Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar na parterze

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:32 pm

- Mrmmm... mi nie chodzi tylko o zysk, jak powiedziałam na początku, chce przeżyć przygodę, jednak nie mogę ukrywać, że jeśli później nie wrócę z jakimkolwiek zarobkiem może być ze mną źle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:35 pm

-Uwierz mi...nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym cię bliżej poznać-szepnął jej czule do ucha-Ale naprawdę nie lubię za to płacić. A nie chcę cię namawiać na skok w bok. Bo przecież Sai nie dowiedziałby się w żaden sposób. Ale nie chcę cię narażać na brak zysku-powiedział już normalnie podnosząc nieco kolana, tak by siedziała jeszcze bliżej niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:38 pm

Pod wpływem chwili pochyliła się i pocałowała go, chciała by wiedział, że przyszła do niego nie tylko po to, by mieć z tego zysk, ale skoro nie chciał to mówi się trudno. Zaczęła podnosić się z jego kolan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:40 pm

Zamyślił się na chwilę patrząc na nią i podnosząc palec do ust. Po chwili opamiętał się i znów otrzeźwiał.
-Już idziesz?-zapytał szukając zapalniczki po kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:43 pm

- Niestety chyba muszę inaczej narażę się na gniew - odpowiedziałam mu smutno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:50 pm

-Kochanie...może da sie coś z tym zrobić?-zapytał patrząc na nią poważnie-On nie może kontrolować cię na każdym kroku-dodał po chwili rozpalając kolejne cygaro.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:53 pm

- Ohh uwierz mi może, jestem jego własnością i tego zmienić się nie da.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 8:57 pm

-Ehh...-westchnął cicho i sięgnął do kieszeni-Jaka cena by cię zadowoliła?-zapytał dziwnym tonem. Nie wiedział dlaczego o to pyta. Nie miał ochoty płacić za tego typu usługi a jednak zapytał o to bojąc się o to by nie robić jej zbytnio nadzei.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:00 pm

- Mnie żadna cena nie zadowoli. Nigdy nie chciałam sprzedawać swego ciała. Jednak muszę... - urwałam, patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:01 pm

-A w chwili obecnej ile żądałabyś ode mnie za swoje usługi?-zapytał zaciągając się kilkakrotnie cygarem i popijając whiskey, by zwiększyć ilość dymu w płucach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:07 pm

- Hmm... 5$- odpowiedziałam cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:08 pm

Się pojawiła. Właściwie to powinna szukać Ramzesa, ale stwierdziłą, że może spotka Rin, która znała kiedyś radnego to i może będzie wiedzieć gdzie on by się wybrał. Więc weszła, lądując uprzednio na ganku i chowając skrzydła. Od razu skierowała się w stronę znajomego demona bezceremonialnie przerywając mu pogawędkę.
-Szukam Rin. Wiesz gdzie ona jest?-spytała cicho. Przy okazji trzymała za rąbek za dużej bluzy zsuwającej się jej z ramion. Oj tak, wyglądała uroczo i niewinnie. W końcu o to jej chodziło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:12 pm

Również przerywając rozmowę zwrócił się do Tayi
-Niestety nie wiem gdzie ona może być-powiedział z uśmiechem paląc cygaro-Przychodzisz tylko po to? -zapytał podejrzliwie.

//teoretycznie jest tu xD ale poprostu ją wcieło ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:12 pm

(z/w)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:14 pm

wchodzi. po pracy zawsze czuje chęć na "małe, co nieco".
chodz wie że jej nie wypada to jednak już dawno postanowiła wyrobić sobie karte stałej klijętki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:15 pm

//wim ^^

-Hm, szkoda.-rozejrzała się.
-A po co innego miałabym tu przychodzić?-całkowicie niewinny ton. Mruga swoimi długimi rzęskami patrząc na Sasuuna. Ciekawa jest za kogo ją bierze: niewinną dziewczynkę? Pewnie na taką wygląda, zwłaszcza, że bluza obsunęła się ukazując nagie ramie. Nawet tego nie zauważyła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:20 pm

Spojrzał na Tayę uśmiechając się pod nosem. Bawiła go jej gra, mimo to wciąż uważał że jest słodka. Słodka? Dziwnie to brzmiało, ale tak było. No cóż widocznie niektórzy są w stanie wywołać w nim inne odczucia.
-Myślisz że czego od ciebie oczekuje gdy wchodzisz do burdelu?-uśmiechnął się serdecznie i napił się ze szklanki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:21 pm

zdejmuje okulary a jej oczy po kilku mrógnięciach przyjmują barwe niebieską.
Od tygodni żyje w apstynącji, a admosfera lokalu tylko ją nakręca.
zamawia Whita i powoli go siępie rozglądajęc się za kimś godnym jej uwagi.
odznake i kajdanki zostawiła w domu(piwnicy)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:25 pm

-Hm, zapłacenia za rozmowę? Albo zapłacenia za seks. Tyle, że na seks nie mam ochoty.-wydęła wargi. Poprawiła bluzę, wreszcie zauważając jej obsunięcie. Ba, nawet lekko się zarumieniła. Z racji braku Rin zajęła jeden stołek przy barze. Przechyliła głowę i obdarzyła Sasuuna zadumanym spojrzeniem.
-A może po prostu chcę się napić? I nie być sama?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:27 pm

Sasuun zdziwił się nieco
-Przychodzisz do burdelu bo nie chcesz być sama?-zaśmiał się patrząc na nią.-Musiałaś poprawiać tę bluzę?-zapytał ciągle uśmiechnięty rozsiadając się na fotelu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:32 pm

-Musiałam.-przewróciła oczami. Ani ją to bawiło, ani irytowało. Odruch.
-Chodzi mi o to, że tu ktoś jest. Można siedzieć cicho i słuchać jak ktoś oddycha. Albo jak krzyczy czy jęczy. Wszystko jedno. Nie ma tu takiej upiornej ciszy i uczucia osamotnienia. Chociaż samotnym można być i w tłumie.-przechyliła się przez bar rozglądając się co też mamy tu do picia. Po chwili znów opadła na fotel z butelką wina w ręku.
-Ile płacę?-spytała krótkim ruchem głowy wskazując napitek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:35 pm

rozpina dwa guziki bluzki.
coś ją drażni, dawno nie czuła takiego uczucia.
jest napalona i wkużona.
"są tu jakieś kur.." myśli
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:37 pm

-Koochanie dla ciebie wszystko jest za darmo-uśmiechnął się do niej i przymknął oczy-Z wyjątkiem chłopców i dziewczynek-dodał po chwili ciszy. Sięgnął po szklankę i zorientował się że jest pusta-Czy możesz mi polać?-zapytał patrząc na Tayę dziwnym wzrokiem. Jakby chciał zdjąć tę bluzę wzrokiem.(xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:44 pm

-Kochanie?-powtórzyła prychając. Dobre sobie... Ale z wdzięcznością odkorkowała butelkę i wyłowiła zza lady kieliszek. Napełniła go szkarłatną cieczą.
-Chłopców i dziewczynki załatwię sobie na własną rękę.-uśmiechnęła się lekko. Słysząc prośbę zeskoczyła ze stołka. Z butelką w jednej, a pełnym kieliszkiem w drugiej ręce podeszła. Szczodrze polała. Dobrze, że tylko wzrokiem. Inaczej dostałby w zęby, a prawy sierpowy miała niczego sobie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 EmptySob Cze 27, 2009 9:47 pm

-Coś nietak? Uraziłem cię czymś?-zapytał widząc jej wyraz twarzy. Pociągnął kilka razy z cygara i spoglądał na nią spośród dymu który z każdą chwilą gęstniał. Przeciągnął się na fotelu i odłożył cygaro. Rozsiadł się i przymknął wkońcu oczy. Nie wiedzieć czemu był straasznie zmęczony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar na parterze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar na parterze
Powrót do góry 
Strona 4 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Burdel-
Skocz do: