Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Andergraundowy apartament Saia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 3:45 am

- Tak - szepnęłam i pocałowałam go w policzek, po czym zasnęłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 3:47 am

Wtulił się w Nią i również zasnął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 11:06 am

Obudziła się. Delikatnie się wysunęła,tak aby go nie obudzić. Podeszła do szafy, tak jak myślała, znalazła tu czysty zestaw ubrań. Ubrała się i wyszła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:05 pm

Obudził się sam, uch opuściła go kicia... Lepiej żeby miała dobre usprawiedliwienie bo będzie źle
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:11 pm

Wróciła do apartamentu, cóż dzisiaj jej nie poszło. Oby tylko Sai był w dobrym humorze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:15 pm

Pojawił się za Nią, jego dłonie automatycznie splotły się na Jej płaskim brzuszku zakrywając tym samym imię Jej właściciela.
Jego usta powędrowały na Jej uszko by pieszczotliwie przywitać się z nim długim liźnięciem
-Gdzie byłaś? - Szepnął Jej zmysłowo na ucho. Jego usta nie mogąc dłużej wytrzymać ześlizgnęły się niżej by sięgnąć Jej szyi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:16 pm

Uśmiechnęłam się, gdy poczułam go za sobą
- Próbowałam coś zarobić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:20 pm

Pocałował Ją delikatnie w szyję po czym szybciutko obrócił by stała do niego przodem, dłonie ulokował na Jej zgrabnym tyłeczku ściskając go lekko
-Dobra kicia, zarobiłaś coś? - Czubkiem języka przejechał po Jej dolnej wardze, powolnym, subtelnym ruchem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:21 pm

Nie śmiała nawet mu odpowiedzieć spuściła jedynie głowę, a oczy utkwiła gdzieś na jego torsie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:24 pm

Delikatnym ruchem dłoni, podniósł Jej głowę chwytając za podbródek aby móc spojrzeć w Jej złociste oczy
-Pozwolę Ci wybrać sobie karę - Wymruczał subtelnym głosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 10:56 pm

- Muszę? Na prawdę się starałam... - powiedziałam cicho, patrząc mu w oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 11:10 pm

-Gdybym tylko miał serce i uczucia, na pewno zrobiłoby mi się Ciebie teraz żal - Jego dłoń powoli zaczęła ściągać górę Jej garderoby, miał ją przed sobą, należała Ona do jego więc po co miał się powstrzymywać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 12:17 am

Dziewczyna czekała, co nastąpi dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 12:24 am

-Powiedz mi, na co moja kicia ma teraz ochotę? - Ponownie ucałował Jej uszko by później szepnąć w Nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 1:15 am

- Hmmm... Twoja Kicia ma ochotę na truskawki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 1:17 am

-Pf, truskawek nie ma - Puścił Ją i odszedł krok do tyłu lekko zniechęcony do dalszych pieszczot. Dzisiaj nie chciało mu się nic na siłę, taki leniwy dzień
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 1:19 am

No cóż Yoru poprostu miała apetyt na truskawki i tyle :p kiedy on zrobił krok w tył, ona zrobiła krok w przód i przytuliła się do niego skruszona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 1:24 am

Przytulił Ją mocno gładząc delikatnie Jej doskonałe plecy, plecy jego kici
-Co się stało? - Zapytał lekko zaskoczony Jej nagłym posunięciem

>z/w idę się kąpać<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyNie Cze 28, 2009 1:27 am

- Nic po prostu chciałam się przytulić - odpowiedziałam cicho, wtuliłam się jeszcze bardziej i momentalnie zasnęłam

(ja idę spać, bo jutro wcześnie muszę wstać, i jadę, będę dopiero ok. 19 lipca)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:06 am

Zaniósł Yoru do jednej z sypialń, położył Ją delikatnie na łóżku, pogładził po włosach, wyszedł i zamknął pokój.
Wszedł do Salonu w którym był jego boski sufit
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:07 am

Podeszła do drzwi i zadzwoniła dzwonkiem. Nie wiedziała kto tu mieszkał, miała jednak nadzieje że przynajmniej tu ktoś da jej pracę. Ona podejmie się wszystkiego.. no, prawie. Westchnęła jeszcze tylko cicho, szybko poprawiła ręką swe różowe, gładkie włosy i spuściła wzrok na ziemię, wbijając go w swoje buty. Ostatnio jej życie stawało się coraz gorsze..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:09 am

Podszedł do drzwi i je otworzył po czym spojrzał na emowatego cosia co mu się do drzwi dobijało.
-Nie, nie kupuję żyletek, to znaczy ciasteczek - Już miał zamknąć drzwi gdy zauważył ten słodki urok tejże nastolatki... Pf widział lepsze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:22 am

Nie patrząc się na właściciela rzuciła bez emocji kilka zdań, z góry przygotowana na zwiedzanie jeszcze kilku innych domów.
- Nie potrzebuje Pan czasem dodatkowych rąk do pracy? Moje usługi może nie są perfekcyjne, ale myślę że będzie pan zadowolony. Sprzątanie, gotowanie, oraz inne domowe roboty..
Podniosła głowę i niebieskimi oczami bez żadnych większych uczuć spojrzała na mężczyznę. Kiedy zauważyła, że jej rozmówca to demon, tym bardziej chciała już odejść i szukać gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:25 am

Spojrzał na Jej uszka i słodki wyraz twarzy. Kotołak, nie możliwe! Jakim cudem tego wcześniej nie zauważył!?
-Zatrudniona! - Pociągnął Ją do środka, rozejrzał się czy nikt nie patrzy i zamknął drzwi
-Możesz mieszkać w jednej z moich sypialni za drobne sprzątanie. - Obszedł Ją badając kicię nr. 2 wzrokiem
-A, i masz to robić w bikini only - Wyszczerzył się złowieszczo

>zaraz będę musiał iść >< pośpiesz się z odpisaniem ploosię ;.;<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 11:31 am

Lekko zdezorientowana popatrzała na swojego nowego pracodawce. No dobrze, tyle może od biedy zrobić. Starała się ukryć leciutki uśmiech, przy czym lekko zamerdała ogonkiem
- Tak.. znaczy dobrze!
Nadal lekko oniemiała kontem oka rozejrzała się po pomieszczeniu w którym się znajdowali. Było wielkie, toż to prawdziwy pałac!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Andergraundowy apartament Saia   Andergraundowy apartament Saia - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Andergraundowy apartament Saia
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Apartament Sasuuna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Centrum miasta :: Mieszkania-
Skocz do: