mi nie potrzeba - jej usta były tak blisko, że nie dało się go nie dotykać podczas mówienia. - Chyba ma koszmary - mruknęła mając na mysli Illy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:50 am

-Ale było fajnie - Ponowił. Miłe było uczucie Jej ust na swej skórze
>poziom weny spada ;< <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:53 am

(widzę ^^ to go podnieś o xd)

- To raczej z zasady jest fajne - stwierdziła odsuwając się tak, aby móc zobaczyć jego oczka. - Pij - mruknęła. Złapała jego rękę z kieliszkiem i napoiła go powoli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 12:57 am

> -.- <

Napoił się, był dzisiaj potulny i poddawał się różnym zabiegom. A gdy już wypił całe spojrzał na Nią
-Czyli fajnie było? - Nasilił
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:10 am

Pokręciła głową.
- To było.. - zastanowiła się chwilkę przyglądając mu się spod grzywki. - Przyjemne. - powiedziała w końcu. Nie było to określenie, którego chciała użyć na początku, ale napewno było bardziej na miejscu. - A czemu tak naciskasz? - dotknęła paluszkiem jego noska.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:12 am

-Bo chciałem wiedzieć czy sprawiłem Ci przyjemność - Usiłował zjeść Jej paluszek ale zakończyło się na pochwyceniu małego zakładnika do ust i torturowaniu go języczkiem.
Sai spojrzał na Nią i uśmiechnął się mimowolnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:16 am

- A nie było słychać? - schyliła głowę chowając się pod grzywką, a maleńki rumieniec wpełzł na jej policzki. Nie zabierała paluszka. Skoro tak chciał to niech się nim pobawi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:25 am

Uśmiechnął się tylko jako odpowiedź na Jej pytanie. Po krótkiej zabawie z paluszkiem, wypuścił Go jak grzeczny chłopiec
-Mi też się podobało - Mruknął i wytknął Jej język
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:31 am

- Jakoś nie dopuszczałam do siebie innej możliwości - uśmiechnęła się łobuzersko i popatrzyła na nieco obślinionego paluszka, który należał do niej. - Mogę w ciebie wytrzeć? - spytała i, nie czekając na pozwolenie, wytarła paluszek w jego spodnie, przejeżdżając nim od połowy uda w górę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:36 am

-Próbujesz mnie sprowokować? - Wyszczerzył się do Niej zbliżając swe usta do Jej ust, lecz zatrzymując się tuż przed nimi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:39 am

- Ja? No co ty. Ja jestem grzeczna, niewinna i nie prowokuję chłopców - zatrzepotała rzęsami i patrzyła na niego spod grzywki. Paluszka nie zabrała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 EmptyNie Lut 01, 2009 1:41 am

-A szkoda - Opuścił wzrok, zebrał przy sobie rączki i tak siedział
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 18 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: