Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar na parterze

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:05 pm

-Oj nie myślisz chyba, że dam sie skusić?-uśmiechnął się do niej przekornie. Kiedy już kelnerka nalała mu znowu whiskey zapytał-A więc też siedzisz w tym zawodzie?-i wziął łyka z wyraźnym zainteresowaniem patrząc na Yoru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:08 pm

- Mhmmm nie wiesz co tracisz... - szepnęłam i przejechałam mu ogonkiem po podbródku.
- Taaa siedzę, aczkolwiek nie z własnego wyboru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:13 pm

Sasuun przejechał dłonią po podbrudku, tam gdzie przed chwilą był jej ogon. Otrząsnął się jednak i zaciągnął się cygarem
-Słuchaj..możemy nawiązać współpracę-uśmiechnął się do niej szczerze-moge ci nieco osłodzić tę pracę-dodał po chwili spoglądając na nią nieco porządliwie. Miał nadzieję, że może coś z tego wyjdzie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:20 pm

- Tak? A w jaki sposób, panie Sasuun, o ile się nie mylę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:26 pm

-O tak..miło mi, droga...-urwał bo zorientował się, że ona też mu się nie przedstawiła. Jednak nie czekając na odpowiedź kontynuował-No więc, nawiązując współpracę ze mną cały ten dom jest do twojej dyspozycji. Możesz zadowalać klientów nawet na ladzie, byle nie w moim pokoju. Dodatkowo mogę zapewnić ci ochronę, chociaż wiem że zapewne sama możesz o siebie zadbać-uśmiechnął się do niej i popił whiskey.-Zyskami dzielimy się 2:1 bo, nie oszukujmy się to ty wykonujesz całą robotę. Jeżeli propozycja ci odpowiada, możesz zacząć od zaraz-uśmiechnął się i objął ją w pasie jedną ręką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:29 pm

Widząc jego wahanie przedstawiła się - 'Yoru'. Pomyślała chwilę... cóż ona musiała jeszcze część pieniędzy oddawać komuś...
- A czy nie mogłoby to być 3:1? Bo widzisz, muszę komuś oddać część swego zarobku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:31 pm

Sasuun zamyślił się na chwilę delikatnie masując jej bok dłonią.
-To zależy, ile bierzesz przeciętnie od klienta. Wiem że to bardziej prywatne sprawy ale muszę to wiedzieć-powiedział wkońcu ciągle ją masując.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:34 pm

- Mrr... to zależy od stanu jego kieszeni... ale na początek 10$ z czasem stawka wzrośnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:38 pm

Sasuun znowu się zamyślił tym razem jednak lekko i delikatnie szarpiąc Yoru tak by usiadła mu na kolanach.
-To może tak, jak długo musisz oddawać część swoich zysków temu typowi?-zapytał wkońcu obejmując ją w pasie-Bo możemy ustalić okres w którym poprostu zyski będą 3:1 a potem ustalimy 2:1-dodał po chwili lekko przytulając się do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:43 pm

- Cóż jemu muszę oddawać część zysków zawsze - odpowiedziała siedząc mu na kolanach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:47 pm

-A gdyby cię tak wykupić?-zapytał uśmiechnięty lekko masując ją po brzuchu.-Wiesz, nie mam nic złego na myśli, nie chcę cię traktować przedmiotowo. Poprostu coś mi się zdaje, że u mnie będziesz miała lepsze warunki do pracy-znowu się uśmiechnął ciągle ją masując i przechylając się tak by widzieć jej twarz-Możesz usiąść przodem do mnie-zapytał wkońcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:50 pm

- Ohh to nie wchodzi w grę... on mnie nie sprzeda - odpowiedziałam pewnie. - A czy Ty będziesz mi płacić za wszelkie moje usługi wyświadczone Tobie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:52 pm

-Jakiego rodzaju usługi masz namyśli?-zapytał sięgając po szklankę. Dopił whiskey i odstawił szklankę zastanawiając się nad jej pytaniem-Chodzi ci o to, czy będę ci płacił za zabawę z tobą?-zapytał wkońcu nie dokońca domyślając o co jej chodzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:54 pm

- Tak to właśnie mam na myśli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 7:57 pm

-Oj nie-uśmiechnął się do niej-Jeśli będziesz chciała zapłaty za zabawę zapłacę ci ile zechcesz. Faktem jest jednak, że żadko zabawiam się z moimi podwładnymi.-powiedział i dopalił wkońcu cygaro-Oczywiście traktuje je jako bilskie mi osoby, więc niewinne pieszczoty są chyba na porządku dziennym-dodał po chwili i puścił ją-Ale jeśli nie życzysz sobie tego wystarczy powiedzieć...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:03 pm

- Ooo skoro rzadko masz się ze mną zabawiać tonie wiem czy chcę dla Ciebie pracować... - musnęłam go ponownie ogonkiem. - I widzisz niewinne pieszczoty są dla mnie zakazane przez Sai'a inaczej mi się oberwie, bo chyba, że dostanę za to kasę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:05 pm

-No cóż, w takim razie wybacz mi-uśmiechnął się do niej ciepło i pozwolił jej wstać.-Nie chcę żebyś miała przeze mnie kłopoty. A jeśli Sai jest już twoim przełożonym, chyba współpraca między nami nie ma racji bytu-dodał grzecznie pijąc kolejną szklankę whiskey.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:10 pm

- Mrrr.. a na pewno nie chcesz mnie bliżej poznać? - szepnęłam po raz kolejny na razie nie wstając z jego kolan. No cóż było mi całkiem wygodnie xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:12 pm

-Wybacz kochanie-położył swoje dłonie na jej udach, widząc że nie wstaje-Nie lubię korzystać z tego typu płatnych usług. Ale widzę, że bardzo ci na tym zależy...czyżbyś potrzebowała pieniędzy?-dodał znowu masując tym razem uda i kolana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:14 pm

Skinęłam głową, aby potwierdzić. Ogonkiem zaczęłam jeździć po jego plecach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:17 pm

Cicho westchnął i oparł się na fotelu
-Wybacz mi ale niestety narazie nie będziesz miałą we mnie zysku-powiedział ciągle masując od czasu do czasu przechodząc na brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:20 pm

- Nawet jeśli obniżę dla Ciebie stawkę? Zobaczysz, nie będziesz żałować - szepnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:21 pm

Znowu cicho westchnął
-Słuchaj, tu nie chodzi o to, że drogo sobie liczysz. Albo o to że nie jesteś atrakcyjna.-powiedział przestając masować-Poprostu nie lubie za to płacić-dodał po chwili powoli zsuwając dłonie z jej bioder.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:25 pm

- W takim razie chyba czas na mnie, panie Sasuun - powiedziałam jednak wciąż nie wstawałam chciałam się upewnić, czy na pewno nie zmieni zdania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 EmptySob Cze 27, 2009 8:26 pm

-Właśnie o to mi chodzi-powiedział do niej i zabrał wkońcu ręce-Nie lubie gdy kobietom chodzi tylko o zysk-dodał i rozsiadł się, pozwalając jej ciągle siedzieć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar na parterze - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar na parterze   Bar na parterze - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar na parterze
Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy miastami :: Burdel-
Skocz do: