Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Gru 28, 2008 4:27 pm

Mimowolnie się uśmiechnęła widząc jaki dziecko ma zaciesz na twarzy.
- Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy. Jeszcze kilka takich ckliwych tekstów a zwymiotowałabym ci prosto na twarz - stwierdziła, a krew z szyji płynęła i płynęła. Dziewczyna zdawała się tego niezauważać.

(Arcu <3 ;**)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Gru 28, 2008 4:29 pm

>Tak samo jak miałaś go zabijać? xd <

Płynęła, a po ostatnim posiłku upadła powinna niedługo zemdleć
-Nie zdążyłabyś, pewnie umarłbym z miłości - Udał że mdleje z ręką na czole lecz przed upadkiem na ziemię znikł, ach te królewskie sprawy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Gru 28, 2008 4:30 pm

(nie wiem xD ale zdradzę go i wtedy niech zdycha xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyNie Gru 28, 2008 4:32 pm

A upadła na złość nie zemdlała. Jej organizm był przyzwyczajony do sporej utraty krwi właśnie dzięki upadłemu. Znikła śmiejąc się w głos.


(ze mną! ze mną go zdradź! xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPon Gru 29, 2008 11:03 pm

Pojawił się w swej komnacie i zaczął medytację, długo mu zajęło wyciszenie się i wejście w stan medytacji lecz jednak udało mu się, po jakiejś godzinie mordu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPon Gru 29, 2008 11:34 pm

Gdy już się uspokoił, znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Gru 30, 2008 1:49 am

Wrócił do komnaty i znów starał się medytować
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Gru 30, 2008 3:04 am

Po godzinie z czymś, przestał medytować i znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Gru 30, 2008 3:05 am

[ Dzieciaku, od takiego migania jest opcja edytuj xD <upomina admina> xD]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Gru 30, 2008 3:07 am

>Ale ja tak muszę! Żeby było że medytowałem.. *chore wymagania Eliz..*<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyWto Gru 30, 2008 3:12 am

[ ale znikać możesz w tym samym poście. A o tych medytacjach, to się rozpisuj bardziej, bo tak to lipa xD]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyCzw Sty 01, 2009 9:38 pm

Pojawił się i położył demona na łóżku, sam usiadł obok czuwając przy Nim
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 10:49 am

Demon ocknął się i rozejrzał po komnacie, czując dziwną i zarazem przerażającą pustkę.
- Saiuko? - Spytał niepewnie, zakrywając się kołdrą. Nienawidził być Arcymagiem, w dodatku demonem. Znów musiał wiedzieć o tych nieprzyjemnych rzeczach. A 'coś' co było w nim postarało się by widział tylko te niedobre
- Czuję się taki... czy czasem nie stałem się jakimś chorym i ckliwym elfem? - Spytał, bo tak się czuł. Jakby wszystko co było "demonie" wstało, poszło sobie i zostawiło tylko ochłapy życia. Czując, że nie ma ochoty na rozmowę z nikim innym, postawił wokoło komnaty najpotężniejszą barierę. Ni magia, ni demoniczna siłą, czy nawet moc Boga. Nic nie mogło przez nią przejść, a zniszczenie jej trwałoby godziny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 8:45 pm

-Wypadek w laboratorium - Odpowiedział wybudzając się z zamyślenia
-Gdybyś był elfem to nie leżałbyś na królewskim łożu, no może byś leżał lecz Twe części ciała byłby rozprowadzone po całej pościeli - Wyczuł barierę, nie trzeba było niszczyć całej, wystarczyło małe pęknięcie. Sai był do tego zdolny. Znikł na chwilę. I nim ten się obudził, Sai wrócł


Ostatnio zmieniony przez Saiuko dnia Pią Sty 02, 2009 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 10:45 pm

- Pokazał sie już? - Spytał cicho, przekręcając na jeden bok. Złapał rękę króla i przytulił ją, razem z paroma małymi poduszkami
- No i jeszcze, podobał Ci się Szakal? - Czerwone oczka hybrydy popatrzyły na króla. Teraz Arcymag wydawał się być małym, bezbronnym dzieckiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:02 pm

-Kto? - Nie wiedział o kogo chodziło, sam też nie wiedział kto jest obok niego, przecież to nie Urcan... Rozciął demonowi policzek za zbliżanie się lecz pozwolił mu się przytulić do ręki. Chciał zobaczyć jego reakcję na ból
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:06 pm

- No "On". Zabiłeś go, gdy ja zabiłem ciało Arc. Wtedy w górach. - Odparł, a na ból policzka z początku nie zareagował. Tak, jak gdyby dopiero uczył się być sobą. Powoli przypominał kim jest. dlatego też dopiero po chwili zamruczał cicho, a spływającą krew zlizał
- I wiem, nie jestem nim. Urcan stracił, ja straciłem część siebie. Dzięki Tobie zresztą. - Wtulił się mocniej w rękę Saiuko, zamykając oczy
- I dziwnie nic nie bije mi w klatce piersiowej. Nie czuję, by miało po co bić. - Te słowa były bardziej przenośnią. Serce tykało prawidłowo, lecz jak maszyna. Tylko by potrzymać egzystencje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:13 pm

Nie bardzo wiedział co robić, widać jakoś rozdzielił jego osobowości
-Wiesz gdzie jest ten drugi? - Wyswobodził rękę którą zaczął Go delikatnie głaskać po tych jasnych włosach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:16 pm

- Na razie się formuje, zabrał tylko piach, więc stworzenie ciała potrwa od momentu rozdzielenia koło 48h. Chyba, że uhh... nie wiem ile, zapomniałem jak to obliczyć. - Odsunął się nieznacznie od Saiuko i zakrył twarz poduchą
- Dziwne uczucie, masz zimną dłoń. - Stwierdził nieco niepewnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:18 pm

-Tak jest chłodna.. Wiesz kim jestem? - Ściągnął poduchę z Jego twarzy, jak się z kimś rozmawia, powinno się na tego kogoś patrzeć..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:32 pm

Kiwnął tylko głową na "tak", zerkając tęsknym wzrokiem na poduchę
- Saiuko, Demon. No i jesteś uhh... jesteś... jesteś królem? - Spytał jednak po chwili dość niepewnie. W głowie miał mętlik, jak gdyby ktoś łopatą wywalił z głowy sporą część wiedzy. Została mu magia i mgliste wspomnienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:34 pm

Przysunął się do Niego i delikatnie pocałował. Nie trzymał go więc w każdej chwili mógł się odsunąć lub uciec. Sai chciał tylko zobaczyć reakcję demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:39 pm

Ten otworzył szerzej oczy i odsunął sie momentalnie
- Nikt, nikt nie może mnie całować. - Warknął, a Szakal był już przystawiony do szyi Saiuko
- Znaczy się... nie pamietęm czy. Arcuide? Znam to imię i... Ciebie też, pozwalałem. - Był jak dziecko we mgle. Nie wiedział co gdzie i jak. A najdziwniejsze, że jego amulety, jak niegdyś ten Saiuko, były rozdzielone na pół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:41 pm

Ten demon nie był już tym samym, w tej chwili był nikim.. Król rozmyślał co by tu zrobić z tą pustą powłoką, może jeszcze dojdzie do siebie? Jak nie to trudno, zginie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 EmptyPią Sty 02, 2009 11:46 pm

- Nie zabijesz mnie, będzie dobrze. Miałem to czterysta lat temu. Teraz gorzej, ale pamiętam. - Podsunął się i zbliżył ustami do warg demona. Cofnął się jednak nieznacznie i dopiero po chwili pocałował go w kącik ust
- I sam nie wiem, jesteś mi obcy. Upadła też... ciężko odzyskać pamięć, nie? - Spytał, lecz nie zwrócił sie do niego po imieniu. Informacje przychodziły i odchodziły. W jednym momencie pamiętał wszystko o Arc, w drugim była ledwo zarysem. A najgorsze, że chciało mu się dowiedzieć wszystkiego teraz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 10 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: