Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:21 pm

-Jeśli lubisz ciszę albo nie chcesz mojego towarzystwa pójdę sobie-powiedział życzliwie i z uśmiechem-Dobrze wiem że niektórzy wolą rozmyślać niż rozmawiać-ciągnął dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:25 pm

- Owszem lubię ciszę. Jednak po tak długim okresie poza tymi ziemiami i brakiem innego towarzystwa przyjemnie było by porozmawiać z kimś intrygującym. - uśmiechnęłam się lekko - Więc nie, nie przeszkadzasz mi. Zostań, proszę. - wskazałam miejsce obok siebie - Jeśli chcesz, możesz usiąść. Nie ugryzę... - zaśmiałam się cicho, jednak nie ukazując zębów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:28 pm

-Jak sobie życzysz-uśmiechnął się i usiadł tuż obok niej.-Wybacz że pytam..ale jak to jest..no wiesz-rzucił nieśmiało i po chwili dodał-Jeżeli cię jakoś uraziłem to przepraszam..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:32 pm

- Nie uraziłeś... Nie zdążyłeś jeszcze - uśmiechnęłam się lekko - Nie bardzo cię jednak rozumiem. Jak co jest z czym? - spytalam lekko zbita z tropu - Wyjaśnij proszę. Masz moje słowo że się nie obruszę na jakiekolwiek zadane pytanie. - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:33 pm

-Chodzi mi o twoje oczy..znaczy, ty nie widzisz prawda? Jak to jest?-zapytał wciąż nieśmiale bojąc się by wypowiedzieć się jak najuprzejmiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:41 pm

- Ah... Tak. Jestem niewidoma. - uśmiechnęłam lekko - Nie zawsze byłam. Więc pamiętam jeszcze jak wiele rzeczy wygląda. Teraz... Ciemność. Jakby wieczna, bezgwiezdna noc zapadła nad światem, a ja poruszam się w nim tylko zdana na swoje zmysły i laskę... - dodałam spokojnie - Zamknij oczy i spróbuj się przejść, będziesz miał namiastkę... - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:44 pm

-Boję się że wpadne do wody-uśmiechnął się i wstał-Słuchaj..muszę już iść..wybacz-powiedział grzecznie i ukłonił się-Bywaj-dodał i ruszył w stronę drzew.
(musze lecieć :P)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 09, 2009 11:46 pm

(miłego)

- Bywaj... - pożegnałam demona. Po chwili samotnego rozmyślania wstałam i oddaliłam się bezszelestnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 21 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: