Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyNie Lis 23, 2008 10:31 pm

Po dłuższym czasie wpatrywania się w księżyc i gwiazdy, postanowił ruszyć się z tego miejsca. Chociaż to był taki niesamowity widok... Odszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:48 pm

Przywlókł się. Siadł będąc zanurzony do połowy w wodzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:50 pm

Przyszła wolno mażąc coś na kartce.
Zauważyła brata i podeszła do niego od tyłu i popchnęła do wody
-Hej braciszku- powiedziała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:53 pm

Zadyndał lekko...
- Miło cię widzieć siostrzyczko.
Położył się w bok, po czym obrócił na plecy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:55 pm

Spojrzała na niego
-Coś taki bez humoru ?? Mam fajny obrazek chcesz zobaczyć??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:56 pm

Pojawiła się w chmurze dymu ksztysząc się i kaszląc. Po chwili spojrzała na nich. Za uwarzyła potencjalny cel, aby się przysłóżyć dla królestwa... Oczka jej się zaswieciły na widok upadłej. Mimo to, nie dała po sobie poznać nic, między innymi dlatego że stała kilka metrów za nimi. Zaczęła coś grzebać w torbie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 8:57 pm

- Głupie pytanie... Pewnie, że chce.
Powoli odpływam... Ale nie zwracam na to najmniejszej uwagi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:11 pm

Aż tu trzask... Rzuciła w Shirome jakimś pustym flakonikiem. Po chwili wielka chmura dymu ją otoczyła i wsiąkła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:14 pm

Zanurkował unikając flakoniku, po chwili się wynurzając.
- jak sie spało?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:17 pm

Wstała wyjęła wachlarz i szybko wydmuchała dym, po czym owinęła znienacka agresywną zwierzołaczkę magicznym płótnem tak by zaciśnięty materiał nie mógł być przecięty
-Czego chcesz ?? masz coś do mojego brata??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:19 pm

-Taa... ma coś do mnei.. A ja chyba nawet wiem co
Mimowolny uśmiech
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:27 pm

-Jeśli masz coś do niego to radze ci uważać bo ja nie lubię jak się męczy mojego brata-
Powiedziała do futrzanej i spojrzała na Shirome
- Co chce od ciebie ta dziewczyna i czemu rzuca w ciebie mikstury??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:39 pm

- A bo ja wiem... chyba się na mnei lekko wkurzyła...
mruknąłem obojętnie dalej odpływając...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:49 pm

- To co ty robisz jak mnie nie ma ..
spytała wyraźnie zaniepokojona z myślą na ustach 'mój brat to gwałciciel, zboczeniec a może nawet pedofil'...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:51 pm

- Przyszedłem. Usiadłem na cmentarzu i zacząłem liczyć gwiazdy. A ta się wkurzyła, że ją ignorowałem. To wszystko...
Odpłynąłem trochę za daleko, wiec powoli zacząłem podpływac...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 9:54 pm

-Oj braciszku masz nienormalnych znajomych
powiedziałam i zaczęłam malować obrazek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 10:00 pm

Podpłynąłem.
-Czyli norma. Chociaż ja bym nie nazwał tego na razie znajomością.
mruknąłem, siadając...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptyWto Lis 25, 2008 10:40 pm

Moria lekko się uśmiechnęła
-A czym?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 8:36 pm

Pojawiłem się na brzegu jeziora z rękoma w keiszeni. Nie miałem sił na rozmawianie z kimś dla tego stałem tak samotnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:00 pm

Pojawiłam się za Thomem, plecami opierając o jego plecy. Opuściłam głowę uśmiechając się lekko
- Witaj kochany... - powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:02 pm

Uśmiechnąłem się delikatnie wsadzając ręce do kieszeni.
- Cześć żonko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:08 pm

Uśmiechnęłam się pogodniej
- Dawno Cię nie widziałam... Gdzie się podziewałeś? - spytałam zatroskana. Przymknęłam oczy, ciesząc się ciepłem bijącym od jego ciała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:09 pm

- Tu... może nawet i tam. - Powiedział pół żartem pół serio uśmiechając się deliaktnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:14 pm

- Komnaty są takie puste i zimne bez Ciebie. - westchnęłam cicho - Tęskniłam. - obróciłam się do Thoma i przeszłam by być twarzą w twarz z nim i spojrzeć mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 EmptySro Lis 26, 2008 9:16 pm

Spojrzał jej w oczy z uśmiechem.
- Wreszcie ta słodka minka. - Uśmiechnąłem się kładąc jej rękę na szyi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 14 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: