Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:35 pm

Widząc jej reakcję, najpierw się zdziwiłem, a potem zrozumiałem, że pewnie nie spodziewała się zwierzołaka. Uśmiechnąłem się przepraszająco i zamruczałem cicho speszony równie mocno jak Rin.
-Mi też miło-mruknąłem, bo miło było. Na pewno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:39 pm

Zamyślała się na chwilę i zaśmiała.
- Przepraszam, myślałam, że jesteś zwykłym kotem.
Uśmiechnęła się szeroko i podrapała go za uszkiem już niczym nie speszona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:43 pm

-O. Czasami się zapominam.-przyznałem, bo w sumie mogłem od razu się przemienić. Nie mogłem nic poradzić na to, że lubiłem być w postaci kociaka. Zamruczałem cicho i uśmiechnąłem szeroko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:44 pm

- Hmm.. kojarzę cię... Byłeś wczoraj w barze prawda? Chyba z Du i Yori...
Nie była tego pewna, ale na pewno zwierzołaków była trójka. Do takich elementów miała dobrą pamięć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:50 pm

Przytaknąłem spuszczając wzrok.
-No taak. Byłem-przyznałem i zwilżyłem usta językiem. -Pamiętam Cię-dodałem po chwili, wpatrując się we wzorki na piasku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:51 pm

Uśmiechnęła się i potargała mu włosy.
- Na mnie czas- dała mu całusa w policzek i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 3:53 pm

-Pa-szepnąłem w momencie, w którym elfka znikała. Przeobraziłem się znowu w kociaka i zwinąłem w kłębek, przymykając ślepka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:14 pm

Szedł mamrocząc coś zdenerwowany i siadł przy brzegu... Śnieg wystarczył aby oddac zimno i zamrozić taflę wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:22 pm

Czarny kociak uniósł łebek, a zielone oczy spoczęły na zdenerwowanym zwierzołaku. Zamruczałem cicho, zastanawiając się co spowodowało u niego ten stan. Owinąłem się ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:25 pm

Jego uszka wychwyciły mruczenie. Odwrócił głowę i spojrzał na zwierzaka, niewiedząc że to jego znajomy. Na kleczkach podszedł do niego i położył się na brzuchu tuż przed kotem, rozpoczynając delikatne głaskanie go po łepku.
-Jak ja bym chcial być zwykłym zwierzeciem... Beztroskie życie...
Westchnal cicho, obrócił się na plecy i położył kota sobie na klatkę piersiową nieprzerywając głaskania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:27 pm

Myślałem dokładnie tak samo jak Dulce. Mógłbym zostać jako taki kotek na zawsze. Położyłem się, mrucząc cicho i tykając zwierzołaka noskiem w szyję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:31 pm

Przeszły go ciarki... Zawsze tak reagował na dotyk na szyi. Przytulił kociaka do siebie. Mocno ale żeby nie zrobić mu krzywdy. Przymknął oczka... Nie spał tej nocy, nie spał ostatniej... Za dużo myśli się kłębiło w glowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:33 pm

Przytuliłem pyszczek do jego szyi, nie przestając mruczeć. Nie wyciągałem pazurków, żeby go przypadkiem nie zranić. Było mi dobrze i nie miałem zamiaru się zmieniać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:36 pm

Miauknął cicho. Otworzył oczka i wpatrywał się bez celu w chmury.
-Jak to jest żyć beztrosko?
Spytał kociaka jak by oczekiwal odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:40 pm

Należałoby już wyprowadzić zwierzołaka z błędu. Wydostałem się z jego objęć i usiadłem obok, zaraz siedząc w swojej codziennej postaci. Zamruczałem smutno.
-Chciałbym to wiedzieć-powiedziałem cicho i objąłem nogi łapkami, przyciągając je do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:43 pm

Uśmiechnął się delikatnie. Usiadł i oparł główkę na jego ramieniu. Nic nie powiedział.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:46 pm

Objąłem chłopaczka i przymknąłem oczy, a w głowie znowu zabrzmiała melodia. Próbowałem do niej dopasować słowa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:50 pm

Zaczęło mu się nudzić więc lekko popchnął zwierzołaka, tak aby ten połozył się na plecy i usiadł mu na biodrach okrakiem i położył się na nim. Moze byl trochę bezpośredni...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:54 pm

Pewnie był. Ja za to byłem skołowany. Od wczoraj. Wsunąłem łapki na plecy Dulce'a i zacząłem go lekko po nich głaskać. Po chwili zająłem się nuceniem owej melodii i wplataniem w nią słów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 4:57 pm

Mruczał cicho tuląc się do niego. Przymknął oczka ziewając zmęczony.
-Mogę cię zaprosić do domu? Na dworze jest chłodno...
mruknął z twarzą w jego koszuli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 5:00 pm

>A tam do domu, do kwiatu wiśni od razu<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 5:01 pm

Polubiłem Dulce'a i mimo swoich niepewności, pomyślałem, że nic się nie stanie, jak pozwolę mu się zaprosić.
-Dobrze. Możesz-powiedziałem cicho, tym samym przerywając śpiew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPią Mar 20, 2009 5:05 pm

Jak poprzedniow karczmie, znow snieg ich otoczyl i zniknęli.

(tu ^^)
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPon Mar 23, 2009 5:07 pm

Powoli przyszła nawet się nie rozglądając. Odrzucając suknię do tyłu usiadła na brzegu zanurzając nogi po same kolana w wodzie. Przymknęła lekko oczy czując zimno przepływające jej skórę. Założyła włosy za ucho i pochyliła delikatnie głowę, aby spojrzeć w swoje zniekształcone odbicie w tafli.


Ostatnio zmieniony przez Kuroi dnia Pon Mar 23, 2009 5:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 EmptyPon Mar 23, 2009 5:25 pm

Wszedł - nie ukrywając swego przybycia.
-Witaj - odparł w stronę Kuroi, nieco zaskoczony jej widok. Jednakże, nie dał po sobie tego poznać. Po ułamku sekundy od wypowiedzenia powitania, znalazł się za Kuroi.
-Bu - orzekł ze spokojem i delikatnie pchnął ją w stronę wody. Czekając, aż bardziej nachyli się nad wodą, zarzucił jej ręce na szyję, krzyżując je. Przylgnął do niej, by nie mogła drgnąć.
-Moja mała, sucha siostrzyczka - odparł z tym swoim niby miłym uśmiechem, jedną rękę podnosząc. Zaczął gładzić wampirzycę, tak jak gładzi się małe kotki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 26 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 26 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: