Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:46 pm

Machnęła ręką i przewróciła oczyma jakby na krótką chwilę przenosząc się w przyszłość.
-Nie zawiedziesz, jestem tego pewna- uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:47 pm

Usiadł przy tym samym stoliku co Mikuko
- wydaje mi się że czas na drobne zmiany
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:50 pm

-To... Dobrze...- odrzekła i zaczęła uciekać gdzieś wzrokiem. Spokojną ostoję znalazła wpatrując się w ubywającą czekoladę. Znalazła jednakże odwagę i spojrzała w oczy chłopaka.
-Nie powiedziałeś mi jednak, kim na prawdę jesteś?- uśmiechnęła się wymijająco i oczekiwała odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:50 pm

-Jakie dokładniej?- spytała i przykleiła do niego uważne spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:52 pm

- wydaje mi się że lepiej porozmawiać o tym w bardziej ustronnym miejscu
dodał po chwili patrzac na dziewczynę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:52 pm

-Znaczy?
Uśmeichnął się, sprawiał pozory, miłego, szarmanckiego i trochę niepojętnego mężczyzny. Ale dobrze wiedział jaką odpowiedź chciała uzyskać przez to pytanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:55 pm

W sumie zwierzołak miał racje i chociaż Mik dobrze się siedziało we fotelu jakoś wolała nie ryzykować.
-Tak, masz racje.- stwierdziła i wstała.
-To gdzie proponujesz iść?- spytała. Być może na to pytanie też miał dobra odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:57 pm

-Nie jesteś zwykłym człowiekiem, prawda? Anielską aurę, chyba bym wybadała. Kim jesteś?- spojrzała głęboko w jego oczy, jakby chciała się w nich zanurzyć i tam znaleźć odpowiedź.
-Ale rozumiem. Jeśli nie chcesz- nie odpowiadaj- uśmiechnęła się ponownie. Sama nie lubiła mówić o sobie i swej historii, więc nie mogła wymagać tego od innych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:58 pm

-Wampir...
Mruknął cicho, uśmiechajac się miło. Zamknął oczy. Był ciekawy reakcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 9:59 pm

- wydaje mi się że nie ma bardziej bezpiecznego miejsca niż zamek
powiedział i również wstał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:02 pm

Wpadł do karczmy... Widząc Mik rzucił jej się radośnie na szyję... Niczym dziecko.
-Dooobry!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:03 pm

Pojawił się stojąc niedaleko Du, miał opuszczoną głowę i ręce w kieszeni, mruknął coś pod nosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:04 pm

-Wampir.- szepnęła, a przez jej ciało przeszły dreszcze. Rozejrzała się po karczmie i przełknęła głośno ślinę. Złapała swoje kruczoczarne włosy i pokazała Fay'owi swą szyję, na której były ślady dwóch kłów.
-Aiko. Ta dziewczyna. Właśnie dlatego popełniła samobójstwo. Przez wampira.- wytłumaczyła i szybko zasłoniła szyję. Posłała wymijający uśmiech
-Ale... Ty nie wyglądasz na takiego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:06 pm

-Nie mam zamiaru... Jeśli nie pozwolisz.
Pogłaskał ją dłonią po policzku lodowatą dłonią, uśmiechając się minimalnie. Jego wzrok padł na tętnicę... Kusiło. Ale nie ma to jak silna wola.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:07 pm

W odpowiedzi skinęła tylko głową.
Spojrzała na Du i przytuliła go lekko. W końcu jakby nie patrzeć był jej synem.
-Elyn, to jest Dulce, książe- powiedziała i uśmiechnęła się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:08 pm

Pojawił się z nietęgą miną.
- Heelołł. - rzucił do władców i wampira.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:09 pm

Spojrzał na zwierzołaka i obdażył go sympatycznym uśmiechem, odklejając się od Mik.
-Miło mi...
Wyciągnął dłoń w jego stronę. Czuł obecność Saia, ale starał się go ignorować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:09 pm

Odłożyła kubek na stolik. Wstała z podłogi i usiadła mu na kolanach, przytulając się mocno i całując szybko w policzek, czerwieniąc się na buzi.
-Chyba bym pozwoliła... Gdybyś musiał.- powiedziała. I nagle. Speszyła się sama swoim zachowaniem. Wilczyca spoglądała jedynie z zainteresowaniem, lecz nawet nie podniosła łba.
-Przepraszam.- powiedziała, wziąć czerwona na twarzy i przestała się do niego przytulać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:10 pm

Spojrzał na zwierzołaka i uniósł nieco jedną brew do góry
- Witaj
powiedział w jego stronę zachowując spokój i podał mu dłoń. Zerknąl na L'a i skinął mu lekko głową
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:12 pm

Zarumienił się... Już chciał wstać i przywitać króla... Ale ta mu weszła na kolana. Skamieniał. Zamrugał kilak krotnie zdziwiony po czym uśmiechnął się sympatycznie.
-Spokojnie...
Mruknął, chociaż słowa były bardziej skierowane do neigo samego, niż do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:12 pm

Podniósł wzrok - Dosyć... - Mruknął zażenowany, w mgnieniu oka zmaterializował Tensa Zangetsu i wbił je w serce księcia, wszystko działo się zbyt szybko aby ktokolwiek mógł się zorientować w pierwszej chwili
-Chciałem najpierw usłyszeć czy mnie kochasz ale mam to gdzieś - Wyciągnął ostrze z ciała futrzaka po czym spojrzał na niego ze złowieszczym wyszczerzem
-Żegnaj śmieciu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:16 pm

Spojrzał na niego przerażony. Dopiero co się jakoś pozbierał... A tu znowu. opadł na ziemię. Zamknął oczy...
-Ale... Ja cię kocham...
No i wydusił z siebie ostatnie słowa.
Zgon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:18 pm

-Taa wiem wiem - Odpowiedział niby normalnie gapiąc się na kałużę krwi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:19 pm

-Nie, nie. Przepraszam, nie powinnam się spoufalać w ten sposób.- dodała i zeszła z jego kolan niechętnie. Wilczyca przewróciła oczyma. Ven znów usiadła na podłodze, obok nóg Fay'a i spoglądała swoim zbłądzonym wzrokiem w ogień.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 EmptyWto Lis 11, 2008 10:22 pm

Spojrzała na demona:
-To takie Twoje widzi mi się?- warknęła i spojrzała na zwierzołaka. Przyklęknęła przy nim i zniknęła razem z ciałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 13 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 25 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: