Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 3:40 pm

- Prawda? - zmrużyła oczka z uciechy. Jedną dłonią sięgnęła do twarzy anielicy, by zebrać niesforne kosmyki, które teraz łaskotały ją w czoło. Była absolutnie rozleniwiona, a tego typu pobudki mogłaby mieć codziennie. Drugą dłonią złapała za poły jej... góry jej sukienki? No, tego co ona tam miała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 3:46 pm

Uśmiechnęła się lekko w odpowiedzi.
- Czasem jesteś tak urocza, że trudno ci się oprzeć - zamruczała cicho i wetknęła jej tabliczkę czekolady w usta. Tej, która jej tak ostatnio zasmakowała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 3:51 pm

Upłynniła czekoladę, po prostu ją wypijając.
- Tak myślisz? - spytała, przymykając nieco oczy. Ot, by sprowokować i zobaczyć co się dalej stanie. Powiodła czubkiem języka po ustach anielicy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 3:57 pm

- Mhm - odpowiedziała i zamruczała cicho czując jej języczek. - Ale jednak, mimo wszystko, potrafię - uśmiechnęła się lekko siadając na niej okrakiem i odsuwając od niej swoją twarz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 3:58 pm

- Co potrafisz? - zainteresowała się nagle. Unieruchomienia wszelakie nigdy nie wpływały na nią dobrze, jednak teraz ciekawość wzięła górę nad wygodą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:00 pm

- Się tobie oprzeć - wytknęła jej język. Wampirka odpłynęła na tyle, by nie skojarzyć? Ciekawe.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:03 pm

Spojrzała w sufit z obrażoną miną. Jej prychnięcie mówiło tyle, co "no wiesz?!".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:09 pm

Parsknęła śmiechem widząc jej reakcję.
- O ile pamiętam, to ty nie byłaś zbytnio zainteresowana moimi zdolnościami w tej dziedzinie - powiedziała przyglądając się jej spod grzywki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:11 pm

- Pozory mylą - odparła, tonem obrażonej księżniczki. Zadzierając nosa do góry i patrząc gdzieś w bok. Ręce skrzyżowałaby na piersiach, jednak nie wiedziała czy ma je dalej unieruchomione ;<.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:13 pm

[a gdzie azylki? x>]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:14 pm

[ nie przeszkadzaj! -,- ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:15 pm

- Prawda, ale ja jestem głupia, jak już zostało ustalone, więc się mylę - westchnęła przejeżdżając palcem po jej policzku. Wampirka miała teraz unieruchomioną tylko jedną rękę.

(ja mam ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:16 pm

>Mają azylik! xd <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:22 pm

// Mamy Sai'a, a to lepsze niż azyl ;<

Sięgnęła tą wolną ręką do jej biodra, szarpnęła się gwałtownie i o, teraz to ona była górą.
- Ano, jesteś głupiutka - stwierdziła. - A w ogóle, to co u ciebie słychać, hm?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:27 pm

- Nudy - odpowiedziała nic sobie nie robiąc z odwrócenia ról. - Siostra mi się znalazła. Wywalili ją z nieba. Myślałam, że już nie żyje, a tu taka niespodzianka - uśmiechnęła się łobuzersko. - Masz jeszcze czekoladkę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:29 pm

Podparła się łokciem obok anielicy.
- Masz siostrę? Ciekawe - oceniła, sięgając do kieszeni po czekoladkę, którą wsadziła upadłej do ust. - Ja trafiłam ostatnio na ślady mogące świadczyć o tym, że mój brat jednak żyje - powiedziała dość ponuro.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:33 pm

Przełknęła czekoladkę i przyglądała się jej.
- Hm, to pewnie ci się nieźle namieszało - mruknęła i pogłaskała ją po włosach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:36 pm

Opadła obok niej i położyła głowę na jej piersi.
- Czy ja wiem... - zamyśliła się. - Mnie to powinno cieszyć, ale wiesz, że on zajął miejsce tego... - Nie dokończyła. - I obawiam się tego, że znów trzeba będzie interweniować. Siła i potęga wraz z tymi wszystkimi wspomnieniami przekazywanymi przez krew "najstarszych", to coś strasznego. Może zawładnąć osobnikiem, tak jak magia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:40 pm

- No właśnie przez to, czyje zajął miejsce. - powiedziała - Ale może twój brat się nie obudzi? A może da się to jakoś odwrócić, aby się nie zmienił? - mruknęła głaskając ją po główce. Doskonale pamiętała historię opowiedzianą jej przez wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:43 pm

- Obudzić się kiedyś obudzi. Sam jako sam rzekomo ma się miewać dobrze, a to wszystko sobie śpi słodko, gdzieś tam u niego w środku. - westchnęła. - Tak, jest. Ktoś musi zająć jego miejsce, innej rady nie ma.
Och, najchętniej powróciłaby do czasów, kiedy całymi dniami podróżowała z bratem po odległych krainach, za nic mając wszelkie niebezpieczeństwa, a ich ojciec spał snem kamiennym w ukrytym gdzieś w zamorskich górach sarkofagu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 4:44 pm

- Głupie to wszystko. - stwierdziła - Jeśli chcesz uratować brata, musisz skazać na taki sam los kogoś innego - westchnęła. Szkoda jej było Illy. Musiała sporo przejść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 5:08 pm

- Konkretniej, to siebie. W końcu wszystko musi zostać w rodzinie - przytuliła się do Niny. - Ale tam, może do tego nie dojdzie, więc po co się martwić na zapas? A jeśli nawet, to obiecaj, że mi będziesz świeże lilie przynosiła do mojego nowego m1.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 5:14 pm

- Ja ci nie pozwolę się tam wybrać - powiedziała stanowczo - Co się stanie z bratem, gdy zajmiesz jego miejsce? - zapytała ciągle ją głaszcząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 5:16 pm

- To samo co z papą, zginie - odparła spokojnie. Leżała tak sobie, tuląc się do anielicy. - W gruncie rzeczy, to dlatego zaryzykowałam uzależnienie się od krwi Sai'a. - powiedziała nagle. Podejrzewała, że upadła o tym wie. - W końcu krew boska daje siłę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 EmptyNie Lut 01, 2009 5:19 pm

- Skoro zginie to nie zostanie uratowany. - mruknęła - Nie widzę sensu, żebys miała się za niego podkładać. Jak już się obudzi i będzie rozrabiać to się tym będziesz martwić. Na tą chwilę nie zgadzam się na twą przeprowadzkę - powiedziała, a palcem jeździła sobie po jej szyi bez większego celu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: