Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:03 am

Kolejny szok, a serce Shaki zabiło kilka razy szybciej. Rozglądnął się czy Saiuko nigdzie się nie czai, lecz był sam. Usiadł znów na brzegu a w dłoni trzymał różę od króla demonów. Znów zanużył nosek w róży i poczuł piękny zapach kwiatu. Domyślił się co chciał mu zrobić demon, bał się że jak go znów spotka stanie się najgorsze :(. Po jakimś czasie odszedł , trzymajac prezent od Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptyWto Mar 10, 2009 9:39 pm

Podleciała nad brzeg,powoli postawiła stope na mokrym piasku.
Rozejrzała się nie pewnie i zamoczyła stope.
Wyprostowała skrzydła z dreszczu.
-Uhh...lodowata-mrukneła pod nosem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 8:20 pm

Rozłożyła skrzydła i usiadła otulając się nimi na brzegu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 8:27 pm

Pojawił się, a raczej wyłonił z wody, na początku wyglądało to jakby woda przybierała ludzkie kształty, dopiero potem dostała koloru, skóry i wszystkiego innego czego potrzebował demon aby egzystować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 8:58 pm

Przyszła nad jezioro i usiadła na końcu pomostu. Zdjęła budy i zamoczyła nogi w zimnej wodzie. Podparła się na rękach, z obydwóch stron i znudzona zacżęła się wpatrywać w taflę wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:03 pm

Nagle woda powoli zaczęła wić się po nogach elfki by z impetem opluskać Ją i sprawić iż zielona była calusieńka mokra
-O, pani podglądacz - Mruknął na 'przywitanie' wspominając dzień w którym przeszkodziła mu zabawę ze swoją księżniczką
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:06 pm

- O gburowaty gej- prychnęła patrząc na niego zła.
Cały strój elfki szybko przesiąkł wodą, razem z jej torbą, w której trzymała rysunki. Pewnie teraz już nie nadawały się do niczego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:09 pm

-Uch, widać nie masz pojęcia z kim rozmawiasz - Spojrzał na Nią groźnie, normalnie przypłaciłaby za taką obelgę ręką lub nogą ale dzisiaj nasz Pan Boski Sai był baardzo łaskawy. Zresztą widział w Niej kogoś kogo poniekąd lubił w dawnych czasach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:12 pm

- Z królem demonów?
Popatrzyła na niego rozbawiona i uśmiechnęła się rozbrajająco. Ściągnęła bluzę zostając w samej koszulce i zaczęła ją wyciskać nad wodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:15 pm

-A gdzie szacunek? - Pyfnął i jakoś tak na złość woda nie chciała się wyciskać... Zostawała w ubraniu tak jak była, uch ale oczywiście Sai nie miał z tym niiic wspólnego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:19 pm

- Wsiąkł w bluzę!
Zachichotała i rzuciła mokrym ciuchem w jego twarz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:23 pm

Ciuch zrobił zwrot i poleeeciał daleko do wody, ale Saia obwiniać nie można, on nawet nie kiwnął palcem
-Więc, okażesz mi w końcu szacunek czy mam Cię zatorturować na śmiechrć? - Tajemniczy wyszczerz zagościł na jego boskiej twarzy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:26 pm

- Wydaje mi się, że nie zapisano mi w genach szacunku do osób, które nie traktują mnie tak samo.
Pokazała mu język i zamachała nogami w wodzie lekko ochlapując demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:30 pm

Gdy tylko woda tknęła Saia, on jak zaczarowany zamienił się w wodę i spłynął do jeziora
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 9:32 pm

- Ej! Wracaj...
Mruknęła i westchnęła, bo została sama. Położyła się na podeście i przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:20 pm

Pojawiłem się za Rin zasłaniając jej oczy, nos i usta przy okazji swoimi rękami.
-Zgadnij kto.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:21 pm

Ugryzła go w rękę. No, bo jak miała powiedzieć, skoro zakrył jej usta? Poza tym wiedziała, że za nią stoi ten wredny złodziej, który pozbawił ją 10 talarów! Odwróciła się i popatrzyła na niego nadal cała mokra... Czemu u licha nadal nie mogła wyschnąć, mimo iż demon sobie polazł?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:23 pm

Odwróciła sie, ale dalej zasłaniał jej widok. Mimo że go ugryzła.
-Czemu jesteś cała mokra?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:25 pm

- Sai ochlapał mnie wodą...
Prychnęła.
- A wszystko przez to, że niby mu nie okazywałam szacunku- mimo, że była lekko zła uśmiechnęła się z satysfakcją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:25 pm

>Ona jest MOKRA po mojej wizycie x3 <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:27 pm

-Powinnaś się przebrać. Albo się wysuszyć.
mruknąłem do jej ucha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:32 pm

>głupi Sai xDDD<

Wzruszyła ramionami.
- Mi to zbytnio nie przeszkadza, ale...
Wyciągnęła z torby zniszczone rysunki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:34 pm

Siadłem na barierce.
-Powinnaś z nich zrobić teraz łódki i puścić na wodę.
Wyszczerz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:37 pm

- Niegłupie...
Zaśmiała się i zamachała nogami w wodzie ochlapując upadłego. Pokazała mu język i schowała rysunki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 EmptySro Mar 11, 2009 11:44 pm

No nie. Jak ona śmiała?! Pojawił sie obok niej błyskawicznie i wrzucił ją do wody.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 23 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: