Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wyprawa Rin

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wyprawa Rin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Rin   Wyprawa Rin - Page 2 EmptyWto Maj 19, 2009 8:27 pm

- Dziękuję- odparła i zajęła miejsce obok młodszego z mężczyzn.
Coś wyczuwała... Mimo iż nie znała się na magii, miała dobrą intuicję. Coś z nimi zdecydowanie było nie tak. Cóż, później będzie się tym przejmować.
Upadła dopiła swój trunek, kieliszek odłożyła na stolik i odgarnęła niesforne kosmyki włosów za ucho. Jednak utwierdziła się w swoich wcześniejszych przygotowaniach słysząc następne słowa jej obecnych towarzyszy.
- Panowie, nie wiecie, gdzie mogę znaleźć starych magów?- spytała bez ogródek obojętnym głosem starając się, by nikt inny nie słyszał jej pytania. Chociaż tym się matrwić nie musiała, bo w tawernie było zbyt głośno.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wyprawa Rin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Rin   Wyprawa Rin - Page 2 EmptyCzw Maj 21, 2009 7:21 pm

-Starych magów? –Młodszy spojrzał na starszego.
Tamten oparł głowę na swej dłoni. Jego twarz przybrała zamyślony wyraz.
-Czyli nazywają już nas „starymi”
-Och, nie obrażaj się. Mamy przecież już trochę latek na karku, nic dziwnego, że ludzie nazywają nas starymi.
Starszy jedynie głośno westchnął, po czym machnął leniwie dłonią jakby chciał odpędzić swego towarzysza.
-Niech ci będzie.
Dopiero teraz spojrzał na Rin, tak jakby wcześniej jej tutaj w ogóle nie było.
-Masz dziś szczęście młoda damo. Właśnie spotkałaś „starych” magów. My jesteśmy jednymi z nich. A więc czego potrzebujesz?
+15pd +5 talarów
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Wyprawa Rin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Rin   Wyprawa Rin - Page 2 EmptyCzw Maj 21, 2009 8:17 pm

Spojrzała na nich zdziwiona, a w jej zwroku krył się... zawód? No cóż, upadła inaczej wyobrażała sobie tych starych magów. Jednak dobrze, że się jej poszczędziło i spojtkała ich w pierwszej lepszej tawernie. Uważnie rozejrzała się dookoła sprawdzając, czy żaden z natrętów nie będzie podsłuchiwał.
- A to się dobrze składa...- również oparła głowę na ręce, jak ów starszy mężczyzna i zaczęłą jeździć palcem po brzegasz swojego pustego kieliszka- z tego, co wiem, umielibyście mnie odesłać do mojego świata- mruknęła spoglądając to na jednego, to na drugiego.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wyprawa Rin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Rin   Wyprawa Rin - Page 2 EmptyPon Maj 25, 2009 10:01 pm

Mężczyźni spojrzeli po sobie jakby w pierwszej chwili nie zrozumieli, o co chodzi dziewczynie. W końcu jednak odwrócili się od niej oboje i z tajemniczymi uśmiechami kiwnęli głowami.
-Jak sądzę mówisz o portalach. I faktycznie tylko my jako ich twórcy wiemy gdzie się znajdują…jednakże nic za darmo.
W pierwszej chwili mogło to zabrzmieć nieco dwuznacznie. Tym bardziej, że wypowiedział to młodszy mężczyzna. Jakoś dziwnie modulował przy tym głos, jakby chciał specjalnie wywołać u Rin dwuznaczne myśli. Uśmiechnął się po tych słowach szelmowsko i oberwał z łokcia od starszego mężczyzny.
-Wystarczy, że pozbędziesz się kogoś. –Starszy przerwał na chwilkę jakby zastanawiał się nad dobrym dobraniem następnych słów. –Wiedziałem od początku, że nie jesteś zwykłą niewinną kobietą. Dasz sobie radę z zabiciem jednego drania a ja w zamian odeślę cię do twojego domu. Układ stoi?
+15pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Wyprawa Rin - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyprawa Rin   Wyprawa Rin - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wyprawa Rin
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wyprawa Shadow
» Wyprawa Tyraela
» Wyprawa Blair
» Prywatna wyprawa Nageto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Miasto kupców :: Rynek-
Skocz do: