Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Prywatna wyprawa Kuroi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi EmptyCzw Maj 14, 2009 4:07 pm

Przechadzasz się ulicami miasteczka. Mijasz liczne sklepiki i rozstawione w wielu miejscach stoiska. Słońce świeci dość mocno. Temperatura jest dość wysoka i nie sprzyja siedzeniu w domu. Trudno znaleźć chwilę na ochłonięcie od takiego ciepła.
Zamyślona nie zauważasz jak ktoś wybiega zza zakrętu. Ledwie udaje ci się zobaczyć twarz owego człowieka, gdy ten wkłada ci jakiś przedmiot w dłonie i ucieka. Nie zdążyłaś zanim nawet krzyknąć gdyż znikł ci z oczu.
Widziałaś mężczyznę w średnim wieku. Miał rudawe włosy, to właśnie je zapamiętałaś najlepiej. Były krótkawe i poskręcane w małe loczki. Nie pamiętasz, jaki kolor miały jego oczy ani co miał na sobie.
Spoglądasz w swoje dłonie a tam leży błyszczący wisiorek. Jest w kształcie jakiegoś kwiatka, niestety nie rozpoznajesz tej rośliny. Zdobiony wieloma kryształkami subtelnie odbija dzisiejsze światło.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Re: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi EmptyPią Maj 15, 2009 3:25 pm

Spoglądała przez chwilę na łańcuszek. Po chwili podniosła swój wzrok i rozejrzała się po okolicy. I co jeszcze? Zaraz przyjdzie to straż i mnie złapie na mniemaną kradzież. Nie dam się tak! Pewnie widzieli to już wszyscy przechodni i pomyśleli, że jestem jego wspólniczką.
Obróciła się gwałtownie i położyła wisiorek pod najbliższym murem.
Mam gdzieś, co się z nim stanie, nawet jak będę żałować, że coś z nim nie zrobiłam. To na pewno biżuteria kogoś z tzw. wyższych sfer, a ja nie lubię strącać się w ich problemy. Mam kontakt z takimi dwoma, więc wystarczy na całe życie.
Przetarła dłonią czoło, strasznie gorąco jak dla niej. Powoli oddaliła się o tamtego miejsca. Jakoś nie bardzo widziało jej się spotkać z kimkolwiek.
Skręciła w jedną boczną uliczką.
Jak dorwę tego rudzielca to pożałuje! Zgniotę go na kwaśne jabłko.
Przyłapała się na tym, że chce kogoś uśmiercić, a powinno być odwrotnie w końcu wcześniej była medykiem.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Re: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi EmptySob Maj 16, 2009 10:14 am

Przypadkiem skręciła w ulicę, której praktycznie nie znała. Dopiero, gdy zapuściła się głębiej zauważyła dziwne sklepy i inną architekturę budynków niż w reszcie miasta.
Zerknęła na jedną z gablot, jej uwagę przykuł wielki napis „Wędzone mięso”, lecz gdy zerknęła do środka okazało się, że wszędzie są martwe zwierzęta obdarte ze skóry. Ich ciała były na pewno wcześniej wędzone, gdyż mówił o tym nie tylko odcień mięsa a także wydobywający się zza drzwi przyjemny zapach.
Zwierzęta, które były do kupienia zaczynały się od małych myszy, przez martwe gołębie po jakieś duże ssaki, niestety przez obdarcie skóry były trochę trudno rozpoznawalne.
Gdy się odwróciła, tuż naprzeciw sklepu z mięsem spostrzegła uroczą wystawę z czaszkami. Z daleka wyglądały jak zabawki lub figurki z wosku, które mogły ciekawie przyozdobić mieszkanie. Dopiero potniej przyjrzała się nazwie sklepu, która brzmiała „Nowe kości, prosto z grobu dla chętnych gości”.
+15pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Re: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi EmptyNie Maj 24, 2009 10:09 pm

Kiedy poczuła zapach wędzonego mięsa, przypomniała sobie, że dawno już nie piła krwi, ale jednak nie była spragniona. Po chwili już spoglądała na wystawę z czaszkami, stwierdziła, iż warto by było zajrzeć do tego sklepu, może być coś jej się spodobało.
Bez pośpiechu powędrowała do sklepowych drzwi, otwarła je i weszła do środka. Rozejrzała się po wnętrzu – było bardzo podobnie do wystroju wystawy.
Uśmiechnęła się promiennie i zaczęła się rozglądać za czymś dla siebie. Przecież warto kupić coś dla siebie, raz na jakiś czas można sobie pozwolić i na coś droższego.
Niczego nie dotykała, nie chciała czegoś przypadkiem zepsuć.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Re: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi EmptyPią Maj 29, 2009 8:48 pm

Wtem zza lady wyszedł niski okrągły człowieczek. Miał bardzo pyzatą buzię do złudzenia przypominającą piłkę. Gdyby nie małe świdrujące oczka ułożone w jego czaszce zapewne uznałaby go za jeden z eksponatów. Przyczłapał się zadziwiająco cicho na swych krótkich nóżkach bliżej niej.
-W, czym mogę służyć? –Rzekł niepasującym do niego męskim głosem. Wzrostem sięgał wampirzycy ledwie ponad linię pasa, przez co mógłby być jej dzieckiem a niespotkanym sprzedawcą.
-Jestem do panienki dyspozycji, wiec, jeśli panienka potrzebuje pomocy w wyborze jednego z mych towarów postaram się jak najlepiej dopomóc. –Dopowiedział, chociaż jego wyraz twarzy się nie zmienił. Wciąż badał ją spojrzeniem.
+20 pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Prywatna wyprawa Kuroi Empty
PisanieTemat: Re: Prywatna wyprawa Kuroi   Prywatna wyprawa Kuroi Empty

Powrót do góry Go down
 
Prywatna wyprawa Kuroi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyprawa Rin
» Prywatna wyprawa Nageto
» Wyprawa Shadow
» Wyprawa Tyraela

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Miasto kupców :: Rynek-
Skocz do: