Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 7:26 pm

Zachichotałam cicho, dopiero zauważając L'a - Tatuś <3 - Wyszczerzyłam się i pacnełam go różowym i puchatym jaśkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 8:58 pm

Komnata wróciła do swojego poprzedniego wyglądu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:18 pm

Zrobiłam smutną minke i zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:19 pm

Ocknął się w błogim nastroju, ale gdy otworzył oczy i nie zobaczył nic z tego co przedtem widział zniknął z głośnym prychnięciem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:20 pm

(L, Sai znowu mnie ukarze ;< litości! xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:37 pm

Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyPią Lut 13, 2009 2:33 am

Pojawił się spowrotem na łóżku. Głowę miał skierowaną ku sufitowi, oczy otwarte. Nie spał, nie miał zamiaru, myślał? Może...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyPią Lut 13, 2009 3:30 am

(Saiuuu, nie myśl, bo to boli ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptyPią Lut 13, 2009 7:27 pm

Znikł ;x
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 14, 2009 2:42 am

I znów tutaj. Pojawił się na łóżku. Położył się i jedynie gapił w sufit
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:31 am

(Sai zapomniałeś chyba zniknąć xp)
Pojawiłam się z Wrathem - Jak ci się podona moja nowa komnata? - Skłoniłam się teartalnie i zachichotałam. Co mnie obchodziło, że to komnata Saia? Dziś to noclegownia dla ubogich ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:33 am

- Hmm... Skąś ją kojarze.. - zamyślił się - W ogóle to gratulejszon królowo - wystawił jej język i usiadł na łóżku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:41 am

- Nie jestem! - Złapałam jakąś dużą poduszke i zasłoniłam się nią. Zastanawiałam się skąd on może wiedzieć. W końcu tam był tylko Sai i Reno, może się nie rozniesie? - Kojarzysz? Nieeee, wydaje ci się pewnie.. - Zachichotałam rozglądając się po komnacie za poduszką, spod której wystawały tylko moje nogi i falbany czerwonej sukienki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:48 am

* Usiadł jej na kolankach i wtulił się w podusie*
- Mrrr - zamruczał słodko po czym zachichotał - To komnata Sai'a - stwierdził czując jego zapach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:52 am

Na słowa o Saiu skrzywiłam się - Oł, bleee! - Wstałam z łóżka i otrzepałam się. Przez przypadek zrzuciłam Wratha, jednak spadł na łóżko - Saia? - Zachichotałam - No ale i tak tu śpimy - Wytknęłam mu język i rzuciłam sie na łożko obok niego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 1:56 am

- Ale ja nie cem spac - mruknął i liznął ją w policzek - A on nas nie skrzywdzi?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:01 am

- Nieeeetam.. Jest królem i musi dbać o swoich poddanych - Zaśmiałam się i położyłam na nim głowę - A, że my jesteśmy biedota, to musi nam przytułek wypozyczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:04 am

- Dla bezdoomnyyych - zachichotał i pogłaskał ją po głowie - Ale trzeba przyznać że łóżko ma wygodne... - dodał i zamruczał cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:08 am

- No, chyba jest na 3 miejscu, w moim rankingu łóżek - Nagle złapałam go za udo - Peszy cie to? - Wybuchnęłam śmiechem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:12 am

- Nieee - uśmiechnął się niewinnie - A które na pierwszym?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:15 am

Przeniosłam rękę troche wyzej - Peszy cie to? - Uśmiechnęłam się diabolicznie - Na pierwszym, to jest moje - Wytknęłam mu język - O właśnie. A na twoim już spałam?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:18 am

Pojawił się lewitując nad łóżkiem. Dłonie miał zaciśnięte w pięści a że był w cieniu to widać było tylko jego krwistokriożerczeakuku oczy. Dyszał ciężko a z nosa to mu para normalnie wylatywała i ciekłą też no!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:20 am

- Niiieee - zachichotał - Mam! Ja mam komnaatee! i nie spaaałaaaś xD - spojrzał do góry - Nie wiem czy zauważyłaś ale lewituje nad nami jakiś byk... Czerwone oczy... Dym z nosa - zachichotał i pomachał do Sai'a
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:23 am

Złapałam Saia za nadgarstek i już po chwili znalazł się w pozycji leżącej obok nas - Nie bój sie Wrath, to nie byk, to tylko rozwścieczony demon, czyli nic nam nie grozi - Pogłaskałam Wratha po policzku i zachichotałam - No wyżej to cie już nie będe macać xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 EmptySob Lut 21, 2009 2:24 am

Zamachnął się i wyrzucił Aki przez okno a Wratha przybił do łóżka i zaczął namiętnie całować po szyi xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 23 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: