Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:08 pm

Weszłam na cmentarz i zaczęłam się przechadzać. Spokojna, dystyngowana, chłodna. Spoglądałam na mijane nagrobki z beznamiętnym wyrazem twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:11 pm

Szła tak prosto przed siebie, lecz Wampir zagościł na jednym z niepodpisanych nagrobków. Oparł się o niego i spojrzał na upadłą.

-Czas leczy rany. -Powiedział cicho, właściwie mógł to wczoraj zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:15 pm

- Owszem. Leczy. Lecz jest to bolesne leczenie. - mruknęłam cicho mijając obojętnie wampira. - Po co przyszedłeś? - spytałam sucho patrząc na kolejne nagrobki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:17 pm

Ruszył w ślad za nią, obojętnie patrzył na nagrobki. Jakby z odrazą.

-Dotrzymać ci towarzystwa. Nie wątpię w to, że jesteś silniejsza, ale we dwoje zawsze raźniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:20 pm

>> Kora... jak to jest w końcu. Jestes królową, czy nie? <<
Pojawił sie. Widząc Korę, usmiechnal się wspominając moment poznania. Nie był on może najlepszy, no ale.. no ale mniejsza. Siadł gdzieś z boku, z daleka od nich. Od niej i od wampira. Niech sobie porozmawiają spokojnie. Nie będzie im przeszkadzał. Chociaz patrząc na Korę, to raczej nie ma ochoty na tą, czy nawet na inną rozmoe. Kolejny powód, by się nie wtrącać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:22 pm

- Rób co chcesz. - mruknęłam cicho - To publiczny cmentarz i nie mogę Ci zabronić poruszania się po nim. - westchnęłam cicho - Podobno. Ale nie zawsze. Czasami potrzebna jest samotność. - dodałam ciszej i opuściłam wzrok na ścieżkę. Podniosłam wzrok na przybyłego i skinęłam głową na przywitanie.

/mnie się nie pytaj. ja nic nie wiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:24 pm

-Zawsze możesz atakować, przecież tak bardzo nas nie lubisz. -Powiedział.

Spojrzał na Shirome, strasznie go nie lubił, ale musiał go znosić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:28 pm

>> no tak. jak zwykle. Nikt nic nie wie.
Przywitaniem należało odpowiedzieć na przywitanie, tak więc również skinąłem głową do nich.
-Witam Koro.
Nie lubić jak nie lubić. On mnie nie lubił, a ja miałem do neigo stosunek taki nutralny... Aczkolwiek... Kto mnie tam wie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:32 pm

- Owszem. Ale nie mam powodów, by atakować Ciebie. - powiedziałam spokojnie - A nie atakuję bez wyraźnej przyczyny. - westchnęłam cicho - Lecz jeśli mi ich dostarczysz, nie omieszkam zaatakować. I uprzedzam. Nie jestem delikatna. - powiedziałam cicho. Uśmiechnęłam się nieznacznie do zwierzołaka.

/wkrótce się okaże /
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:34 pm

-Nie sądzę, że jesteś. Tyle już przeżyłaś.

Zmienił się w nietoperka i odleciał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:37 pm

-Co Cię tu sprowadza Kora?
spytałem nieoczekiwanie, samemu się zaskakując się zadanym przeze mnie pytaniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:40 pm

- Za wiele. - mruknęłam cicho - Spacer. A jego, nie wiem. - machnęłam ręką w powietrzu obojętnie - Musiałam odetchnąć trochę od pracowni. - dodałam po chwili i spojrzałam na Shirome - A Ciebie?

/I masz odpowiedź.../
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:47 pm

>> właśnie widzę. <<
-Mnie? Nie wiem. Może spokój tego miejsca? Ostatnio trochę przeszedłem. A raczej pewna część mnie.
Odpowiedziałem spokojne, aczkolwiek z nutką smutku i zmartwienia w głosie.
-Ostatni raz, gdy się tu widzieliśmy, był za razem pierwszym naszym spotkaniem. I to po tym spotkaniu nie miałem koszuli.
Uśmiechnąłem się lekko, na samą myśl tego wspomnienia. jednak uśmiech był nikły i zawierał w sobei nie tylko radość, z tamtego wspomnienia ale i ból. Zarówno ze wspomnienia jak i z teraźniejszości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:54 pm

- Spokój - powtórzyłam za Shirome a następnie spojrzałam na niego - Oj. Przepraszam. Musiałam zapomnieć o tej koszuli. Pewnie gdzieś leży u mnie w komnacie lub chatce. - zamyśliłam się starając się przypomnieć sobie gdzie mogłam położyć jego koszulę. Podeszłam do niego i usiadłam obok. Chwilę przyglądałam się mu uważniej
- Coś się stało?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 5:56 pm

-Powiedzmy, że jestem rozdarty. Jedna część mnei raduje sie z tego, nad czym ubolewa druga.
Odpowiedziałem tym samym głosem, pochylłem się, patrząc w ziemie. Dalej siedząc na ławce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:00 pm

Spojrzałam na niego uważniej
- Wybacz ale niewiele rozumiem. - powiedziałam cicho - Jeśli chcesz, możesz mi się wyżalić. - dodałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:06 pm

-Jak ci pewnie wiadomo, zwierzołaki to demony, które przejęły kontrole nad ciałem magicznego zwierzęcia. No i moja ta bardziej... demoniczna część cieszy się z tego, nad czym ubolewa, moja zwierzęca część. A ubolewa, bo nad jeziorem było coś. Coś co zabijało nie zadajac ran. Zginęło kilkanaście zwierząt. W tym część mojej "zwierzęcej" rodziny.
mruknałem tylko, a pojedyńcza łza spadła mi z oka.
-No, ale nie zawracaj sobei tym głowy. ty także masz wiele zmartwień.
Nie podnosiłem wzroku. Uszka oklapnięte, a puszysty ogonek, owinął się wokół ciała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:17 pm

Przysunęłam się do niego i objęłam zwierzołaka, przytulając go do siebie.
- Przykro mi. - pogłaskałam go po głowie - Na prawdę mi przykro. - westchnęłam cicho - Mam nadzieję, że jednak wszystko się ułoży. - starałam się jakoś uspokoić Shirome - Na pewno. - głaskałam po głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:32 pm

- Ułożyć się ułoży.
Odparłem spokojnie, przytulając sie do neij nieświadomie.
- Bo musi.
Ale kto by pomyślał, że rolę się odwrócą...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:42 pm

Gładziłam go delikatnie po głowie.
- Tak.
Uśmiechnęłam się lekko. Uszy zwierzołaka były na prawdę miękkie.
- Więc teraz uśmiechnij się, jutro będzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 6:47 pm

Usmiechnalem sie tak jak prosiła. Ale nie był to raczej uśmiech o który jej chodziło. Uśmiech w którym zawarty jest także ból i smutek. Zdecydowanie nie to miało być. No ale cóż.
-Może i masz racje.
Wymruczałem cicho.
-Kto by pomyślał, że role się odwrócą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 7:00 pm

Podrapałam go delikatnie za uszami. Tak. Poznaliśmy się w dość dziwnych okolicznościach. Uśmiechnęłam się delikatnie
- Czasami i tak się zdarza. No ale nie mówmy o tym co było. Przeszłości nie zmienisz. Więc zbytnio się nią nie przejmuj - poczułam się w pewnym momencie jakbym mówiła do siebie. Sama byłam przybita przez zdarzenia przeszłości. Westchnęłam cicho i kontynuowałam - Wyciąg wnioski z przeszłości i zostaw ją za sobą. Patrz z nadzieją w przyszłość. Będzie lepiej, zobaczysz. Trzeba mieć tylko nadzieję. - uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 7:08 pm

-mhm. - mruknalem tylko. Kiedyś sam jej to mówił. - Moglibyśmy zmienić temat?
szepnąlem i już miałem zamruczeć z powodu pieszczot, ale sie powstrzymałem co dało tylko cichutki głosik, który niczego nei przypominał. ale za to zabrzmiał dosyć dziwnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 7:16 pm

- Oczywiście - uśmiechnęłam się pogodniej i puściłam Shirome, czochrając mu jeszcze grzywkę - Po za tym wszystkim co u Ciebie słychać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 EmptyPią Lut 06, 2009 7:20 pm

Dmuchnął dsobie w grzywkę, którą poczochrała mu Kora. Potem ja próbował przez chwilę ułożyć.
-Masz niepoprawnych ludzi w królestwie. Okradli mnie z miecza. I to podczas treningu. Dowiedziałem sie, ze Nina ma siostre. Obowiązki Króla są nudne. Ostatnie to jest to najważnieżniejsze.
I patrz. grzywki nie dało sie poprawić. Zmieniłem sie w wilka, potrząsłem sie porządnie i wróciłem do poprzedniej postaci. Z wyjątkiem oczu, które byłe purpurowe. Ale grzywka była na miejscu.
-A co u ciebie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 8 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: