Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Las War'Shewa

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:19 pm

Ogon to był jej słaby punkt.
Szarpnęła raz i schowała go pod siebie usadawiając się wygodnie. Potarła swoim pyszczkiem o jego kolano i ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:27 pm

Mruknąłem troszkę rozczarowany końcem zabawy, ale szybko pogładziłem lisiczkę po łebku i przymknąłem oczka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:29 pm

Zwierzołaczka zamruczała cicho i zastrzygła uszkiem otwierając swoje czerwone ślepka. Wpatrywały się przed siebie. Niechętnie zsunęła sięz jego kolan i usiadła na Ziemii ryjąc łapką o trawę. Coś coś..?
Podpowiedź?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:34 pm

Gdy ta się zsunęła, ja poprawiłem, żeby także się nie zsunąć. Otworzyłem oczka i podciągnąłem jedna nóżkę, obejmując ją rękami. Spojrzałem na zwierzę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:36 pm

Lis pokręcił głową i zerknął tudzież na zarośla za chłopaczkiem.
Rudzielec prychnął lekko i machnął ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:40 pm

Odkręciłem głowę, by spojrzeć w to miejsce, w które przed chwilą patrzyła lisica. Zmarszczyłem lekko brwi i machnąłem leniwie długim ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:42 pm

Zwierzaczek podniósł się i otrzepał poczym dostojnym krokiem zniknęło w krzakach. Krzaki poruszyły się ' zachęcająco' jakby wabiąc chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:44 pm

Zamrugałem zdziwiony i machnąłem ogonkiem jeszcze raz. Tym razem szybciej. Patrzyłem uważniej na te krzaki, raczej wstrzymując się z podejściem tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:45 pm

A ona nie miałą zamiaru wyjść. Czekała. Poprostu czekała aż chłopak podejdzie. Nie zrobi mu krzywdy. Przynajmniej nie miała takiego zamiaru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:52 pm

Ciekawość wzięła górę. Zsunąłem się z kamienia, lądując miękko na nogach i ruszyłem w stronę, gdzie zniknęła mi z pola widzenia lisica.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:53 pm

W chwyli gdy chłopak był blisko jej palcem przylgnął do jego nosa a z krzaków rozległ się cichy chichot. Dopiero po chwili wyłoniła się dłowa Julie przyglądając się zadowolona Danny`emu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:56 pm

Widząc dziewczynę zrobiłem krok w tył i machnąłem szybko ogonkiem. Pamiętałem ją z balu. Zamrugałem szybko i spuściłem wzrok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyPon Mar 23, 2009 11:57 pm

-Kotek.- uśmiechnęła się i usiadła na kamieniu zakładając nogę na nogę. Lisica zastrzygła uchem i machnęła lekko ogonem przechyliła lekko głowę.
-Zawstydziłam?- zapytała cicho i dźwięcznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:00 am

-Raczej zaskoczyłaś-mruknąłem, po chwili wzrok unosząc. Oparłem się plecami o drzewo i westchnąłem cicho, owijając sobie ogonek wokół nogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:04 am

Podniosła się i naparła delikatnie na Niego splatając ich ogony razem. Potarła nosem o jego nos na chwylę przymykając oczy. Oblizała wargi.
-A jak myślisz...- mruknęła mu na ucho.
-Zawstydzic dam radę?- otworzyła czerwone ślepka i uśmiechnęła się kusząco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:10 am

Odetchnąłem głęboko patrząc w jej specyficzne oczy. Przez chwilę nie śmiałem się ruszyć, by w końcu lekko ja od siebie odsunąć. Żeby nie było...lisiczka mi się spodobała. Tylko... to nie jej tak na prawdę chciałem.
-Nie wątpię, że dałabyś-mruknałem cichutko i przygryzłem wargę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:23 am

Mruknęła cicho przyglądając mu się uważnie.
-Zauważyłam.- Odepchnął jednak ogony.. pozostawały w żelaznym uścicku. Uśmiechnęła się cwanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:32 am

Machnąłem ogonkiem, mimo oporu, plecami nadal opierając się o drzewo. Zastanawiałem się nad zachowaniem Julie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:35 am

Zachowanie.. jak dla niej było normalne. Oparła się o kamień bawiąc jego ogonkiem. Wiatr unosiłdelikatnie jej włosy, które pod jego wpływem zaczęły wyginać się niczym w tańcu. Zmarszczyła brwi nie spuszczając wzroku z czarnego ogona chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:38 am

Oglądałem włosy dziewczyny, które tańczyły na wietrze. Swoim ogonkiem, owinąłem jej i zamachałem nim lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:40 am

Dopiero teraz spojrzała na jego twarz jakby bardziej.. uważnie.
-Kocie.- mruknęła nie dokańczając. Nie wiedział w co się pakuje. Zamachała końcówką ogona która wygięła się niczym robak. Z takimi trzeba powoli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:43 am

Przeniosłem pytający wzrok na jej twarz. Znowu przypomniał mi się wczorajszy bal. Odwinąłem ogonek z jej i schowałem go za sobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:43 am

Nagle pojawił się przed Dannym, opierał dłonie na jego udach. Twarz miał makabrycznie blisko jego, więc liznął go w dolną wargę. Cmoknął delikatnie. Położył się na ziemi, łokcie tym razem opierając na jego nogach, a w dłoniach schował podbródek.
-Dzień dobry.
Uśmiechnal się sympatycznie. Machal sobie ogonkiem w powietrzu. Ah, i tak duzo to nie pomoże, sami mają ogony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:53 am

Mimowolnie się uśmiechnąłem. Czasami miałem wrażenie, że zwierzołak się mną bawi. Raz jest całkowicie obojętny , a raz... sytuacja ulega dużej zmianie. W tej chwili nie myślałem jednak o tym. Chyba byłem dobrą zabawką. Zsunąłem się po drzewie do siadu.
-Witaj, Du.-pogłaskałem małego po główce pieszczotliwe.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 EmptyWto Mar 24, 2009 12:56 am

Miauknął zadowolony. Oparł ciężar policzka na jednej dłoni, drugą zaczął wodzić po jego brzuchu delikatnie. Przymknął oczka.
-Co tam słychać Julie?
O dziwo spytałem się lisicy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Las War'Shewa - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las War'Shewa   Las War'Shewa - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las War'Shewa
Powrót do góry 
Strona 6 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: