Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Las War'Shewa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 16, 2009 12:13 am

- Dla mnie nie brakuje nikogo. - Zastanowił się przez moment, przewijając w pamięci obrazy tych, których już niema. - Ale jak odejdziesz, to chyba zabraknie. - Ugryzł się w język i potrząsnął demonicą jak szmacianą lalką. - Ogarnij się. - Skarcił dziewczę wzrokiem, zarzucił sobie na plecy i zniknął do wieży.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 16, 2009 12:14 am

Została nie-dobrowolnie zniknięta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:21 pm

Wędrowałem po lesie z łapkami w kieszeniach. Uszka miałem postawione, nasłuchując jakichkolwiek dźwięków. Przyglądałem się drzewem i zwierzętom akurat tu przebywającym. Przystanąłem przy sporym kamieniu i usiadłem na nim, obejmując rękami nogi, a brodę opierając na kolanach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:29 pm

Niewielki lis przebiegł obok chłopaka. Zatrzymał się raptownie i zwrócił czerwone tęczówki w jego stronę. Machnął puszystym ogonkiem najwyraźniej zainteresowany zwierzołakiem. Jednak nie poruszył się. Zastrzygł delikatnie uchem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:36 pm

Zwróciłem zielone oczy na liska i zacząłem go obserwować. Szczególnie moją uwagę przykuły czerwone oczy zwierzęcia, a za chwilkę ten puszysty ogonek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:37 pm

Zierzak postąpił parę kroków dość pewnie machając puszystym kitajcem. Usiadło naprzeciw chłopaka i spojrzało na Niego pytająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:41 pm

Uniosłem główkę i przekrzywiłem ją lekko, przypatrując się liskowi uważniej.
-Cześć lisku-powiedziałem cicho i wyciągnąłem do zwierzęcia dłoń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:43 pm

Zwierzę wyciągnęło głowę i dotknęło chłopaka mokrym nosem z cichym mrukiem. Przymknęło na chwilę swoje oczy i trwało w takim zamyśleniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:46 pm

Przeniosłem dłoń na główkę zwierzęcia i pogłaskałem liska po niej, drapiąc delikatnie za uszkiem. Wydawał się bardzo sympatycznym żyjątkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:48 pm

Wydawał.. i tu miał rację.
Lis odsunął się od jego dłoni i otrzepał. Otworzył swoje oczy i utkwił w zielonych ślepkach Danny`ego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:51 pm

Ułożyłem dłoń na kolanie, druga nadal obejmując nogi. Przypatrywałem się lisowi, zastanawiając co go tu sprowadziło...no i oczywiście czemu jest taki śmiały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:54 pm

Może ma wścieliznę.. x.X
Przekręciła łebek i pisnęła cicho. Jej puszysty ogon stanął w miejscu a lisica przykucnęła poczym wskoczyła mu na kolana i przejechała kitą po podbrudku młodziaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 9:59 pm

Cóż...na chorą w żadnym wypadku nie wyglądała. Zamruczałem zdziwiony i odsunąłem się troszkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:01 pm

A może jest wściekłą tylko się kamufluje by go zdezorientować?
Zwierzę przyglądało mu się rozbawione a z jego pyszczka wydał się jakby lisi chichot. Usiadła na jego kolanach przypatrujac mu sie z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:06 pm

Jakie zwierzę może się w takim stanie jak wścieklizna kamuflować...
Zacząłem podejrzewać...z resztą słusznie, że lisica nie jest tylko zwierzęciem. Przyglądałem się jej przez chwilę, nie odzywając się. Po chwili poprawiłem jej futerko na szyi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:10 pm

Otrzepała się i futro stało tak jak poprzednio. Miała popsuć sobie dobrą zabawę i mu się ujawnić? O nie nie, niech się Danny choć trochę pomęczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:24 pm

Wcale się nie męczyłem. Patrzyłem sobie na lisiczkę spokojnie. Troszkę zaczęła m8i ciążyć. Byłem chudy a nogi miałem jak patyki. Zwierzę siedziało na mnie całym ciężarem. Poprawiłem się nieco na kamieniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:28 pm

Jeszcze.. się nie męczył. Zwierzę zwinęło się w kłębek na jego kolanach. Nie było AŻ takie ciężkie. Pusztsty ogonek opatuliłą sobie wokół pyszczka wyginając białą końcówkę na różne strony. Jakby wabiła rybkę w sidła. Sapnęła cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:30 pm

Wbiłem wzrok w jej ogonek i po chwili, odruchowo trąciłem go łapką jak mały, chętny do zabawy kotek. Gdy ułożyła się w ten sposób, zrobiło się nawet wygodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:31 pm

Przerwała na chwilę czynność nasłuchując. Zastrzygła uchem i ułożyła wygodniej puszczek znowu poruszając końcówką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:35 pm

Co chwila trącałem ogonek palcami i nawet lekko się uśmiechnąłem. Oczka mi zabłyszczały, a mój ogonek, przesunąłem się po kamieniu i opadł na ziemię, zsuwając się z niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:36 pm

No i proszę. Mały kotecek wpadł w sidła.. ogonka? o.O
Rude zwierzątko westchnęło i 'zaatakowało' ogonem łapki chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 10:57 pm

Oddałem się zabawie z ogonkiem lisiczki i dotykałem go łapka, by zaraz ją zabierać i ponownie go 'atakować'. Zamruczałem cicho niczym małe, zafascynowane dziecko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 11:00 pm

Lis znowu 'zachichotał' przymykając ślepia. Nie przestawała bawić się ze zwierzołakiem. To było na swój sposób przyjemne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 EmptyPon Mar 23, 2009 11:16 pm

Zamrugałem, pacając raz po raz jej ogonek, aż w końcu poniesiony zabawą, złapałem kitkę paluszkami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las War'Shewa - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las War'Shewa
Powrót do góry 
Strona 5 z 18Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: