Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:01 pm

-Nudze się...
Mruknął obejmując nogi rękoma.
-No i tak przy okazji... Skoro już się uspokoiłem, to wypadało by przeprosić za tamto zachowanie...
Mówił spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:02 pm

- Dobrze. - Uśmiechnął się słodko i zniknął z balastem zwanym Niniołkiem, wprost do lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:04 pm

-I dobrze postąpiłeś - Wstał z łóżka a drzwi się naprawiły, tak jakby ktoś przewinął taśmę do tyłu. Wszyscy znikają i pojawiają przedmioty, Sai był oryginalny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:11 pm

-Mam wrażenie jak byś chciał na mnie wywrzeć wrażenie.
Uśmiechnął się przeuroczo do niego, wiercąc tymi fiołkowymi, dobrodusznymi oczami jego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:13 pm

-Czym? - Och jaki piękny uśmiech, normalnie Sai by się wzruszył.. Taki piękny że można go ZJEŚĆ
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:16 pm

-Czymkolwiek.
Podniósł lekko jedną brew.
-Zresztą...
Przymknął oczy opierając głowę o oparcie fotela. Wystarczyła mu świadomość obecności drugiej osoby. Nie lubiał siedzieć sam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:20 pm

-Wciąż mnie kochasz? - Zapytał od tak, zawsze chciał wiedzieć takie rzeczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:21 pm

-Chyba.
Westchnął. Nadal z zamkniętymi oczami.
-Dlaczego demony nie kochają?
Zapytał, zawsze go to ciekawiło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:23 pm

(bo danonki są zUe x])
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:32 pm

-Bo nie mają uczuć. - Odpowiedział krótko i stanowczo
-Oczywiście w niektórych rodzą się uczucia lecz wtedy jest 90% szans że jest to mieszaniec. Ja jestem czystej krwi demonem, nigdy nie kochałem - Spojrzał na Niego z obojętnym wyrazem twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:34 pm

( g***** prawda xd jakoś pamiętam dobrze, że twoja postać była żałośnie zakochana w Arc ;p )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:36 pm

(też to pamiętam! xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:37 pm

-Warto wiedzieć.
Nie otwierał oczu.
-A jak było z Niną?
Spojrzał na niego nadal obejmując nogi. Poruszał kruche tematy i dobrze o tym wiedział.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:40 pm

-Tak samo jak z tobą, lecz nie doszło do skutku. Nagle dowiedziałem się że znów jestem Shinigami - Odwrócił wzrok za okno. Jakie kruche tematy?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:42 pm

-Nie obchodzi mnie to że jesteś bogiem.
Mruknął i wstał.
-Jeśli pozwolisz, ja już pójdę. Zmęczony już jestem.
Mruknął. Fakt, chciało mu się spać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:44 pm

Machnął niedbale ręką a gdy już znikł Sai powrócił do medytacji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptySob Sty 17, 2009 7:45 pm

Poszedł sobie, trzaskając za sobą drzwiami by poinformować że już go nie ma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 3:23 pm

Medytował wiele godzin. Siły powróciły więc czas na codzienny trening..
Nie wyszedł z transu, kontynuował go i zaczął myśleć o tym co zwykle przy tego typu treningu.
Tensa Zangetsu i jak to bardzo może jej ufać. Ciężko było połączyć medytowanie z treningiem ale udało się i płomień który się pojawił był jeszcze jaśniejszy, ale wciąż bardzo blady.

Sai nie padł wykończony na łóżko lecz kontynuował medytację
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 4:38 pm

Pojawiła się nieopodal Sai'a, przyglądając się mu. Widząc płomyczek miała ochotę sobie go zabrać, bo był śliczny, choć nieco anemiczny. Uśmiechnęła się do siebie, zastanawiając po co tu w ogóle przyszła. Nie doszła do żadnego konstruktywnego wniosku, jednak dała sobie z tym spokój. Ot, patrzyła sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 4:43 pm

Pojawił się wziął Ill na plecy jak worek ziemniaków i zniknął.
- Masz swoje królestwo...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 4:52 pm

Otworzył jedno oko, miał pełną świadomość co się tu działo
-No przecież Jej nie zjem - Mruknął za L'em szczerząc się głupio
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 4:55 pm

Pojawiła się znowu.
- Nie zjesz? - spytała smutnie. - A już miałam taką nadzieję.
Podeszła do Sai'a, przyglądając mu się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 4:58 pm

Otworzył drugie oko i spojrzał na Nią swym krwistym spojrzeniem
-Reno by się pogniewał - Fakt, zabiłby go lub kazał się zjeść by być ze swoją Lilią
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 5:03 pm

Podeszła jeszcze bliżej. Jeśli Sai medytował w typowej do takich rzeczy pozycji, to sobie przyklęknęła obok niego, jeśli nie, no to jakoś się tam do niego dostała. Sięgnęła w jego kierunku, by zsunąć niesforne kosmyki z jego twarzy.
- Ano, pogniewałby się - przytaknęła. Nie miała zamiaru go gniewać, o nie. - To nie jedz?
Pchnęła go bardzo lekko, by ten przewrócił się na plecy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 EmptyNie Sty 18, 2009 5:06 pm

W tym momencie był bardzo uspokojony a Ona działała na Niego jak mała dziewczynka pragnąca zabawy ze swym ulubionym misiem.
Był jak ten miś, nie zaprzeczał lecz też nie zgadzał się, więc delikatnie przewrócił się na plecy
-No to nie zjem - Mruknął cicho ciekawy co się stanie dalej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 13 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: