Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:32 pm

Zmarszczyła czoło. Nowa myśl kompletnie odgoniła od niej chwilowy kryzys.
- Ciekawe co bym musiała zrobić, byś uśmiechnął się tak naprawdę - zastanowiła się. Nawet sobie sprawy nie zdawała, że powiedziała to na głos.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:36 pm

-Sam nie wiem - Pogłaskał Ją delikatnie po policzku patrząc w tę Jej głębię oczu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:38 pm

Póki co podciągnęła się nieco i złożyła delikatny pocałunek na jego ustach. Od tak, od siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:41 pm

Odwzajemnił czule pocałunek, wciąż gładząc Jej główkę.

>Niedługo kończę, już nie wiem co pisać <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:42 pm

[ Znam ten ból xD ]

Przytuliła się jeszcze do niego, zasypiając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:44 pm

Spać nie miał zamiaru więc czuwał tylko przy Niej głaskając Ją delikatnie po główce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:47 pm

(rycerz? lol xd rycerz be bo się obraził ;< mogę odwiedzić rycerza? bo mi się nudzi)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:48 pm

// Mnie możesz odwiedzić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 10:52 pm

>Możesz _-_ <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:00 pm

Pojawiła się siedząc na parapecie.
- Cześć - powiedziała przekrzywiając głowę, żeby zobaczyć kto z nim jest w łóżku - Przeszkadzam?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:04 pm

-Nie - Mruknął cicho, wyswobodził się delikatnie z Jej uścisku i usiadł na łóżku
-Yo, co Cię tu sprowadza? -Mówił cicho z wiadomych powodów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:07 pm

- Nudy. - wzruszyła ramionami. - No i powiedzmy, że tęskniłam za twoim widokiem - wystawiła mu język. Też mówiła cicho. W końcu zorientowała się, że to Ill, ale nie zamierzała się pytać, dlaczego wampirka tu jest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:10 pm

-Stęskniłaś się? - Uśmiechnął się z dumą wypisaną na twarzy. Widać wreszcie obudziła się z tej klątwy, klątwy która nie pozwalała Jej na zobaczenie jego boskości.
Lub zwyczajnie zrobiło mu się miło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:14 pm

- Tak - zrobila taki ruch rękoma, jakby za chwilę miała się na niego rzucić, lecz potem tego zaniechała. Dalej siedziała na parapecie, tyle że teraz machała sobie dodatkowo nogami. - Chyba mam prawo się stęsknić, hm? - uśmiechnęła się uroczo. O tak, humor najwyraźniej jej dopisywał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:16 pm

-Oczywiście że możesz - Pokazał miejsce na swoich kolankach, co będzie bidulka siedzieć na zimnym parapecie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:19 pm

Skoro zapraszał. Zeskoczyła z parapetu, podeszła do niego i usadowiła się wygodnie na jego kolanach przodem do niego.
- Zrobiłeś coś ciekawego od naszego ostatniego spotkania? - spytała patrząc w jego czerwonokrwiste oczka. Polubiła je.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:23 pm

A te czerwone oczka patrzyły na Nią, ręce splótł na Jej pasie a noskiem potarł Jej nosek
-Raczej nie , choć ta wampirzyca jest teraz ode mnie uzależniona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:26 pm

- Uzależniona? W jaki sposób? - zainteresowała się. Uśmiechnęła się lekko i oparła swoje czółko o jego, a ręce zarzuciła na jego szyję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:29 pm

-Wypiła moją krew, i to z własnej woli. Wiedziała o konsekwencjach... Zresztą posiadamy kontrakt, ma robić co Jej każę - Uśmiechnął się mając teraz Jej oczka bliżej swoich, mógł się w Nią tak wpatrywać do woli
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:32 pm

- Uuu.. - mruknęła i zacmokała w powietrze, niechcąco zachaczając o wargi demona, ale zdawała się tego niezauważyć. - Biedna Illy. Ja bym się bała być od ciebie uzależniona i musieć robić, co mi każesz - stwierdziła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:43 pm

Oblizał wargi gdy je dotknęła
-To ja taki straszny jestem? - Uśmiechnął się mimowolnie patrząc w Jej oczęta
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:46 pm

- Czasami masz dziwne pomysły - odpowiedziała szczerze. Kusił ją trochę, więc się nieco odsunęła, a konkretniej odkleiła swoje czoło od jego. - No bo co możesz jej kazać robić? - westchnęła i odgarnęła mu z twarzy kilka kosmyków, które niesfornie ją zasłoniły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:54 pm

-Co tylko zechcę - Gdy Jej dłoń znalazła się blisko jego twarzy, on od razu wtulił w Nią policzek, by tylko poczuć ten delikatny dotyk na swej twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:57 pm

- No właśnie. To się nie dziw, że bym się bała - wystawiła język i oblizała nim swoje spierzchnięte wargi - Jakbym ja miała taką "niewolnicę" to by była biedna - stwierdziła i pogłaskała go po policzku. - Masz coś do picia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 EmptySob Sty 31, 2009 11:59 pm

-Co tylko zechcesz - Przygryzł wargę do krwi która powoli popłynęła na zewnątrz ust tworząc malutki strumyczek. Nie miał w tym większego celu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 17 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: