Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:19 pm

Pojawiła się tuż przy tafli wody. Zwinnym ruchem stanęła na piasku. Dziwny chłód wspinał się po jej nogach w górę, zapomniała, że o tej porze ziemia jest zimniejsza od nagrzanej słońcem wody. Chociaż pewnie woda jeszcze nie była byt ciepła, w końcu dopiero niedawno zaczęła się wiosna. Temperatura otoczenia nie dochodziła do niej jak do innych. Jej nawet w niektórych minusowych stopniach jest ciepło. Usiadła na brzegu i zanurzyła stopę w wodzie. Uniosła ją po chwili wpatrując się w to jak woda spływa po niej, a kropelki ponownie łączą się z jeziorem.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:24 pm

Długo bycie samej w tej okolicy Elys nie pozostało. Ramzes nie mając nic ciekawszego do zajęcia, pojawił się również w tym miejscu dość dobrze je znając. Tylko tym razem, nie dał elfce szansy wykąpania się w tej przyjemnej wodzie. Temperatura mu nie doskwierała, bo jego ciało był ewidentnie dziwem natury, bo niezwykłym mieszańcem on był.
- Witaj, witaj Elys
Chciał się zaśmiać jedynie, ale jedynie zakaszlał kilka razy, zakrywając usta dłonią które skropił krwią. Usiadł na skraju mostka obok niej i zmoczył dłonie, aby obmyć je. Po tej czynności rozsiadł się wygodniej, próbując się zbytnio nie ruszać.
- Hmm, jak się sprawy miewają w królestwie oraz u Ciebie?
Zapytał, chcąc jakoś rozpocząć rozmowę, a unikać swojego większego udziału w tym. Nie chciał się męczyć, ale też nie miał zamiaru słuchać ciszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:32 pm

Pojawił się, o nie trafił. Po kostki siedział w wodzie. Wylazł z niej i ruszył ku aniołkowi, przeklinając w myślach całe to jezioro. Dobrze, że nad brzegiem bo pływać nie umie.
- Porywam cię! - zarzucił na bezbronnego skrzydlatego łańcuchy. - Ponownie. - Uśmiechnął się szyderczo. Oh, jak on kochał tę rasę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:32 pm

Pojawił się jako widownia. Stał i patrzył oczywiście jak zwykle był czujny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:35 pm

Piaski nagle oplotły Elys, były one magiczne, miały w sobie łańcuchy więc ucieczka była nie możliwa.
-Ja tyż - Stanął obok Reno szczerząc się głupio

>Napisałem nowy post abyście zauważyli<
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:39 pm

Dobra, zabierz mnie do lochów, nie chce mi się czekać i tyle -.=
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:41 pm

Splunął Reno w twarz krwią i tyle miał do powiedzenia ;x Szarpać nie miał zamiaru, bo i tak ledwo dychał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:42 pm

Zgadzasz się na to więc pomijamy 5 postów x*

Elys znikła do lochów a Sai czekał tylko a Reno i jego nowego pupilka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:45 pm

Oh, jaka szkoda, że nie trafił. Słuchać i tak nie miał zamiaru. Zniknął z Ramzesem do lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptySro Mar 25, 2009 9:46 pm

I on się zniknął bo po co ma tu siedzieć. Pyf i go nie było
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:02 pm

Przywędrowałam nad jezioro wolnym krokiem. Czasami dobrze było się przejść. Zerknęłam na wodę i zamyśliłam się, splatając palce dłoni za sobą. Ziewnęłam lekko i odgarnęłam włosy z twarzy, jednym ruchem głowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:10 pm

Pojawił się.
- Witam. - powiedział uśmiechając się z błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:12 pm

Odwróciłam się i zmierzyłam wampira wzrokiem.
-Dobry wieczór-odparłam i uśmiechnąłem się lekko, na swój sposób.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:14 pm

Podszedł bliżej do Shadow.
- Co tam porabiasz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:16 pm

-Nic szczególnego. Spaceruję-powiedziałam jeszcze przez chwilę patrząc na wampira. Zaraz przeniosłam oczy na wodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:16 pm

Pojawił się na szyi L'usia z zamkniętymi oczkami i wielgaaachnym uśmieszku na twarzy <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:20 pm

Nawet się nie zachwiał gdy Sai pojawił mu się na ramionach.
- Cześć Sai'u co tam? - Popatrzył hipnotycznie na Shadow.
Shadow weszła do wody po kolana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:22 pm

Wyszłam z wody, bo zimna i ruszyłam spacerkiem jak najdalej od mokrego. Odgarnęłam włosy na plecy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:25 pm

Podszedł z Sai'em na ramionach do Shadow i zarzucił na nią łańcuchy.
- Jejjj, jesteś taka oziębła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:29 pm

Westchnęłam i spojrzałam na Lawlieta, a zaraz na uwieszonego na nim Sai'a
-Nie mogłeś sobie darować, prawda?-spytałam mając na myśli łańcuchy. Nie spodobało mi się to. W końcu nie sądzę, by ktokolwiek lubił gdy pozbawiają go wolności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:31 pm

- Musze przebić Reno w ilości posiadanych talarów. - powiedział przyciągając ją w łańcuchach do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:33 pm

Uniosłam brew i zmarszczyłam lekko nosek.
-Co to pieniądze robią z istotami-pokręciłam głową. Szarpanie się nie miałoby sensu, więc najspokojniej w świecie oparłam się na wampirku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 9:35 pm

Uśmiechnął się, objął ją i znikł do lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyWto Mar 31, 2009 10:41 pm

Został zostawiony i zniknął ><
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:14 pm

Przyszłam sobie nad jeziorko. Usiadłam na piasku, przy brzegu. Było dzisiaj wyjątkowo ciepło. Uśmiechnęłam się sama do siebie. Dzisiaj byłam tu bezpieczna.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 29 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 29 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 29 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: