Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
AutorWiadomość
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:07 pm

-Um.- Przytaknęła kiwając głową. Po chwili zacisnęła mocno zęby tuszując to miłym uśmiechem. Nie może przecież czegoś mu zrobić, jakby to wyglądało. Teraz już jej nie przystoi. Już kiedyś go męczyła, to powinno jej starczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:09 pm

Wszedł na barierkę, rozstawił ręce na boki dla utrzymania równowagi i podszedł do niej, następnie kucając na balustradzie. Przybliżył swoją twarz do jej.
-Coś taka cicha?
Zapytał z ciekawskim wyrazem twarzy, po czym dźgnął ją palcem wskazującym w policzek.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:12 pm

Spoglądała na niego przez chwilkę jakby zdziwiona czy przerażona, ale to się zmieniło, kiedy na jej twarzy znów zagościł miły uśmieszek.
-F-futro.- Powiedziała cicho, ale tak, aby mógł usłyszeć. Poczuła, że place zaczynają ją boleć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:14 pm

Przyszła nad jeziorko lekko zaspana.. Ukłoniła się
- Witam w ten piękny dzionek was..
Uśmiechnęła się i klapnęła na pomoście..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:18 pm

-Nie oddam!
Powiedział zbulwersowany do wampirzycy tuląc do siebie ogon. Przez co zleciał z balustrady, całe szczęście że na pomost, a nie do wody. Następnie ujrzał Morię i uśmiechnąl się do niej.
-Siostrzyczko! Mam do Ciebie sprawę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:19 pm

Przyleciała i wylądowała na poręczy pomostu. O dziwo udało się jej utrzymać równowagę, że ani przez moment się nie zachwiała. Zmieniła pozycję na kucającą dalej mając oparte nogi na poręczy.
- Witam- uśmiechnęła się promiennie do obecnych.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:21 pm

Potarła dłonią oczy jakby płakała, a kiedy Dulce spadł zaśmiała się cicho. I dobrze mu tak, nie chce oddać futra to niech ma! Ugładziła płaszcz na udach i uśmiechnęła się do Mori oraz Rin na powitanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:21 pm

Spojrzała rozbawiona na Dul
-Co ci potrzeba??
Zapytała i spojrzała na Rin
- Jo młoda..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:24 pm

Pomachał do Rin leżąc z twarzą wbitą w deski. Po chwili usaidł po turecku spoglądając na Morię.
-Namalujesz mnie?
Zapytał z promiennym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:25 pm

Zamrógała kilka razy zdziwiona..
- No dobrze tylko czy to ma być czarno białe czy jakie??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:25 pm

Daelin spokojnym krokiem podszedł do jeziora,i usiadł na jego skrawku.Miał postać na oko wysokiego trzynastoletniego chłopaka z białymi skrzydłami,z tatuażem czarnego oka na każdym z nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:29 pm

-Tak właściwie, coś zwariowanego kolorystycznie bym chciał...
Zauważył chłopaka i pomachał mu radośnie wstając.
-Dzień doobry!
Ah jego dziecinne zachowanie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:32 pm

Daelin uśmiechnął się oraz odwzajemnił powitanie.Po chwili powrócił do patrzenia w toń wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:33 pm

Zwróciła wzrok na przybyłego
- Witaj..
Powiedziała po czym spojrzała na Dul
- Taa tylko jak mam teraz to zrobić czy co??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:33 pm

- Hej stara...- wymruczała po dłuższej chwili.
Spojrzała na nieznajomego chłopca. Czyżby nowy upadły? No to wyglądało... Uśmiechnęła się badziej słodko i do niego podeszła.
- Cześć, jestem Rin- kucnęła obok niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:35 pm

-A nie wiem... Rób kiedy chcesz. Jeśli masz teraz czas, to mi to na rękę.
Uśmiechnął się uroczo. Po czym zaśłonil usta dlonia ziewajac przy tym.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:37 pm

Uśmiechnęła się na przywitanie do upadłego i zsunęła się z barierki. Ogon, ogon, chodziło jej non stop przez myśl spoglądając ukradkiem na Dulce. Czemu jest tu tyle ludzi? Przygryzła dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:40 pm

Zastanowiła się chwilę po czym wyjęła swój szkicownik..
- To co zaczynamy??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:41 pm

Daelin spojrzał na Rin.
-Bądź pozdrowiona,jestem Daelin.
Odrzekł Rin,oraz zwrócił swój wzrok na swoje odbicie w wodzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:42 pm

Kiwnął głową na potwierdzenie. Usiadł ponownie na balustradzie, oparł łokieć o kolano i patrzał się w przestrzeń.
-Z profilu... Popiersie wystarczy.
Objaśnił i pozował już.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:44 pm

- Miło mi.
Lekko poklepała chłopca po głowie, po czym wplotła lekko palce w jego włosy.
- Jesteś nowy. Skąd się tu wziąłeś sam?- dziewczyna zaczęła przyglądać mu się badawczo, ale nie jakimś natrętnym spojrzeniem... raczej uprzejmym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:52 pm

Daelin spojrzał przelotnym wzrokiem na Rin oraz odpowiedział.

-Nie chcesz wiedzieć,wiesz mi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:56 pm

Pojawiłam się w krótkich spodenkach i bluzce z szerokimi długimi rękawami. Byłąm bosa. Uśmiechnęłam się i pomachałam do obecnych. Następnie wyciągnęłam z torby laskę wanilii i zaczęłam ją ssać trzymając ją w ustach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:58 pm

- Dlaczego? Wiesz, to nie jest najbezpieczniejsze miejsce.
Nachmurzyła się i klepnęła na ziemi obok niego. Wolną ręką odgarnęła włosy z oczu a dalej trzymała na głowie chłopca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 EmptyPią Kwi 10, 2009 7:58 pm

Uśmiechnęła się lekko i wzięła głęboki wdech..
- Tylko się nie ruszaj..
Jej ręka powędrowała na górną część kartki spojrzała na brata, skupiając swoje myśli na wyznaczeniu głównych linii jego twarzy.. i ciała lekko pochylonego w przód.. Szlachetne rysy twarzy delikatne policzki lecz mocny podbródek. Kreski stawiane co chwilę na papierze płynęły jak z rzeczywistości. Zaznaczyła rękę i dłoń na której opierał głowę. Twarz miał skupioną i wyniosłą, oczy ukazywały zamyślenie które dawało mu odpłynąć w krainę fantazji.. Druga ręka spoczywała na kolanie. Noga założona na nogę.. szalik opuszczony jednym końcem wzdłuż ręki. ogon przypominał literę 'c' tylko wygiętą w drugą stronę. Grzywka opadała na twarz z drugiej strony i dalej schodziła, aż do długości nadgarstka.. Tło czarne niczym noc węglem pomalowanie.. Linie główne sylwetki poprawione fioletem i różem , tak jak wypełnienie, włosy Fioletowo granatowa, a futro delikatne lekko falujące ..

Zastanowiła się chwilę i pokazała obrazek ..
- Wiem, że mały ale życzysz sobie coś jeszcze??
Zapytał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 9 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: