Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 6:58 pm

-Nie, masz to mnie lgnąć - Uśmiechnął się wyjątkowo sztucznie, wreszcie zaczęła łapać o co mu chodzi..
-Jak Ci się podoba moja nowa kicia? - Skierował do upadłej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:00 pm

Wzruszyła ramionami.
- Wątpię, by ci zależało na mojej opini, więc się nie wypowiem- powiedziała krótko, zastanawiając się czy nie odlecieć i nie pozwolić im migdalić się w spokoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:03 pm

-Zapytałem więc jednak coś w tym jest - Przewrócił oczami i od znudzenia zaczął miziać swoją kicię za uchem, w końcu była jego mógł zrobić z Nią co chce kiedy, chce i gdzie chce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:03 pm

Uśmiechnęłam się do niego słodko, chciałam się odsunąć, jednak nie było mi to dane, smycz mi to uniemożliwiała.
- A może jednak byś poluźnił troszkę ten sznureczek, hmm?

Ohh tak, nie ma to jak słuchać, kiedy mówią o tobie jak o rzeczy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:06 pm

Westchnęła cicho.
- A jednak was opuszczę. Papa- pomachała im i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:09 pm

-A co mi dasz jak poluźnię? - Spojrzał na Nią chciwe uśmiechając się łobuzersko. Smycz dziwnym trafem stała się jeszcze bardziej uciążliwa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:10 pm

[Ledwo co wyjde się demon pojawia,teraz z psem od siostry wyszedłem-znowu]
Daelin ledwo panował nad sobą.Miał wielką ochotę uczynić to czego nauczyła go matka.Prawa ręka chłopca już była na rękojeści katany.Już wyciągała ją z sai (pochwa na miecz po japońsku,ale zbieżność nazw...),po czym zatrzymała się.Dae przywołał na swą twarz uśmiech oraz rzekł do nowo przybyłych.
-Ohayo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:14 pm

- A czy muszę Ci coś dawać w zamian? Ja tylko proszę, byś poluźnił trochę smycz.
Odwróciłam głowę w kierunku upadłego.
- Cześć, jestem Lea, tzn. Yoru - no tak musiałam się pomylić, ale nic dziwnego, w końcu tego imienia używałam przez 19 lat swojego życia.


(ja jak coś jestem kotołaczką, a nie demonem)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:17 pm

Pojawiłam jak zwykle odziana w długi płaszcz pomimo ciepłego popołudnia.
Rozejrzałam się, ściągnęłam płaszcz, torbę pod nim, rozpędziłam się na pomoście i wskoczyłam do jeziora. Po chwili wyłoniłam się i zaczęłam wolno podpływać do brzegu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:24 pm

-Musisz - Zauważył co chce zrobić chłopiec, na razie nie reagował bo po co. Demon w tej chwili nie miał zamiaru zaprzątywać sobie główki malcem, który powinien się z tego powodu baardzo cieszyć, kolejny dzień życia dla Niego.
-No daaj mi cooś
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:27 pm

- Hmmm... jakbyś nie zauważył, to ja nic nie posiadam... - odpowiedziałam z sarkazmem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:28 pm

-Jestem Daelin,niczyj syn.Ojca swego nie znam.
Rzekł,oraz całkowicie schował ostrze do Sai.Lekko odetchnął.Matka wpoiła mu nienawiść przed upadkiem.Nie musiał jej przecież zachowywać-bo po co?Przecież nie musiał dalej wierzyć w jej ideały,ponieważ go porzuciła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:31 pm

Wyszłam powoli z jeziora na świeżą trawę, wyciągnęłam z torby hebanową różdżkę o długości 9 cali i wyszeptałam zaklęcie. Efekt był natychmiastowy: wokół mnie powietrze zgęstniało, zawirowało i po chwili byłam sucha.
z powrotem założyłam torbę przez ramię, następnie włożyłam płaszcz i usiadłam na pomoście machając nogami. Przyglądałam się obecnym. Odchrząknęłam.
- Sai, co tam u ciebie? Afro działa? - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:33 pm

-Nic? - Zlustrował wzrokiem Jej ciało które tak bardzo kusiło.
-Masz rację, nic nie masz - Popuścił smycz odwracając się od Niej i patrząc gdzieś w dal tak jakby widział tam coś ciekawego

>Ivy ja to pisałem jako mg -,-<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:36 pm

Położyłam się na drewnianym pomoście wpatrując się w niebo. Dmuchnęłam w pasmo włosów na twarzy. Westchnęłam znudzona.

>Tak ale w temacie Dam pracę też mogłeś to zaznaczyć... Więc się nie liczy twoje MG. to było zwykłe zamówienie<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:37 pm

>Pisałem kolorkiem więc było jako mg<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:38 pm

Wzrok Daelina powrócił na toń wody.Lekko załopotał białymi skrzydłami,z czarnymi znakami oczu.Dawno nie spał.Ale demon był blisko.Miał przeraźliwą ochotę odciąć komuś głowę.I wiedział nawet komu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:38 pm

Nie zwróciłam uwagi na jego słowa. Teraz już mogłam odwrócić się całkowicie w kierunku upadłego. Uśmiechnęłam się do niego. A Sai'a ignorowałam.
- Jakto jest niczyim synem? Przecież masz chyba matke, albo miałeś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:40 pm

Pff ma szczęście że Sai ma dzisiaj humor. Ignorować go też coś! Nie do pomyślenia! Gdyby nie gapił się tak w tą nudną przestrzeń jakby tam było coś ciekawego to pewnie by się Nią teraz zajął
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:42 pm

Usiadłam prosto, spojrzałam na Saia, prychnęłam lekko.
Przeciągnęłam się patrząc w taflę jeziora, po czym klasnęłam w dłonie - płaszcz zamienił się w mleczną mgłę, która powędrowała ponad wodą i rozpłynęła się na wietrzyku.
Skupiłam się i po krótkiej chwili z pleców wyłoniły się moje śnieżnobiałe skrzydła. Kucnęłam i uniosłam się w powietrze, żeby je wyćwiczyć.
Z wyższej wysokości wszystko wydawało się dla mnie dziwne - w końcu rzadko używałam skrzydeł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:44 pm

No faktycznie, dziewczyna miała szczęście, że Sai ma dobry humor dzisiaj i wpatruje się w coś w oddali... a nie, że zajmuje się uprzykrzaniem jej życia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:49 pm

-Płeć męska,nazywa się synem swego ojca.Na przykład Syn Tobiasza i tym podobne.A płeć żeńska odwrotnie.Nazywa się córką swojej matki.Na przykład Córka Vervady.

Wyjaśnił Daelin.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:51 pm

- Aha... przepraszam nie wiedziałam, u nas zwierzołaków nie było takiego zwyczaju. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam - uśmiechnęłam się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 7:53 pm

Ni stąd ni z owąd zniknęłam pozostawiając po sobie jedno pióro, które unosiło się przez moment w powietrzu. Opadało zataczając delikatne łuki, wylądowało na głowie Saia i zamieniło się w płomień białego ognia. Gdy zniknęło końcówki włosów na czubku głowy demona lekko dymiły, lecz nie stało mu się nic poważnego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 EmptyNie Kwi 19, 2009 8:00 pm

Uniósł lekko brew. Pf jakieś napalone ptaszysko zostawiło swoje piórko na jego głowie. Jeszcze trochę i mu się mózg wyłączy, coś jakoś nie taki ten dzień jest
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 15 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 15 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: