Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptySro Mar 11, 2009 11:46 pm

Normalnie :D A ostatnio elfka zaczęła się robić bezczelna ;p
Zachichotała i złapała szybko w płuca powietrze zanim wpadła do zimnej wody. Wynurzyła się szybko i pociągnęła za nogę, że stracił równowagę i też wpadł do jeziorka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptySro Mar 11, 2009 11:49 pm

Ano stracił równowagę, ale nie wpadł do wody, bo użył skrzydeł.
-Musisz się bardziej postarać.
Wytknął jej język, unosząc się nad wodą. Gdyby próbowała mnei ochlapać to odlatuje kawałek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:10 am

Wygramoliła się z wody na podest... Bardziej mokra niż poprzednio.
- To nie fer!- jak dziecko tupnęła nogą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:12 am

-A co jest fer?
siadł na podeście, zastanawiając się co też ona zrobi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:17 am

- Wysusz mnie!
Zażądała z naburmuszoną miną i usiadła po turecku splatając dłonie pod biustem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:19 am

-A co dostane w zamian?
uśmiechnął się łobuzersko, czekając jej odpowiedzi. Wstał i oparł się o barierkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:21 am

- Coś ci narysuję... za darmo, co tylko zechcesz.
Uśmiechnęła się słodko i spojrzała na niego maślanym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:25 am

- Jakieś inne propozycje?
Zacisnął powieki mocno, co dało się widzieć. Byle tylko nie widzieć tych oczek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:29 am

- Proooooszęęę....
Zamruczała cicho ładnym proszącym głosem i przysunęła się do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:31 am

Pojawił się... Przytulając się do Rin. Nie ważne że była wilgotna. Tuli-tuli.
-Dobry...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:31 am

Ma zamkniete oczy więc nie widzi, że sie do niego przysunęła. Gorzej by było, gdyby go zmoczyła, tuląc sie do niego.
-A jak ładnie prosisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:34 am

- Du!
Straciła zaineresowanie Sylphem i przytuliła do siebie kotołaka. Pocałowała go w policzek i popatrzyła prosząco w oczy.
- Wysuszysz mnie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:35 am

Nie no... Nie będzie sie tym martwił przecież. Znikł tak samo jak sie pojawił. Cicho, szybko i niezauważalnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:36 am

-Nie wiem jak... Za bardzo, ale mogę spróbować.
Uśmeichnal się do niej przesympatycznie olewajac upadlego. Skupił się aby zamrozić wodę do stanu śniegu który latwo można by strzepnąć. Tak też się stało. A śnieg tylko zdmuchnął nawet niewielki wiatr. Miauknął zadowolony z siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:38 am

- Dziekuję.
Podrapała go za uszkiem i lekko przygnębiona spojrzała w ślad za upadłym. Nie chciała go urazić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:39 am

-Nie martw się... On już taki jest. Pojawia się i znika kiedy mu pasuje, lub zwyczajnie się chcę. Czasami trudno nawiązać z nim kontakt, ale jak się uda... Masz szczęście.
Puścił jej oczko i zaczął mruczeć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:44 am

- Może...
Westchnęła.
- Masz może jakieś lokum, gdzie będę mogła sie ogrzać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:46 am

-Hmmm... Komnata króla demonów. Ewentualnie moa stara komnata. Tylko że wątpię że nadaje się do przyjmowania gości.
Nagle spod futerka wyłonił się łańcuch i oplótł elfce jeden nadgarstek.
-Przepraszam... Ale musze z czegoś żyć.
Mruknął z niechęcią i wyczuwalnym smutkiem w głosie. To oznacz - 1 post porwania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:50 am

Spojrzała na niego zdziwiona a potem na dłoń oplecioną łańcuchem. Westchnęła. Ona i ta jej łatwowierność...
- Nie puścisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:53 am

Pokiwał tylko przecząco spuszczając wzrok. No cóż, nie miał zamiaru się tym chwalić że porwał kogoś bezbronnego. W końcu podniósł wzrok na jej twarz.
-Naprawdę przepraszam...
Jedyne co to trzymał ją w łańcuchu niezwykle luźno, aby jej delikatna skóra nie została uszkodzona, lecz na tyle mocno że nie dało się przez dłoń ściągnąć "bransoletki"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:55 am

Zamyśliła się po czym pokręciła głową i się uśmiechnęła.
- To nic, przeżyję... Wiem, że i tak nie puścisz i nie przejmuj sie tym.
Pogłaskała go wolną ręką po głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 12:56 am

Zamruczał cichutko. Przytulił się do niej. I zniknęli do demonich lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 12, 2009 7:52 pm

Wstala i odleciala.
Zmarzla i znudzila sie.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyNie Mar 15, 2009 10:15 pm

Przyszłam nad jezioro. Chciałam sprawdzić, czy tu nie ma tego kotołaka, którego mam znaleźć. Wiedziałam, że moi pobratymcy lubię chodzić nad jeziora i łowić ryby. Rozejrzałam się. Nikogo nie widziałam. Krzyknęłam kilka razy imię Dulce, jednak nikt nie odpowiedział. Przeszłam się wzdłuż pobliskiego lasu ale i tam nic. Zawróciłam, myśląc gdzie teraz powinnam się udać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 EmptyCzw Mar 19, 2009 9:58 pm

Pojawiłam się u brzegu jeziora. Podeszłam do wody. Zaciągnęłam się świeżym powietrzem. Ahhh.... jak ja za tym ostatnio tęskniłam. Uśmiechnęłam się sama do siebie. Wesoło machałam ogonkiem. Wszystko to sprawiło, że zaczęłam zapominać o tym co złe. Postanowiłam wziąć się w garść i żyć dalej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 24 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 24 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: