Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:10 am

Zaśmiała się widząc kąpiącego się demona. Rozbawiona spojrzała w niebo, chichocząc jeszcze w duchu. Pogłaskała wilczycę przy swym boku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:13 am

Lakota poruszył się w jego kieszeni czyniąc swego pana niewidocznym. Rzucił kamykiem w upadłą. Zatkał usta dłońmi, by nie wydać z siebie żadnego dzwięku.


Ostatnio zmieniony przez Reno dnia Pią Paź 31, 2008 12:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:15 am

Nie zwróciła najmniejszej uwagi, na wymierzony przez coś/kogoś kamień. Rozejrzała się, by określić skąd to coś do niej przyleciało.
*Niech ja złapię gnojka to mu uszy poodrywam
*- mruknęła pod nosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:17 am

Wrócił do siebie i legł po turecku na ziemi, wzdychał ciężko patrząc dokładnie na niewidzialnego demona, a później na upadłą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:20 am

[Ramzes, nie badz podłą szują xd chodziaż poudawaj, że mnie nie widzisz xd]
Rzucił kamieniem w skrzydlatego. I tak i tak go widział, więc mógł pozwolić sobie na więcej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:22 am

Zaśmiała się do siebie, a potem zerwała źdźbło trawy nad którym zaczęła się znęcać. I następne źdźbło, które zaczęła obrywać w palcach... A do tego mały zaciesz...
Aiko zaczęło się trochę nudzić i zaczęła chodzić w kółko. Od drzewa, do drzewa, obwąchując wszystko co się da.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:26 am

Upadły był w humorze depresyjnym, objął kontrolę nad demonem. Ten niewidzialny *demon* przeczłapał się za upadłą. Rozebrał się do naga i rzucił się na upadłą.
Oddał mu po tym kontrole, jak na niej leżał niewidzialny...
> teraz to masz za szuję ;< przecież udawałem... chyba Oo <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:28 am

Pojawił się atakując Ramzesa, leciał prosto z góry z kataną w ręku - Wyżyj się! - Ryczał podczas ataku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:29 am

(Jak on na mnie leży, skoro jestem oparta o drzewo? xD
Lezy na mnie nagi demon.. wow xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:30 am

Chciał wykorzystać tę chwilę do celów własnych, ale pomyslał sobie, że upadły chce mieć jego potomków w swoim królestwie więc opanował się. Nie mógł przecież z byle kim. Wstał i ubrał się.
- Masz depresje? - Rzucił opiekuńczym tonem w stronę upadłego. - Poradziłbym Ci coś, gdybys był smiertelny. - Zaśmiał się i wlazł na drzewo. Zerknął na Sai'a mrużąc oczy. Ah, ta milość.
[Fajne XD ale wolałbym na Ciebie ;>~~]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:32 am

> Ale się na Ciebie rzucił = przewrócił się. Trochę wyobraźni ;< <

Znikł

// spadać muszę, jutro Sai zrobimy Star Wars O.o"... Tak, tak Reno. Też wolałbym na mnie, ale etyka zabrania xd Cya i miłej nocy ;>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:34 am

Rozpłakał się i znikł. A chciał gwiezdne wojny.

[ ;* Sai, rycerzu! xd Ramz, i tak Cię wykorzystam :D]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:35 am

Wbił się w ziemię wytłaczając ją na dziesięć metrów w głąb
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 12:37 am

Pozbierała się i opanowała to coś dziwnego. Wstała i otrzepała się. Poszła sobie gdzieś... Nie wiadomo gdzie.
[Nie ma mnie tu ;p]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptyPią Paź 31, 2008 1:04 am

Znikł ._.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:35 pm

Przyszedł... Siadł nad brzegiem... bawiąc się wodą... I myśląc o czymś...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:44 pm

Przybiegł... Stanął na brzegu.
-Jak dostać się do piekła...
Mruknął pod nosem, usiadł i skulił nogi obejmując je ramionami. Nie widząc nikogo w tych ciemnościach nocy, łzy zaczęły napływać mu do oczu i spływać po policzkach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:47 pm

- A po co chcesz dostać się do piekła?
Odpowiedziałem pytaniem... Jednak zanim zadałem pytanie stanąłem tak, by Du nie mógł mnie od razu zobaczyć w tych ''ciemnościach''
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:49 pm

-Nie ważne...
Wiedząc że ktoś jest nieopodal otarł łzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:50 pm

- W życiu sa rzeczy ważne i nieważne... Jak powiesz, czemu chcesz się dostać do piekła... To ci może pomoge... Jeśli będzie to ważny powód....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:52 pm

-Osoba którą kocham...
Skulił się bardziej. Nie wiedział nawet w jaki sposób tam się dostać... Ale każdy możliwy sposób chyba nie będzie zły... Ból przeżyje, cierpienie też.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:55 pm

- Taaa.... Czyli norma.... Miłość... ech... Najprostszą drogą jest śmierć... Ale tej nie polecam... Bo ci nic nie da... Nie będziesz nic pamiętał...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 9:58 pm

-Ze śmierci zrezygnuję...
Mruknął. zamknął oczy. Po czym wstał dumnie.
-Trudno... Jak kocha, to wróci...
Chciał zachować już powagę, ale i tgak uszy oklapły. Był smutny.
-Dam sobie radę...
Ruszył przed siebie, przypadkiem włażąc na rozmówcę.
-Przepraszam...
Spojrzał na niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 10:02 pm

-Nie ma za co...
Wstał... otrzepał się... I siadł nad brzegiem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 EmptySro Lis 05, 2008 10:03 pm

Poszedł przed siebie zostawiając w spokoju myśliciela.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 10 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: