Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 14, 2009 7:33 pm

- Tak, ogród.... czyli co, już nie grozi mi porwanie, podczas pracy nad nim? - spytałam, chcąc wiedzieć na czym stoję, za nim podejmę decyzję, czy go skończyć czy też nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 14, 2009 7:46 pm

-Nie. Raczej nie. Po za mną, nie ma nikogo kto by cie mógł porwać w królestwie na razie... Więc jestes bezpieczna. No cóż. Ja wpadłem sie przywitać tylko.
pomachał jej ręką i rozczochrał włosy
-papa.
znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 14, 2009 7:49 pm

Poprawiłam włosy. Znowu musiał to zrobić. Dobrze, że mnie nie porwał, bo Elys chyba by mnie zabiła - pomyślałam.

Pa - powiedziałam za znikającym zwierzołakiem.

Po pewnym czasie teleportowałam się do swojego domku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptyPią Lut 20, 2009 11:53 pm

Spaceruje sobie z uśmiechem na twarzy. Delikatnie podrapał się za uszkiem i usiadł na brzegu. Patrzył na wodę oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptyPią Lut 20, 2009 11:57 pm

Przechodził właśnie tu. Ubrany był standardowo już w czarną rozpiętą koszulę która ukazywała jego smukłe, piękne wręcz ciało i czarne luźne spodnie które ledwo trzymają się na jego kościstych biodrach. W ręku miał różę, wpatrywał się w nią, w jej krwisto czerwoną barwę która jakby odbijała kolor jego oczu..
Był niczym zagubiony książę, z tymże wyjątkiem że jego pozycja była nieco wyższa, ale kto by tam dbał o takie szczegóły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:02 am

// T_T za jakie grzechy? xD

Patrzył w dal. Usłyszał jakieś kroki. Spojrzał na nowego przybysza i uśmiechnął się do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:04 am

Zakręcił różą w palcach i spojrzał na nowego. Zbadał Go nienachalnie wzrokiem po czym uśmiechnął się lekko.
-Saiuko - Podszedł do Niego powoli, przykucnął jako że był wyższy i wręczył kociakowi różę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:10 am

- Hej...
Uśmiechnął się słodko. Wziął różyczkę i delikatnie poczuł zapach pięknego kwiatka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:14 am

-A Ty jak masz na imię? - Zapytał spoglądając na Niego z zaciekawieniem. Po chwili wyprostował się patrząc na Niego z góry
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:20 am

- Shaka...
Uśmiechnął się i ponownie zanużył nos w róży.
- Mam 15 lat...a pan?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:21 am

[wiej póki możesz xd]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:23 am

Uśmiechnął się lekko rozbawiony tym pytaniem ale nie będzie niczego krył, nie potrzebne mu to
-Przestałem liczyć po sześć setce - Słodki był...

>twoja wina żeś bi x> <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:28 am

// T_T Gwałciciel! T_T

- MMMM?!
Wystraszył się i spojrzał na niego.
- Przepraszam....Jakiej pan jest rasy ? oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:31 am

-Czystej krwi demon... Król demonów dokładnie - Przyszedł czas na jego tytuł, ach jaki on był z siebie dumny...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:34 am

- Aj...Demon ?
Był lekko wystraszony. Wstał i trzymał różę w dłoniach.
- ...
Patrzył mu w oczka. Cóż w końcu Shaka miał różno-kolorowe oczka xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:36 am

-Jesteś taki słodki że mógłbym Cię zabrać na własność - Uśmiechnął się tajemniczo wyczuwając strach i obawy chłopaka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:40 am

- Ale nie zabierzesz mnie?
Powiedział słodko i z nadzieją w głosie.
- Chcę być wolną istotą...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:43 am

(a niby zwierzęta wyczuwają zagrożenie ^^)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:45 am

-Może nie, może tak - Przewrócił oczami odwracając się do Niego plecami
-A co byś mi dał za Swoją wolność? - Odwrócił głowę by móc na Niego spojrzeć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:47 am

- Mmm...
Myślał, myślał. Po chwili zastanowienia.
- Tą oto różę oraz promienny uśmiech
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:50 am

-To nie wystarczy.. Chyba wezmę co chcę - Pokiwał głową z dezaprobatą po czym szybkim ruchem zbliżył się do Niego, ujął podbródek w dłoń i nakierował usta na swoje. Ich wargi były na bliskość oddechu a w tej chwili, łagodny wzrok demona wpatrywał się w Jego słodkie, dwukolorowe oczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:53 am

Szok dla kotołaka. Nie widział czy uciekać, czy się bronić.
- Proszę puść mnie...Co mam zrobić byś mi nie robił krzywdy... ?
Spytał cichym szeptem. Bał się strasznie. Nie wiadomo czemu ,ale jego pazurki na dłoniach dziwnie się wyostrzyły oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:55 am

Złożył delikatny pocałunek.. Na Jego policzku po czym odsunął się widząc jego strach
-Uch nie jesteś gotowy na to co bym chciał - Puścił Mu oczko i uśmiechnął się tajemniczo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 12:58 am

Po pocałunku demona, Shaka odszedł 3 kroki w tył. Jego ogon oplótł się na jego ciele.
- Co chciałeś mi zrobić?
Spytał cichutko i patrzył na Saiuko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 EmptySob Lut 21, 2009 1:00 am

Pojawił się tuż za Nim obejmując Go w pasie
-Domyśl się - Mruknął Mu cicho na uszko. Gdy Shaka chciał się odwrócić, już nic tam nie było. Demon znikł
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 22 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 22 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 22 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: