Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:48 am

-Ale najgorsze jest to, że jak tylko próbuję odejść... Nie mogę. Nie wiem dlaczego, zwyczajnie nie mogę.
Spojrzał na niebo. Jego ukochany widok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:53 am

- Zbyt bardzo się do niego przywiązałeś.
Pieszczotliwie potargał mu włosy i bardziej przytulił do siebie skrzydłami pełnymi czarnych piór.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:55 am

-Nie wiem...
Usiadł mu okrakiem na udach, bo tak wygodniej, i spojrzał w jego oczy. Wzrok miał jak by zmieszany czy tez zawiedziony... Coś mierzące się obok tych emocji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:58 am

Popatrzył na niego ze smutkiem. Co się z nim działo? Normalny Shin okazałby zwierzakowi więcej pogardy i ignorancji. Co się z nim stało? Upadły nie chciał nawet znać odpowiedzi na te pytania. Nie interesowały go.
- Nie wiem co ci powiedziec...- mruknął też patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:01 am

Ciemne niebo... Zła aura dookoła krążąca po cmentarzu. Nagrobki. Nie oparł się chwili i delikatnie go cmoknął w usta. Mrużąc powieki do polowy. Nie był do końca pewny tego co robi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:04 am

Lekko się zarumienił. Zaskoczył go ten ruch kotołaka. Ale Shin nie czuł w tym momencie żadnych negatywnych uczuć. To było całkiem przyjemne. Jednak on nie zrobił najmniejszego kroku... Nie chciał przestraszyć Du.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:07 am

Nie wiedział za bardzo jak zareagować. Czy to było dobre, czy złe? Odsunąl się i schowął twarz w dloniach, aby ukryć to że cały pokrył się rumiencami. Odsunął się że niemal zlecial mu z kolan. Może i było by to lepsze.
-Przepraszam...
Miauknąl zmieszany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:11 am

- Nie masz za co przepraszać.
Jedną ręką przytrzymał go, żeby nie spadł, a drugą odsunął jego dłoń od twarzy. Uśmiechnął się słodko patrząc na rumieńce Du i też lekko go pocałował.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:13 am

Przymknął oczka czując jego usta. Jedną dłoń oparł mu na klatce, druga wplótł we włosy Anioła. Czerpal z pocałunku ile sie dało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:16 am

Mimo, że to był delikatny pocałunek z chwilą stawał się coraz bardziej namiętny. Jedną dłoń połozył na jego opartej na piersi SHina, jak to zrobił niedawno w komnacie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:18 am

W końcu wbił język miedzy jego wargi i zaczął się z nim bawić, drażnil podniebienie i łaskotał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:21 am

Rozchylił usta czując jego język i mocniej go do siebie przytulił coraz namiętniej go całując. Zamknął oczy całkowicie oddając się chwili rozkoszy.


Ostatnio zmieniony przez Shin dnia Czw Mar 19, 2009 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:23 am

Dłonią którą trzymał na glowie Shina, zjechał na plecy. Zachaczając o ciepłą szyję. Mruczał. Korzystał póki mógł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:27 am

Ostrożnie wsunął dłoń pod jego koszulkę kładąc ją na ciepłych plecach i szybkimi ruchami pieścił jego język swoim. Okrył ich skrzydłami, tak, że widzieli tylko siebie i niebo. Tak mógł im zapewnić odrobinę prywatności... tak na wszelki wypadek.


Ostatnio zmieniony przez Shin dnia Czw Mar 19, 2009 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:32 am

Przerwał pocałunek. Patrzał nieprzytomnym wzrokiem na Upadłego. Mruczał... Ale i tak miał lodowate plecy.
-Tak chyba nie powinno być...
Zaczął pruszyć śnieg.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:34 am

- Przepraszam...- mruknął odgarniają swoje włosy z twarzy w geście zmieszania- poniosło mnie.
Zabrał rękę i zwolnił przytulający Du uścisk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:37 am

-To nie twoja wina... Ja zacząłem. Ale zresztą pi******ć to.
Pocałował go jakże namiętnie, ale jakże krótko. Śnieg si nasilil, otoczyl dzieciaka tak gęsto że nie było go widać. Najpierw mógł poczuc jak coś mu zniklo z kolan. Nastepnie wiatr rozwiał śnieg i po Du nie bylo najmniejszego śladu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 1:38 am

Uśmiechnął się dotykając palcami swoich ust, po czym zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:03 pm

Śnieg pojawił się, a rozwiewajac ukazał dwójkę zwierzołaków. Stali obok ławki. Dzieciak niemal natychmiast siadł na ławce i zaczął się wpatrywac w gwiazdy...
-A tak po za tym, mam na imię Dulce, Dulce deSharlotte.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:08 pm

Rozejrzałem się memłając w rączkach brzeg bluzy. Gdy Dulce się przedstawił dopiero zorientowałem się, że przecież nie znamy swoich imion. Spojrzałem na niego i skinąłem główką.
-Ja jestem Danny...Frey.-odparłem zaraz, nie przestając gnieść materiału. -Miło mi-wymruczałem i machnąłem wesoło ogonem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:10 pm

-Dlaczego jestes taki spięty?
To było widać, czuć i słychac na kilometry. A otwarta natura Du kazała mu się zabytac prosto z mostu o ta sprawę.
-Siadaj...
Przymknła na chwilę oczka rozkoszując się chlodnym wiatrem który rozbijał sie na jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:12 pm

Przyleciał na cmentarz. Od wczoraj polubił to miejsce. Usiadł na posągu tym samym co dzień wcześniej i spokojnie skinął głową do zwierzołaków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:14 pm

-Nie wiem-przyznałem cicho i usiadłem obok chłopaka. Westchnąłem cicho, odchylając głowę i badając wzrokiem niebo. Zielone oczka błądziły po gwiazdach, podziwiając ich blask.
-Chyba reaguje tak na nowe otoczenie i osoby...na nieznane.-dodałem powoli. Oderwałem wzrok od nieba, by spojrzeć na przybyłego. Odwzajemniłem jego gest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:14 pm

>Dusiu -.- Ty jesteś UKE a On jeszcze większym UKE! To do siebie nie pasuje!<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:17 pm

(ignor :3)

Pomachał do Shina radośnie. Po czym spojrzał znów na Danny'ego.
-Zbyt się stresujesz... Nie ma czym.
Liznął go w policzek. Po czym położył się na ławce kładąc glowę na kolana zwierzołaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 14 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: