Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...

IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 

Pomost nad jeziorem

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:21 pm

-Jeśli lubisz ciszę albo nie chcesz mojego towarzystwa pójdę sobie-powiedział życzliwie i z uśmiechem-Dobrze wiem że niektórzy wolą rozmyślać niż rozmawiać-ciągnął dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:25 pm

- Owszem lubię ciszę. Jednak po tak długim okresie poza tymi ziemiami i brakiem innego towarzystwa przyjemnie było by porozmawiać z kimś intrygującym. - uśmiechnęłam się lekko - Więc nie, nie przeszkadzasz mi. Zostań, proszę. - wskazałam miejsce obok siebie - Jeśli chcesz, możesz usiąść. Nie ugryzę... - zaśmiałam się cicho, jednak nie ukazując zębów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:28 pm

-Jak sobie życzysz-uśmiechnął się i usiadł tuż obok niej.-Wybacz że pytam..ale jak to jest..no wiesz-rzucił nieśmiało i po chwili dodał-Jeżeli cię jakoś uraziłem to przepraszam..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:32 pm

- Nie uraziłeś... Nie zdążyłeś jeszcze - uśmiechnęłam się lekko - Nie bardzo cię jednak rozumiem. Jak co jest z czym? - spytalam lekko zbita z tropu - Wyjaśnij proszę. Masz moje słowo że się nie obruszę na jakiekolwiek zadane pytanie. - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:33 pm

-Chodzi mi o twoje oczy..znaczy, ty nie widzisz prawda? Jak to jest?-zapytał wciąż nieśmiale bojąc się by wypowiedzieć się jak najuprzejmiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:41 pm

- Ah... Tak. Jestem niewidoma. - uśmiechnęłam lekko - Nie zawsze byłam. Więc pamiętam jeszcze jak wiele rzeczy wygląda. Teraz... Ciemność. Jakby wieczna, bezgwiezdna noc zapadła nad światem, a ja poruszam się w nim tylko zdana na swoje zmysły i laskę... - dodałam spokojnie - Zamknij oczy i spróbuj się przejść, będziesz miał namiastkę... - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:44 pm

-Boję się że wpadne do wody-uśmiechnął się i wstał-Słuchaj..muszę już iść..wybacz-powiedział grzecznie i ukłonił się-Bywaj-dodał i ruszył w stronę drzew.
(musze lecieć :P)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Wto Cze 09, 2009 11:46 pm

(miłego)

- Bywaj... - pożegnałam demona. Po chwili samotnego rozmyślania wstałam i oddaliłam się bezszelestnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   

Powrót do góry Go down

Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 21 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21