Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptySob Gru 27, 2008 8:40 pm

Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptySob Gru 27, 2008 8:51 pm

Wrócił na miejsce i czekał grzeczniutko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptySob Gru 27, 2008 9:01 pm

(pies ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:01 am

(Sai, na co czekasz? x>)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:02 am

>Akurat jak idę się myć ;< Na moją ukochaną a na kogo x* Może wejdzie przez okno jak na Ninję przystało, albo rzuciła na niego genjutsu OO <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:10 am

(rzucenie genjutsu jest niesamowicie kuszące, ale niestety nie umiem ;< ale poczekasz sobie, poczekasz ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:21 am

> ;< <

Znów przysnął, coraz bardziej się obawiał że to wszystko było jednym, złudnym snem..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:24 am

(buha ;*)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 12:30 am

Opuścił swój iście królewski, złotawy wzrok w dół, płatki róż otuliły jego ciało po czym zapadły się do środka, lecz demona już tam nie było
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 7:12 am

Demon pojawił sie pod kołdrą i dalej smacznie spał. o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 3:12 pm

Obudził się i już
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 3:51 pm

Pojawiła się siedząc na parapecie oparta plecami o szybę. Podciągnęła kolana pod brodę i objęła je rękoma.
- Ciesz się, że cię nie zostawiłam na polanie, bo byś zamarzł - mruknęła cicho patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 3:54 pm

-Wolałbym zamarznąć.. - Patrzył gdzieś przed siebie tępym wzrokiem
-Dlaczego nie odeszłaś od razu? Dlaczego dałaś mi złudne nadzieje a potem porzuciłaś jak parę rękawiczek? - Wyraz twarzy był obojętny, wzrok ślepy gapił się na coś
-Myślałem że nie chcesz abym cierpiał - Mruknął ciszej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 3:57 pm

- Odesłałam cię do komnaty, bo nie chciałam, żebyś zamarzł - mruknęła zeskakując z parapetu - Ale skoro chcesz, żebym cię zostawiła to już się robi, królu - skłoniła się przesadnie i ruszyła w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 3:59 pm

Pojawił się za Nią wtulając się w Jej plecy
-Dlaczego.. - Szepnął cicho, nie chciał aby odeszła, nie teraz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:01 pm

- Bo nie jestem tak wredną s*ką za jaką mnie masz - odparła sucho. Ona w jak najlepszych intencjach wysyła go do ciepłego łoża, a on jeszcze robi jej wyrzuty? Coś tu jest nie halo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:03 pm

-Wiem co było ostatniej nocy, lecz chyba nie mam prawa być zazdrosnym - Pogładzil wierzchem dłoni miejsce ukłucia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:09 pm

Skąd on to cholera wszystko wiedział.
- Nic nie było - powiedziała - Ramz chciał się posilić i przy okazji wspominaliśmy stare czasy - mruknęła. - Masz prawo, ja ci niczego zabraniać nie będę. Przynajmniej jeśli chodzi o uczucia i odczucia. Nie ja od tego jestem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:12 pm

<Nina Sai zna mnie, a wiesz, że montowałem wszędzie kameryy xpp>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:12 pm

Tym razem pogłaskał Jej szyję wewnętrzną stroną dłoni
-Szkoda.. A miało być tak zabawnie - Wyszczerzył się i brutalnie przejechał dłonią po jej szyi, pazurami w dół. Zdrapał parę warstw naskórka powodując cholerny ból
-Uch, jak ja się już dawno w to nie bawiłem - Co to? Wszystkie uczucia przeminęły? A może nie było ich od samego początku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:16 pm

- Wiedziałam - mruknęła tylko krzywiąc się z bólu. Tak się poniżać dla zabawy. Ten demon miał coś z głową. - Powinieneś się leczyć - jeśli liczył, że ją to zaboli lub zasmuci to się przeliczył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:18 pm

-Miałem to ciągnąć dalej lecz nagle plany zepsuły wszystko, ciesz się że jeszcze żyjesz, normalnie zabijam ofiary po pełnej zabawie, lub one same się zabijają - Może, lecz to go bawiło. Szkoda tylko że nie mógł tego przeciągnąć do końca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:22 pm

Odwróciła się do niego przodem.
- Och, trzeba było - zmróżyła oczy. Czy naprawdę jeszcze niezauważył, że ona się go nigdy nie bała? - A może taką masz reakcję na odtrącenie, hm? - pogłaskała go po policzku wbijając w niego paznokcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:23 pm

-Odtrącenie? Nie można być odtrąconym jeżeli nigdy się o coś nie starało - Wyszczerz nie znikał a krew słodko sobie spływała po jego policzku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 EmptyNie Gru 28, 2008 4:25 pm

(a zrób coś Ninie to wykastruję ciebie i Urcana ;x geje durne)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 9 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: