Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:28 am

Położył jednąrękę na jej szyi i łączył ich usta czule ciągle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:34 am

Niemalże rozpływałam się pod wpływem jego pocałunków. Tak bardzo się za nimi stęskniłam. Delikatnie dotknęłam jego karku, nie przerywając pocałunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:37 am

Dłonią głądził jej szyję. Czuł jej ciepło i czuł że ona za nim tęskniła, tak jak on za nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:44 am

Uśmiechałam się delikatnie całując go nadal. Z każdą sekundą coraz zachłanniej. Wplotłam delikatnie palce jednej ręki w jego włosy, drugą cały czas trzymałam jego dłoń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:50 am

Przywarł ją mocniej do drzewa, chciał się nią teraz nacieszyć. Oderwał sie od niej na chwilę, by po chwili znów zaatakować jej usta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 12:56 am

Nie protestowałam. Wręcz przeciwnie. Opuściłam rękę i wykonałam szybki gest, sprawiając, że moje miecze zniknęły. Następnie przesunęłam dłonią wzdłuż jego boku, od nogi po żebra, by wrócić do jego paska. Wsunęłam dłoń pod jego koszulę, dotknęłam jego boku, przesunęłam dłoń na plecy, przytulając go do siebie, jakby w obawie, że zaraz zniknie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 1:00 am

Lecz ten gest był zrozumiany jednoznacznie. Odkleił się od niej i oparł czoło o jej.
- Muszę znikać. - Szepnął cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 1:04 am

- Nie. Znowu? - szepnęłam nie otwierając oczu - Nie. Ja się nie zgadzam. Nie zostawiaj mnie znowu. - z przestrachem spojrzałam w końcu na Thoma - Kiedy wrócisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 1:06 am

- Niebawem się znów spotkamy. - Szepnął, przykładając rękę do jej ucha. W jego ręku nagle pióro z jego skrzydeł. Wsadził jej za ucho. Uśmiechnął się spokojnie i cmoknął ją w usta.
- Kocham Cię. - Znikł pojawiając się z 10 metrów nad ziemią za nią i odlatując.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 1:11 am

Odwróciłam się natychmiast by jeszcze za nim spojrzeć. Westchnęłam cicho
- Też Cię kocham. - szepnęłam uśmiechając się nikle. Dotknęłam swoich warg i zamknęłam oczy. Po chwili rozpłynęłam się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyCzw Lis 27, 2008 8:15 pm

[...]
Powoli wstał lekko zaspany i przeciągnął się unosząc dłonie do góry. Przyjmując taką pozycją bluza lekko się uniosła pokazując lekko umięśniony brzuch, grzywka przykryła oczy zakrywając ich całą postać. Powoli rozejrzał się i wyleciał z małym pośpiechem bez słowa pożegnania...
z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPią Lis 28, 2008 8:32 pm

odpływam... po chwili udaje się gdzieś daleko...
<zt>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPią Lis 28, 2008 11:10 pm

Przyszła spokojnie.
Siadła na brzegu i zaczęła malować..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptySob Lis 29, 2008 1:46 am

Zostawiła mały obraz i poszła
Brzeg Jeziora - Page 16 Newlandbyradojavorxx4
Brzeg Jeziora - Page 16 W1023
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 5:28 pm

Przyszedł, siadł na brzegu, tak by woda go nie sięgała. Patrzałem tak na środek jeziora i zastanawiałem sie nad znaczeniem pewnego słowa. Westchnąłęm.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:10 pm

Pojawiła się, dokładnie wisiała nad wodą. Rozłożone skrzydła pozwalały jej na utrzymanie się w tej pozycji. Pochyliła się nad jeziorem i dotknęła palcem tafli wody. Dopiero teraz zauważyła, że nie jest tu sama. Wyprostowała się i spojrzała na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:13 pm

Gdy pojawiła się Kuroi, zacząłem się jej przyglądać. Gdy ta się na mnie spojrzała, odruchowo schowałem ogon i złapałem się za kaptur. Spojrzałem lekko w bok, ot tak sobie i zacząłem przyglądać się jakeimuś tam drzewku
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:19 pm

Nagle oczy dziewczyny zmieniły kolor, a skrzydła w mgnieniu oka zniknęły. Kuroi z hukiem wpadła do wody. Nie umiała pływać, więc machała tylko niezdarnie rękami. Może jezioro nie było głębokie, ale i tak wampirzyca nie umiała siebie poradzić i wydostać się na suchy ląd. Zaczęła się już krztusić wodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:28 pm

Doznałem takiego szoku, że aż mnie zamurowało. Pierwszy raz coś takiego zobaczyłem. Westchnąłem cicho. Wstałem i weszłem do wody, podpływając do niej i łapiąc ją w pasie. Zdziwiło mnie troche swoje zachowanie, jednak nie dałem po sobie tego poznać. Zastanawiało mnie, czy zrobiłem to odruchowo, bo sam jestem po części wampirem, czy też może... Po chwili byłem z nią na suchym piaszczystym brzegu.
Siadłem obok i patrząc się gdzieś, byle nie na nią.
-W porządku?
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:35 pm

Kaszlała, aby pozbyć się wody z płuc. Machnęła tylko ręka do chłopaka, bo na razie odezwać się nie mogła. Po chwili położyła się na trawie w przemoczonym ubraniu i spojrzała na zwierzołaka.
-Dziękuję.
Powiedziała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:39 pm

-Ależ proszę. Tylko nie wiem po co to zrobiłem.
Westchnął
- W końcu chcesz mi zabrać mój ogonek, co nie?
Przejechał jej końcem ogonka po nosie. Jeśli go nie zdązy złapac/nie będzie chciała złapać to chowa go pod ciuchy. Na wszelki wypadek
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:50 pm

-Daj mi go!
Powiedziała i szybko wstała. Z mokrego ubrania wola leciała ciurkiem, zauważając to dziewczyna porozwiązywała wszystkie ciemne sznurki i zdjęła czarną cześć swoje ubioru, zostając tylko w białej. Usiadła i położyła ubranie koło siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:52 pm

Wstał i odwrócił sie do niej przodem. Tyłem stał do wody, jednak było do niej trochę daleko.
- Mój?
spytał dosyc niepewnie uśmiechając się kpiąco. Bądź co bądź przyzwyczaił się już o ogona i chyba nie chciał sie z nim już teraz rozstawać.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 6:59 pm

Widząc jego kpiący uśmieszek, zamknęła oczy i uderzyła go dłonią w twarz. Odsunęła się trochę i objęła rękom kolana. Nadal było jej zimno, to jest normalne jak się przemoknie do suchej nitki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 EmptyPon Gru 01, 2008 7:04 pm

Zamknęła oczy, więc nie spodziewał sie uderzenia. Jak widać na załączonym, obrazku, błędnie. Gdy ta objęła ręką kolana, odruchowo bardziej niz z przyczyny podszedł do niej
- W porządku?
Ogon wyjął zza ciuchów i obwinął sobie szyje
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 16 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: