Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 7:47 pm

- Nie potrafię go ocenić, ponieważ go nie znam, ale wydaje się ciekawa osobą. - Stwierdził spoglądając na ciemniejące niebo. Gdzie nie gdzie można było dostrzec złote gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 7:51 pm

Uśmiechnęłam się nieznacznie
- A ja mam dziwne wrażenie, że znam go dość długo. Tylko nie wiem skąd. - westchnęłam i również spojrzałam na niebo - Piękne, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 7:54 pm

- Będę oponował. Wole gdy całkowicie jest usiane gwiazdami, a pośród nich widnieje księżyc. - Odparł cicho mrużąc nieznacznie swoje oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 7:58 pm

Zaśmiałam się cicho
- Ja wolę puste niebo. Tak jakoś. Nie lubię zbytniego przepychu. - powiedziałam spokojnie, patrząc na nocne niebo. Przełożyłam ręce za plecy i wsparłam się na nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 8:08 pm

- ciekawy punkt widzenia. - Odparł cicho spoglądając co jakiś czas na niebo lub jezioro. ziewnął lekko zakrywając usta dłonią jak wykazywała tego kultura osobista.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 8:12 pm

Skinęłam delikatnie głową i usmiechnęłam się pogodnie
- Dziękuję. Mówię co myślę. - zaśmiałam się bezgłośnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 8:18 pm

Chłopak wyciągnął z kieszeni paczkę papierosów wkładając jednego do ust. Zapalił od razu zaciągając się dymem tytoniowym. - Palisz ? - skierował paczkę w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 8:24 pm

Spojrzałam na paczkę, a następnie na tego, którego Neither miał w ustach. Dym doleciał do mnie szybko. Zaczęłam kaszleć
- Nie. Dzięki, ale raczej nie palę. - wyszktusiłam i wstałam - Wybacz, ale na mnie już pora. Do zobaczenia w przyszłości - posłałam mu buziaka z palców i odbiegłam w nieznanym kierunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 09, 2008 8:28 pm

Sam chłopak siedział sobie jeszcze dobra chwile w tym miejscu. Dokończył papierosa, którego za chwilę wyrzucił w bok. Podniósł się z ziemi i ruszył w inna stronę.

zt
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptySob Lis 22, 2008 9:02 pm

Przyszedł. Wbiegł do wody, po czym zaczął gonić rybki... :P
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptySob Lis 22, 2008 9:52 pm

wylazł z wody z rybą w zębach i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 12:14 am

Przyszła w poszukiwaniu jakiegoś miejsca do malowania. .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 1:53 am

Namalowała obraz i zniknęła
Brzeg Jeziora - Page 13 Nightforestcastlebl7
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 6:08 pm

Zjawił się razem z podmuchem wschodniego wiatru nad brzegiem jeziora.
Był ubrany w luźne ciuchy nie krępujące ruchów i wygodne obuwie.
Usiadł na brzegu wpatrując się w taflę wody.
Oczy miał na wpół przymknięte a spojrzenie spokojne i puste.
Wyglądał na zbłąkanego, zagubionego i jakby nie miał calu w życiu chodź to mogły być tylko pozory...
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 7:20 pm

Nad jeziorem zrobiło się strasznie zimno. Tafla wody zaczęła zamarzać, a na gałęziach drzew pojawił się szron. Jak się okazało wraz ze zmianą pogody przybyła jakaś kobieta. Siedziała teraz na jednym z zamarzniętych kamieni i wpatrywała się w swe odbicie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 7:25 pm

Przeniósł swój wzrok na nieznajomą i jedynie lekko się skrzywił. "Zimno..." - Pomyślał i lekko się skulił co świadczyło o niekomfortowej sytuacji. Przez moment przyglądał się dziewczynie ale uznał iż to nie ładnie i zabrał swój wzrok z jej ciała po czym spojrzał na zimną ziemię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 7:30 pm

Szedł nieopodal, za uważając zmianę pogody, zaciekawił się i zbliżył do tego miejsca. Był odziany w białe futro, lekko za duże, purpurowy szalik owinięty wokół szyi i tej samej barwy czapka. Spojrzał na znajomą mu kobietę i pomachał do niej radośnie.
-Dobry!
Sztuczna beztroska i sympatyczne zachowanie. Dobry aktor.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:09 pm

Elys podniosła powoli wzrok znad zamarzniętej wody. Widok zwierzołaka nieco poprawił jej humor, to też wstała a okolica od razu przybrała cieplejszy klimat. Kątem oczu spojrzała na upadłego, czyżby go nie znała?
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:14 pm

Czując ciepło całkiem zdezorientował się, taka szybka zmiana klimatu w tak krótkim czasie, to nie realne ale cóż w końcu to kraina czarów i magii... Spojrzenie przeszło powoli na kolejnego nieznajomego, zaczynał się robić tłoczno i nie wiedział czy to dobre miejsc na odpoczynek, a nowe znajomości nie za dobrze mu wychodziły...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:17 pm

Poprawił mu się lekko humor czując cieplejszy klimat.
-A zrób żeby było widać gwiazdy i księżyc...
Podszedł do Elys i pociągnął ją za rękaw z niewinną minką.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:33 pm

Spojrzała niepewnie na Dulce, w pewnym sensie zachowywał się jak malutkie kilkuletnie dziecko. Uśmiechnęła się nieznacznie, właśnie wtedy na niebie rozbłysły błyszczące gwiazdy.
-Proszę-powiedziała zadziwiająco miłym tonem głosu.
Ponownie spojrzała na upadłego.
-Mógłbyś się chociaż przedstawić.-Nie podobało się jej to, że go nie znała. Zawsze wiedziała więcej niżby chciała, ale tym razem było odwrotnie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:37 pm

Przeniósł spojrzenie najpierw na niebo a następnie na kobietę, która zwróciła się chyba do niego. Lekko uniósł brew ale po chwili wstał i strzepnął trawę se spodni i podszedł spokojnie do niewiasty.
Nie wiem czy jest sens ale jak to ci sprawi przyjemność to mogę powiedzieć...
Rzucił zatrzymując się przed damą i zwierzołakiem po czym zamkną oczy i po chwili je otworzył mówiąc:
Ast... Yashagoro...
Powiedział i odszedł parę kroków aby ponownie oddalić się od dwójki istot aby im nie przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 8:48 pm

Pojawiła się, spojrzała na wszystkich. Zróżnicowanie towarzystwo. Dygnęła, bo tak kulturalnie.
-Witam.
Powiedziała i zbliżyła się do jeziorka. Kucnęła przy nim i dotknęła opuszkiem palca tafli wody. Zimna.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 10:18 pm

Znika.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 EmptyNie Lis 23, 2008 10:19 pm

Znika.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 13 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: