Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 8:47 pm

Zmaterializował się na wysokiej kolumnie ozdobnej, samotnie stojącej gdzieś w centrum cmentarza. Śmiał się bez powodu, ale po chwili się uspokoił. Ostatnio czuł się już lepiej, widać przeprosiny zniosły ciężar z jego biednego serca, która jednak posiadał. Teraz już nie czuł się niczemu winny, chyba że o czymś nie wiedział. Usiadł, spuszczając nogi luźno w dół
- Pięknie... - wymamrotał i popatrzył w niebo, próbując dostrzec jakieś wyjątkowej gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 8:49 pm

Zmaterializowała się z ciemnego dymu salutując niedbale.
-Wrócilam, o ile król raczył zauważyć, że zniknęłam-rzekła sucho. Ot informacja. Zaraz i tak zniknie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 8:53 pm

Pozwolił sobie odłożyć oglądanie gwiazd na drugi plan, nie wiedząc czemu Arc znów taka jest. Wzruszył ramionami, uśmiechając się mimo wszystko. Miał dobry humor, a nie chciał sobie go psuć niepotrzebnymi kłótniami.
- Wiem, że wróciłaś. Wiedziałem też o Twoim zniknięciu, trudno nie zauważyć. Wszędzie Ciebie pełno najczęściej - odpowiedział normalnie, nie miał zamiaru być dalej chodzącym ponurakiem. Zastanawiał się chwile i wypowiedział jeszcze
- A ty co taka sucha? Coś się stało? - oparł twarz na dłoni, patrząc na nią badawczo. Istmie zmienna kobieta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 8:58 pm

Na jego nieszczęście odebrała słowa o jej wszędobylskości dość negatywnie.
-Brzmiało to niemal jak sugeracja o wścibskości-zauważyła tylko, powstrzymując się od dalszych komentarzy.
Postawiła mocniej kołnierz i spojrzała w niebo. Odruchowo.
-Może to zmęczenie. A może nie lubię jak się mnie zostawia w nocy dla innej-kącik jej ust uniósł się nieznacznie. Nie brzmiało to jak wyrzut.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 9:06 pm

Wywrócił oczami, widocznie źle zrozumiała jego słowa
- Nie oto mi chodziło eh - zeskoczył zwinnie i wylądował przed nią, patrząc na nią spokojnie. Zastanawiał się o co chodziło z tą inną, przecież tamtej nocy tylko przeprosił Ninę i musiał się nią zaopiekować, bo ta o dziwo zemdlała. Słabe nerwy miała. Później obudziła się, a ten zniknął załatwić sprawy królestwa.
- Inną? Nie mam innej - powiedział nieco zfochowanym tonem, że ta uważa go za kogoś puszczającego się na prawo i lewo. Zrozumiało, że to nie jest dobre, więc tego poprzestał. Ta jedynie tak go nieco zraniła, a raczej jego dumę.
- Przepraszam, ale chyba mieć do czynienia ze mną, gdy mam lepszy humor niż z chodzącym grobem nie? - odetchnął spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 9:25 pm

Uśmiechnęła się o dziwo kojąco.
-Nie mam pojęcia. Dla mnie zawsze za młodu byłeś oschły. Więc takiego Cię najwięcej znam-powiedziała spokojnie.
-Mam nadzieję, że nie działo się nic złego jak nas nie było-skrzyżowała ręce na piersiach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 9:29 pm

Uśmiechnął się, widząc że jednak zrozumiała co i jak. Nie czułby się dobrze jakby znów ktoś go źle zrozumiał. Podszedł do niej i objął, aby przytulić od tak. Miał zachciankę, a może nieco tęsknił za jej komentarzami. Odsunął głowę, aby móc spojrzeć na jej wyraz twarzy.
- Nic szczególnego się nie działo, był jakiś bunt, ale go uspokoiłem dość szybko. Ale musiałem interweniować, żenada - mruknął ciszej
- A Tobie jak minęła podróż? - zapytał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 9:34 pm

Zmrużyła oczy słysząc o buncie.
-I jeszcze marudzisz, że interweniować musiałeś?-mruknęła oburzona i potrząsnęła jasnymi włosami. Podniosła głowę, by spojrzeć na jego twarz.
-Dość dobrze, choć nienawidzę podróżować o tej porze roku. Chłód mi nie służy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 9:46 pm

Czuł się jak zbity pies, ale w pozytywnym sensie.
- Ale... ale... musiałem, anie z własnej woli - powiedział broniąc się przez oskarżeniem królowej, a dokładniej Arc. Przysłuchiwał się jej słowom
- Mhm, rozumiem. Prawda, powinnaś w ciepłym siedzieć - zaśmiał się cicho i poprawił ruchem ręki jej opadającą grzywkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 10:14 pm

-Już widzę, jak siedzę w ciepłym-naburmuszyła się lekko.
-Teraz ciągle trzeba będzie coś robić. No cóż nie będziemy narzekać na brak zajęć-uśmiechnęła się lekko.
-Ah i jeszcze jedno. Kiedyś pewna elfka miała namalować nasze portrety ale zaginęła. Teraz mamy Morię, więc jej możemy to zlecić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 10:24 pm

- Wiem, Calipso - odpowiedział po chwili zastanowienia, dawno znikła i nie miał z nią kontaktu.
- Będzie trzeba ją poprosić, nie widzę większego problemu - odpowiedział nieco radośnie. On i portret na ścianie. Tylko, żeby nie popadł w samouwielbienie. Rozbawiony patrzył na nią, słuchając uważnie tego co mówi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 10:58 pm

Dmuchnęła mu w grzywkę i zamyśliła się.
-Nie będzie takiej szansy. Mój portret będzie wisiał obok, więc nie masz szans-zaśmiała się cicho. Spojrzała w jego jasne tęczkówki.
-I jeszcze Thomasowi trzeba zrobić i Shadow.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 11:27 pm

- Oj, jeżeli Twój portret będzie obok to podziwiać i Twoją osobę będą musieli, a jest co - powiedział nieco zaczepnie, ale jednie pocałował ją w czoło i objął pewniej.
- Prawda, należy im się również. Zasłużyli sobie, um - mruknął ciszej, nieco go zabolało w boku, ale to chyba normalne przy takich wspomnieniach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 11:34 pm

Spojrzała z ciekawością na jego twarz. Po chwili zmrużyła nieco żółte oczy i objęła go czule.
-Wybacz-powiedziała tylko ciszej. - O tyle dobrze, że oboje zniknęli, ale żyją. Jak myślisz...powinnam mieć tu grób? W końcu umarłam-stwierdziła rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptyWto Sty 27, 2009 11:46 pm

Pocałował ją w główkę nieco czule, martwił się o nią. Głupi był, ale cóż poradzić.
- Nic się nie stało - odpowiedział, mając twarz we włosach dziewczyny
- Nieee, Twoje miejsce jest tutaj, wśród żywych. Dlatego nie ma tu Twojego nagrobka - powiedział ciszej, nie chcąc kogoś tracić, ale najważniejsze było to, że była królową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 12:03 am

Mruknęła z oburzeniem.
-Ale umarłam. Chcę nagrobek. Nie. Chcę mauzoleum-odparła rozmażona.
-Duże z durowego marmuru z dziwnymi rzeźbami-stwierdziła jak rozkapryszone dziecko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 12:16 am

Parsknął śmiechem
- Wymagając jesteś jak na osobę, która miała być martwą - uśmiechnął się rozbawiony i poczochrał ją po głowie
- Jakby mi mieli budować to by im materiału nie starczyło - rozmarzył się, nieco samolubny ale cóż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 12:19 am

-Od tego jest magia, mój drogi-stwierdziła rozbawiona.
-W ogóle chciałabym zrobić jakiś bankiet dla wszystkich upadłych. Aww upadłych. Dla wszystkich. Brakuje mi tego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 12:33 am

- Pamiętam jak byłem mały, kąsałem wszystkich swoim kiełkami na takich bankietach. Zabawnie było - uśmiechnął się rozbawiony, zapominając o tym że był głodny. Przytulił się do niej.
- Wszędzie magia, nie odłączony element naszego życia - odparł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 12:41 am

Przytuliła go do siebie i pogładziła po niebieskawych włosach.
-Owszem. Ale ile ułatwia-stwierdziła zadowolona.
-My się z nią rodzimy, biedni ludzie próbują ją praktykować. A jak coś im się wreszcie uda, to palą takich na stosach-zauważyła ze złośliwą radością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 1:09 am

- Jesteś złośliwa moja droga, ich życie... trochę ciekawe, czasami - powiedział nieco ostentacyjnie, zmęczony trochę, ale nie odczuwał tego.
- W ogóle, ludzkie ciała się przynajmniej nam na coś przydają. Nie ma co narzekać - przeczesał delikatnie włosy upadłej, 'przygarniając' ją w swoje ramiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 1:25 am

-Nie jestem złośliwa, stwierdzam fakt-powiedziała z lekkim uśmiechem, opierając głowę na jego torsie. Była również nieco zmęczona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 1:48 am

- Wiem, wiem... odprowadzić Cię do dworku? - zapytał istnie teoretycznie, nie chciał się niepotrzebnie wpraszać na noc. Później znów by miała przez niego taki zły humor.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 1:49 am

-Możesz odprowadzić-odparła z wdzięcznością. Była zmęczona. Napije się w domu jeszcze kawy i będzie szykowała do snu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 EmptySro Sty 28, 2009 1:59 am

Wziął dziewczynę pod rękę i odszedł z nią wolnym krokiem z cmentarza w kierunku jej dworku.

// piszesz pierwsza o!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 7 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: