Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg wodospadu

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:12 pm

Spojrzała na niego lekko zdziwiona
- Hymm boisz się mówić o sobie??
Podniosła palec do ust.
- Jestem artystką, a znaleźć mnie można w wielu miejscach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:17 pm

-Hej..fajnie wyglądasz jak tak robisz-zaśmiał się przyglądając się jej uważnie-A w jakiej dziedzinie sztuki się specjalizujesz?-zapytał wkońcu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:19 pm

Przymknęła oczy z lekkim uśmiechem
- Malarstwo i rysunek to moje powołanie do życia i bycia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:21 pm

-Łooo...no to nieźle..-powiedział jakby zastanawiając się nad tym co powiedziała. Po nieco dłuższej ciszy rzucił-Ej...a zrób tak jeszcze raz-i uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:23 pm

Jej brew podniosła się lekko do góry
- Ale co??
Zapytała Zdziwiona prośbą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:24 pm

-No tak z tym palcem-uśmiechnął się-O tak jakoś-dodał i podniósł palec do ust tak jak ona wcześniej, tylko "nieco" mniej zgrabnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:27 pm

Zaśmiała się
- No dobra tylko nie wiem po co ci to.
Podniosła palec do ust, bardzo powoli tak by każdy ruch jej ręki zdawał się delikatny i subtelny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:29 pm

-Jaaa...szkoda, że nie umiem rysować-powiedział przyglądając się jej z uwagą-Wtedy bym ci pokazał jak to wygląda z mojej perspektywy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:35 pm

Przekrzywiła głowę
- Jesteś jakiś dziwny wiesz ..
Wzięła kawałek drewna i zaczęła szkicować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:37 pm

-Bardzo możliwe...ale mam nadzieję że to był komplement-powiedział z uśmiechem i zaczął przyglądać się jej pracy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:39 pm

Rysowała szybko kreska za kreską starając się złapać obiekt w pełni swej świetności.
- Jak się domyślam jesteś z tego drugiego miasta??
Powiedziała szybko, dalej obserwując obiekt który rysowała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:41 pm

Dalej się jej przyglądał dziwiąc się czemu nagle przyśpieszyła.
-A czy to w czymś może przeszkadza?-zapytał zdziwiony ciągle ją obserwując.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:43 pm

Zatrzymała rękę
- Nie tylko chcę się czegoś o tobie dowiedzieć..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:45 pm

-Ahaaa...no to tak-uśmiechnął się- Jestem z Terrbs...a ściślej to jestem poprostu mieszkańcem tego miasta...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:54 pm

Odłożyła drewienko na którym narysowała małego kolibra.
- Więc czym się zajmujesz?? I nie zmieniaj tematu.
Pogroziła mu palcem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 7:56 pm

-No to jest...-westchnął-jestem takim jakby chłopcem na posyłki...tylko do nieco brutalniejszych spraw. Wiesz co mam na myśli?-spojrzał na nią dość poważnie jak na swoją osobę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:00 pm

Westchnęła
- Uwierz mi coś o tym wiem.. bynajmniej tak czuję
Natłok wspomnień lekko ją zakołował. Czuła że kiedyś coś takiego robiła ale nie wiedziała kiedy. Jej ciało zrobiło się przez chwilę bezwładne to też osunęła się lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:01 pm

-Ej ej..nic ci nie jest?-zapytał chwytając ją żeby nie upadła-Dobrze sie czujesz?-zapytał ciągle ją trzymając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:05 pm

Spojrzała na niego trochę nieprzytomnie
- Odkąd tu się osiedliłam często mi się to zdarza. Nagle widzę rzeczy których nie pamiętam te z przeszłości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:06 pm

-Pocieszę cię że nie tylko ty tak masz-uśmiechnął się do niej ciągle ją trzymając i patrząc się na nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:10 pm

Zaśmiała się lekko
- Dobrze wiedzieć, przynajmniej wiem, że problemy nie tylko mnie lubią męczyć.
Poprawiła się by nie obciążać Sasuun'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:14 pm

Niechętnie ale puścił ją wkońcu, ostatecznie jednak przestał czuwać kiedy upewnił się że Moria jest już wpełni świadoma.
-Uwierz mi że każdy ma jakieś problemy...niektórzy poprostu nieźle się z tym maskują-uśmiechnął się do niej odwracając wkońcu wzrok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:18 pm

- Ty chyba bardzo dobrze starasz się zamaskować siebie i swoje problemy.
Stwierdziła po jego minie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:20 pm

-Gdybym się tak nie starał, niespełniłbym się w swoim zawodzie-rzucił patrząc w niebo. Po chwili z czystej potrzeby wygody położył się na ziemi wpatrując się w chmurki i takie tam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 EmptyPon Cze 22, 2009 8:24 pm

Nachyliła się nad nim z opony na której siedziała
- Hymm czy ja wiem czy tak dobrze się maskujesz??
Jej włosy opadły kaskadami na twarz chłopaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg wodospadu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg wodospadu   Brzeg wodospadu - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg wodospadu
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Pozostałości wodospadu-
Skocz do: