Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
AutorWiadomość
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:09 pm

-Nie.
Mruknęła nie otwierając oczu. Była najwidoczniej zła. Na kogo? Na co? Nigdy nie można było się domyślić. Przygryzła dolną wargę i mocniej objęła kolana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:13 pm

- Co jest nie tak?
Spytałem po prostu, nie widząc sensu, żeby ją jakoś podchodzić
Chcąc nie chcąc musiałem zdjąć bluzę, co znaczyło tyle, że było widać moje uszy. Ogonem zacząłem ruszać delikatnie w powietrzu, nie mogąc znaleźć mu zajęcia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:15 pm

Pojawił się tuż za Hiroshim, prawą dłonią złapał jego ogonek. Teraz miał zajęcie.
- Bu. - Szepnął mu do ucha.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:19 pm

Wstała szybko widząc demona i zarzuciła na siebie czarną część ubioru. No cóż jeszcze mokrą.
-Mogę o coś spytać?
Skierowała swoje pytanie do Reno spoglądając na ogon zwierzołaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:22 pm

-Znamy się?
Spytał od tak, wbijając mu szpony w buta, tak by poczuł zimny i mokry metal między palcami u prawej nogi, jednak cały czas mam je założone na ręce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:24 pm

- Jeśli musisz. - Oblizał się ignorując wampirzyce. Wpatrywał się w zwierzołaka. Miał go tak blisko siebie. Przejechał delikatnie palcem po jego gładkiej szyjce. Nie zwrócił uwagi na poczynania Hiroshiego. Mógł nie wiedzieć, że sa chwile w których demon kocha ból.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:26 pm

-Znamy sie?
Powtórzyłem pytanie, jakoś niezbyt mi się podobał ten nowy koleżka.
- I mógłbyś puścić?
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:30 pm

-A właściwie.
Mruknęła i zawiązując sznurki gorsetu machnęła ręką do zwierzołaka.
-To ja będę już uciekać.
Powiedziała jeszcze gładząc jeszcze strój i zniknęła w głębi nocy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:34 pm

- A musimy? - Uśmiechnął się podstępnie, zaciskając dłoń na ogonie. Nie miał zamiaru go puszczać. - Twoja kobieta stchórzyła, hym. - Łańcuchy powoli wdarły się pod ubranie Hiroshiego, kneblując i uniemożliwiając mu ucieczkę. - Poddasz się dobrowolnie? Czy będziemy marnować czas na ten zbędny cyrk? - Ziewnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:50 pm

Poczułem łańcuchy. Stwierdziłem, że sytuacja jest chyba beznajdziejna. Jednak może nie całkiem. Zmienił się, a jego ogon, jak był w dłoni Reno, tak go teraz nie było. Wzbiłem się pod postacią małej kulki kawałek w powietrze, tak na wysokośc głowy, po czym będąc wolnym znowu zmieniłem sie w siebie. Spadając niedaleko Reno, odskakując od niego. Mając swoje szpony w ręku.
- Chyba cię nie polubie.

// em... idź się pobaw z akumu, czy z innym demonem co?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:54 pm

[Nie możesz wyrwać się z łańcuchów mój drogi. To jest porwanie, nie walka ;p a ja jakby nie było, jestem silniejszy.]
Uśmiechnął się kpiąco.
- Chyba się nie zrozumieliśmy. - Przymknął oczy, a łańcuchy znów oplotły zwierzołaka. - Eh. - Westchnął zrezygnowany. - Jesteś bez szans, poddasz się czy chcesz ciągnąc tą i tak beznadziejną sytuacje? - Był lekko znudzony całą sytuacją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:56 pm

// przeszkadza ci to? i tak musi być te pięc postów. minimum. Więc co za różnica czy sie pobawisz przez chwilę w kotka i myszkę co?
- Ja się tak nie bawię.
mruknąłem lekko zrezygnowany
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 7:59 pm

[rilax, podpadłes mi.]
Pociągnął za łańcuch, chcąc mieć bliżej swoją ofiarę.
- Mnie też to nie bardzo odpowiada. W sumie i tak nic za Ciebie nie dostanę. - Z nudów pociągał łańcuchami, robiąc z Hiroshiego marionetkę. I tak nie miał nic lepszego do roboty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 8:03 pm

// podpadłem ci?

Latałem jak głupi w tą i we wtą, według woli Reno, który pociągał za sznurki. W końcu jednak udało mi się wbić moje szpony w ziemie, jednak z powodu iż był to piasek nic to ne dalo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 8:08 pm

[Ta, swoją niesubordynacją. Ale chyba nie muszę się z niczego tłumaczyć, prawda? ;] ]
Zabawa zaczęła sprawiać mu przyjemność. Bawiłby się tak dłużej, ale lochy wzywały. Nawet tu słyszał ich błagalny ton 'Dajcie gooo'. Także Reno zacisnął mocniej łańcuchy i znikł wraz ze swoją marionetką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptyPon Gru 01, 2008 8:10 pm

// ja bym jednak poprosił ;D
no i znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:11 pm

Przyszedł. Nie wyspał się. Podszedł do brzegu. Po czym dotknął czubkiem buta taflę wody... A właściwie cieniutką warstwę lodu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:31 pm

Pojawiła się z cichym pyknięciem, od razu dochodząc do wniosku, że jest troche zimno. Uśmiechnęła się drwiąco, na widok znajomej gęby futrzaka.
- Znudziła Cię nasza gościna? - spytała z drwiną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:33 pm

-Gościna... Lepiej pod szlifujcie zasady Savoir Vivre.
Zaczął padać śnieg i temperatura spadła. Jak zwykle, nieświadomy nawet tego dzieciak. Nie raczył ją obdażyć swoim spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:35 pm

Przyszła, po drodze tłumiąc ziewnięcie. Cóż, w końcu nawet wampiry winny odpoczywać. Rozejrzała się i zbliżyła do rozmawiających. Dulce już znała, eks-książę, bo niewolnika raczej nie miała zamiaru tytułować inaczej.
Sięgnęła pod płaszcz i dobyła łańcucha. Ot, zarzuciła na obecną tu demonkę. Praca, to praca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:36 pm

No i pojawił się Saiuś, pogroził paluszkiem i wyciągnął katanę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:38 pm

No i pojawił sie Renuś, pogroził paluszkiem i wyciagnął... em. Ciasteczko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:38 pm

- "To lochy, a nie hotel" - zacytowała Reno, jakby po raz kolejny ten zwrot miał rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie ich gościny.
- Już nie bądź taki delikatny - mruknęła, ani na chwilę nie spuszczając go z oczu.
Z niewiadomych bliżej przyczyn jego postać niezmiernie ją bawiła.
Zdezorientowana zerknęła na wampirzycę.


Ostatnio zmieniony przez Silyenne dnia Sob Gru 20, 2008 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:39 pm

- Ja tutaj pracuję - żąchnęła się.
Widząc, że jednak z tym drugim za lekko nie będzie, zabrała swoją zabaweczkę. Pokazała Sai' owi język.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 EmptySob Gru 20, 2008 9:41 pm

-Porwałbym Cię, lecz z niewiadomych mi przyczyn, chyba bym miał potem kłopoty (Nie bije się swoich dzieci! Nawet jeżeli nie są jeszcze Waszymi dziećmi!!) - Tu jakoś dziwnym trafem spojrzał na Reno
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 17 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: