Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:16 pm

- Huh? O co chodzi? Powiedział smutno.
- Dlaczego jestem mokry? Dalej był ospały.
Wyłapał spojrzenie demona.
- To ty? Spojrzał gniewnym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:19 pm

- mhm chodź i mnie zbij
zaśmiał się z niego i zaraz uśmiechnął się z nutką ironii w jego stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:20 pm

- Nie, to ja - powiedziała najwyraźniej bardzo dumna ze swojego czynu - Wyjesz przez sen.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:25 pm

- Ahhhh wyję...przepraszam. zdziwiona mina :P
- A ty demonie nie zaczynaj...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:28 pm

- Jeszcze jedno słowo
powiedział w jego stronę w totalną pogardą w głosie zupełnie tak jak by nie miał zamiaru się powtarzać ... ten wampir zaczynał działać mu na nerwy a żeby go zdenerwować nie było trzeba dużo wysiłku wystarczył jakiś głupi komentarz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:28 pm

- Tak, wyjesz - wystawiła mu język - Następnym razem to nie będzie woda - ostrzegła i zaczęła obserwować demona. Ot tak, dla zajęcia czymś oczu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:31 pm

- Hahaha Wręcz typowy demoniczny śmiech.
- Jedno słowo A?! Opowiedział to z pogardą w głosie.
- Nic mi nie możesz zrobić demoniczny pomiocie...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:35 pm

Dev zsunął się z lady i wolnym krokiem zaczął iść w jego stronę, jego dłonie były swobodnie opuszczone i na pierwszy rzut oka wyglądał zupełnie niegroźnie ale ten Wampir kompletnie go nie znał i nie wiedział czego się spodziewać więc popełnił błąd prowokując go
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:38 pm

- Jak dzieci - wywróciła oczami. Jedyną osobą, która mogła im coś naprawdę zrobić, była ona. Tylko jakoś jej się ruszać nie chciało, więc obserwowała wydarzenia z miernym zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:40 pm

Nawet nie raczył się wstać.
- Nie jesteś godzien tego by zemną walczyć... - znów się zaśmiał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:44 pm

Nie odpowiedział tylko pochylił się lekko nad nim i z szyderczym uśmiechem i położył mu dłoń na ramieniu
- coś mówiłeś ?
po tym pytaniu z rękawa demona wysunęło się błyskawicznie ostrze które przebiło mu ramię. Dev odsunął się o krok czekając na odpowiedz...kochał takie zabawy bo walką tego nie mógł nazwać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:47 pm

Ominął ostrzę i odepchnął go.
- Ha jesteś za słaby... Cisnął go kulką energii która miała go unieruchomić.

//Widzisz gdzieś gmów :P?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:50 pm

Zainteresowanie wzrosło. Może w końcu wydarzy się coś ciekawego? Ziewnęła dość głośno i przeciągle. Będzie mogła im przeszkodzić w razie czego, ale raczej wątpliwe by jej się chciało.
- Oboje jesteście za słabi by zrobić sobie krzywdę - westchnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:52 pm

( tak jak ominąłeś ostrze to ja dziękuję walczyć z Herosem...nie wiem czy wiesz ale ty tego ostrza nawet nie widziałeś bo mam zamocowane je na przed ramieniu pod bluzką :) więc troszkę realizmu )

Bez problemu "ominął" jego kulkę i machnął na niego dłonią wyraźnie rozbawiony
- tak tak wmawiaj sobie
dodał kręcąc lekko głową ten wampir nie potrafił się bawić...no cóż
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:54 pm

- Ja się bawić potrafię - mruknęła i jeden z jej sztyletów przygwoździł demona za koszulę do kanapy. - Podasz? - uśmiechnęła się słodko. - Wypadł mi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:55 pm

Znów usiadł.
- Jesteś nudny... Westchnął...

//N/c
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 3:59 pm

- Poważnie ? och jak mi przykro ale mogę cię pocieszyć z tego miejsca że za kilka dni nie będę nudny i mam nadzieję że w tedy nie odmówisz mi zabawy
powiedział spokojnie i ponownie się przeciągnął. Zaraz po tym uśmiechnął kiedy tylko Nina zechciała się z nim bawić
- Pewnie
wyciągnął sztylet i rzucił go z dużą siłą w jej stronę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:05 pm

Złapała go w ostatniej chwili, tuż przed jej piękną twarzyczką.
- Dziękuję. - uśmiechnęła się lekko. Czyżby znalazł się nowy towarzysz zabaw? Zaczęła podrzucać sztylet do góry w ogóle na niego nie patrząc. Patrzyła na demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:09 pm

Wytknął jej zaczepnie język spoglądając na dziewczynę. Dev jako obserwator posiadał podzielność uwagi i wystarczyło że patrzył na dziewczynę a jednocześnie widział sztylet który podrzucała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:11 pm

Niewiadomo kiedy, sztylet ponownie poleciał w jego stronę. Tym razem przeleciał mu koło głowy obcinając kilka włosków i wbił się w ścianę za nim, przy okazji zaliczając też spudnicę kelnerki. Upadła wyszczerzyła się tylko do niego niewinnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:16 pm

Zdążył odchylić głowę w bok tak że spadł mu z głowy tylko jeden włosek
- masz szczęście że nie dwa
powiedział i zaśmiał się sięgając po sztylet spojrzał na dziewczynę i rzucił sztyletem tak że ten wbił się w coś za nią pomiędzy jej prawą ręką a resztą ciała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:20 pm

Na szczęście rękę upadła podniosła w odpowiednim czasie. Gdyby ją trafił, nawet niechcąco, to napewno na długo by zapamiętał, że tak się nie robi. Wyciągnęła sztylet i go schowała.
- Farciara ze mnie, wiem - zaśmiała się. - Sayo - machnęła i znikła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:22 pm

Machnął za nią i zaraz sam znikł z tej karczmy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyPią Sty 30, 2009 4:25 pm

Otrząsł się.
- O co chodzi? Gdzie wszyscy ? Wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 EmptyWto Lut 10, 2009 7:48 pm

Pojawiłam się w karczmie przy ladzie. Zamówiłam wino, zakryłam się szczelniej czarnym płaszczem i nasunęłam głęboki kaptur na głowę. Opusciłam wzrok na blat i przestalam zwracać uwagę na otoczenie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 25 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 25 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: